Apartmány a ubytovanie v súkromí Ražanj

Ražanj je malé turistické mestečko ležiace v zátoke 12 km juhovýchodne od Rogoznice. Tradične to bola rybárska dedina a na začiatku 70. rokov 20. storočia, rovnako ako v iných dalmatínskych pobrežných miest, začala výstavba bytov a rekreačných objektov. Po uplynutí tejto oblasti cestovného ruchu sa intenzívne rozvíja. Obec ponúka rôznorodé a veľmi cenovo dostupné súkromné ubytovanie v apartmánoch, izbách a rekreačných...

Zoradiť podľa:

Apartmány Meme

Ražanj

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Suzana

Ražanj

Od mora 150 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Apartmány Makago

Ražanj

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Lavanda Nova

Ražanj

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 38 €

Apartmány Stella

Ražanj

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmán Anđela

Ražanj

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány Pemita

Ražanj

Od mora 200 m
Kapacita 17 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Speranda

Ražanj

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Apartmán Ante

Ražanj

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Apartmány Ivis

Ražanj

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Majic

Ražanj

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jelena

Ražanj

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Villa Martina

Ražanj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 300 €

Apartmán Rajčić

Ražanj

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Palma

Ražanj

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

od 45 €

Apartmány Ante

Ražanj

Od mora 90 m
Kapacita 15 osôb

od 40 €

Apartmány Bugevila

Ražanj

Od mora 150 m
Kapacita 9 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Annie

Ražanj

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 70 €

Apartmány Meme ( Ražanj)

Ražanj - Riviéra Šibenik - Chorvátsko Apartmán * * * (3 Sta) Apartmán A2: Počet lôžok: 4, prvé poschodie, 42 m2, obývačka s kuchyňou a jedálňou, apartmán je dobre zariadený a vybavený, apartmán má výhľad na more, Číslo samostatných kúpeľní s WC: 1, Počet dvojposteľových izieb : 1, Počet jednoposteľových izieb s dvoma lôžkami : 1 Ďalšie vybavenie: TV+SAT, klimatizácia, ak si želáte (5 eur / deň), kávovar , mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, bezdrôtová sieť LAN ak chcete (1GB) 2 eur/deň. Apartmán A1: počet lôžok: 4, prízemie, ale na morskej strane je prvé poschodie, 42 m2, obývačka s kuchyňou a jedálňou, apartmán je dobre spevnený a vybavený, z izieb je výhľad na more, počet kúpeľní s WC :1,počet dvojposteľových izieb:1,počet dvojposteľových jednoposteľových izieb:1. Dodatočné vybavenie:TV+SAT,klimatizácia,ak si želáte (5 rur/deň),kávovar,kanvica,,bezdrôtová sieť ak chcete (1HB) 2 eur/deň. Vzdialenosti: dom je vzdialený cca 10 m od pobrežia mora, dom sa nachádza cca 1000 m od centra mesta, najbližšia reštaurácia je vzdialená cca 500 m, najbližší obchod s potravinami cca 500 m Najbližšia pláž: cca 10 m, Typ pláže: kamienková pláž, betónová pláž. Popis domu: kľudné a tiché prostredie, pri mori, hneď pri pláži, záhrada plná zelene, hosťom je k dispozícii krb, dom s vlastným parkovacím miestom v tieni, vonkajšia sprcha vo dvore, domáce zvieratá nie sú povolené. V Ražanji sú reštaurácie s dobrými miestnymi jedlami, potápačský klub a cyklotrasy. Lodné spojenie Ražanj s Rogoznicou je rýchle a príjemné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Meme

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Suzana ( Ražanj)

Dom sa nachádza na polosamote, na vidieku, vo veľkej záhrade, medzi olivovníkmi. Pokoj a ticho. Majú tri štúdiové apartmány. Na prízemí A1 postavený zvonku a zvnútra postavený z kameňa. A2 a A3 na prvom poschodí. Pláž (štrk a betón) s čistým modrým morom - 200 m. Supermarket - 300 m, Reštaurácie - 300 m, Kaviarne - 300 m. Vlastné parkovisko a gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Suzana

Od mora 150 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Makago ( Ražanj)

Ražanj je malé miesto v Dalmácii. Nachádza sa na juhu a 45 km od mesta Šibenik. Požehnaný prírodnými plážami a čistým morom sa stala turistickou destináciou, kde si môžete oddýchnuť s rodinou a užiť si v prírode ďaleko od premávky. Razanj vám ponúka oveľa viac ako pláže a slnko. Tam sú stromy za sebou, takže si môžete vychutnať v piknik, chôdza atď môžete nájsť ideálne miesto pre stráviť svoju dovolenku. Pre športovcov je úžasne dlhá cyklistická trasa a v blízkosti mesta Razanj nájdete tiež bungee jumping. Ražanj bol väčšinou rybársky, takže bezpochyby tu sú skvelé reštaurácie s chorvátskymi morskými plodmi vyrobenými špeciálne v slávnej dalmatínskej ceste. Má všetko, stráviť relax a príjemné leto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Makago

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Lavanda Nova ( Ražanj)

Byt sa nachádza 250 m od mora, plne zariadený a vybavený klimatizáciou. Prístup na internet a klimatizácia sú k dispozícii zadarmo. Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom. K dispozícii sú dve spálne: jedna spálňa s manželskou posteľou a druhá má tri samostatné postele. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka. Byt má tri parkovacie miesta pred domom a gril. Byt sa nachádza v blízkosti centra mesta Razanj, len 300 m od supermarketu a kaviarne, tiež v centre sa nachádza pizzeria a rybia reštaurácia. Ražanj je veľmi tichý a tichý. Pláž je vzdialená 250 metrov od apartmánu. Srdečne vás privíta uvítací aperitív

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lavanda Nova

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 38 €

Apartmány Stella ( Ražanj)

Apartmán Stella sa nachádza na severovýchodnej strane turistickej obce Ražanj v pokojnej zátoke Ljoljinica. Je to len 200 m od mora a 2 km od centra (obchody, kaviarne, reštaurácie). Tento apartmán s rozlohou 50 m2 poskytuje pohodlné ubytovanie až pre štyroch hostí. Skladá sa z dvoch dvojlôžkových spální, kúpeľne, jedálne, moderne vybavenej kuchyne a priestrannej terasy s výhľadom na záliv Rogoznica. Za klimatizáciu, prístup na internet alebo kryté parkovacie miesto sa neplatia žiadne dodatočné poplatky; všetko je zahrnuté v cene. Neďaleko sa nachádza Národný park Krka (54 km) a množstvo turistických atrakcií, ktoré sú zapísané na Zoznam svetového dedičstva UNESCO: Katedrála sv. Jakuba a sv. Mikuláša v Šibeniku (48 km), historické jadro mesta Trogir (26 km) ) a Diokleciánov palác v Splite (54 km). Letisko Split je vzdialené 32 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stella

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Anđela ( Ražanj)

Apartmán Anđela sa nachádza v meste Ražanj, neďaleko Rogoznice. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 17 km od Primoštenu. Tento apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. K apartmánu patrí terasa. Trogir je vzdialený 26 km a Šibenik 41 km od apartmánu Anđela. Najbližšie letisko Split je vzdialené 32 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Anđela

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Pemita ( Ražanj)

Apartmány Pemita sa nachádzajú v malej rybárskej dedinke Ražanj neďaleko Rogoznice, ktorá sa počas leta stáva turistickou destináciou ideálnou pre rodinnú dovolenku. V dome sú 4 byty rôznych veľkostí pre max. 17 osôb, kategorizované s 3 hviezdičkami: tri jednoizbové apartmány (2 + 2, 2 + 2 a 2 + 1) a jeden dvojizbový (4 + 2). Ideálne pre viacero rodín, ktoré chcú stráviť spoločnú dovolenku. Hosťom je k dispozícii vonkajší bazén s rozlohou 30 m2, veľký gril s priestorom na socializáciu a parkovanie. Apartmány sú pekne zariadené a majú satelitnú TV, internet, klimatizáciu, mikrovlnnú rúru, kávovar, rýchlovarnú kanvicu. Kamienková pláž s krištáľovo čistým morom a centrum sú vzdialené cca 300 m. V centre je obchod, kaviarne a štyri reštaurácie. Na pláži je krásne zdobený plážový bar a zmrzlina. Hostiteľ býva v dome a je hosťom k dispozícii. Ražanj je známy mysom Punta Planac, kde sa stretávajú dve podnebia a vrchom Movar, z ktorého je krásny výhľad na okolie a pozorovanie východu a západu slnka. Staré pobrežné mestá Rogoznica a Primošten sú neďaleko a stoja za návštevu. Vo vzdialenosti 30-40 km sú Trogir a Šibenik ako veľké pobrežné mestá. Neďaleko sú tiež Národný park Kornati a Národný park Krka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pemita

Od mora 200 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Speranda ( Ražanj)

Prajete si pokojnú relaxačnú dovolenku? Villa Speranda je tou pravou voľbou pre vás. Tiché prostredie, záhrada so stredomorskými rastlinami a sezónnym ovocím a zeleninou, vôňa borovice, zvuk vĺn krištáľovo čistého mora ... možnosť cyklistiky po okolitých chodníkoch, lodná taxi linka Rogoznica-Razanj a panoramatické výhľady na okolité zátoky alebo národný park Kornati. Za hodinu jazdy autom môžete navštíviť národný park Krka, katedrálu svätého Jakuba v Šibeniku, románske mesto Trogir alebo Diokleciánov palác v Splite. V neďalekej Rogoznici na vás čaká prírodný úkaz - jazero Zmajevo oko. Na myse Punta Planka, ktorá je najviac vyčnievajúcou časťou chorvátskej pevniny do mora, zažijete najromantickejší západ slnka. Vila Speranda má 4 ubytovacie jednotky a každý apartmán má samostatný vchod, balkón alebo terasu. Čakáme na vás s drinkom na privítanie!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Speranda

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Ante ( Ražanj)

Apartmán Ante sa nachádza na severovýchodnej strane turistického mesta Ražanj v pokojnej zátoke Ljoljinica. Je vzdialený len 200 m od mora a 2 km od centra (obchody, kaviarne, reštaurácie). Apartmán so svojimi 45 m2 ponúka pohodlné ubytovanie pre štyroch užívateľov. Pozostáva zo spálne, kúpeľne s WC, jedálne, modernej kuchyne a priestrannej terasy. V cene ubytovania sú zahrnuté náklady na používanie klimatizácie a internetu a užívatelia majú bezplatné parkovacie miesto. Neďaleko sa nachádza Národný park Krka (54 km) a mnohé turistické atrakcie zapísané na zozname UNESCO: Katedrála svätého Jakuba a Pevnosť svätého Nikola v Šibeniku (48 km), historické centrum Trogiru (26 km) a Diokleciánov palác. v Splite (54 km). Letisko Split je vzdialené len 32 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ante

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Ivis ( Ražanj)

Apartmány IVIS sa nachádzajú na malom mieste Ražanj, ideálnom pre rodinnú dovolenku alebo pre niekoho, kto hľadá pokojnú oázu. Ražanj sa nachádza v blízkosti Rogoznice a 45 km od Šibeniku a do Splitu. Apartmány (52 m2 - 4 osoby a 64 m2 - 4 osoby) sú obklopené borovicovými lesmi, prírodnými plážami a krištáľovo čistým morom. Sú vzdialené 30 m od mora. Centrum mesta Ražanj je vzdialené 200 m s obchodmi, reštauráciou a pod. V Rogoznici nájdete inú turistickú ponuku ako množstvo reštaurácií, zábavy, obchodov, turistických agentúr, pošty, ambulancie atď. Apartmány pozostávajú z dvoch dvojposteľových izieb, obývacej izby s TV a SAT TV, kúpeľňa s práčkou, terasa (balkón) s výhľadom na more, klimatizácia a Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivis

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Majic ( Ražanj)

K dispozícii sú 4 apartmány (2 + 2). Každý apartmán má spálňu, obývacia izba s dvoma lôžkami, kuchynka, kúpeľňa a terasa s výhľadom na more. Majú parkovacích miest a bezdrôtové pripojenie k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Majic

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jelena ( Ražanj)

Apartmány Jelena sú novo zrekonštruovaný apartmány sa nachádzajú v zálive Ljoljinica, vedľa Ražanj, do 7 km od Rogoznice a Marina Frapa a 15 km od nočného klubu Aurora-Primošten. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku, s čistou vodou, s výhľadom na romantické západy slnka. Sú umiestnené 50 m od mora. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené 200 metrov U apartmánov je parkovacie miesto. Je možné navštíviť do 50 km od národných parkov Kornati, Krka a Velebit a mestách Split, Trogir, Primošten, Šibenik a Zadar.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelena

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Villa Martina ( Ražanj)

Hľadáte malý kúsok raja na pobreží Jadranského mora? Miesto sa dostať preč od potkanov závod a zložitosť vôbec deň života v mestách? Villa Martina ponúka cestujúcim možnosť zažiť pokojnú prírodné krásy, doplnené o všetok komfort moderného bývania. Villa sa môže pochváliť úchvatný nerušený výhľad na krásne Stivašnica zátoky s plážami bytia iba 15 metrov od hotela. Všetky apartmány sú klimatizované, vybavené satelitnou televíziou a má vlastné parkovacie miesto. Prírodné prostredie je dobre zachovalé, more je krištáľovo čistá a oblasť nie je príliš naplnená. Neexistujú žiadne zaneprázdnených Hotels ani porty ktoré odpútavajú pozornosť od pokojné a nedotknuté prostredie. Hostia si môžu objednať skutočnú chuť bezstarostný Stredozemné životný štýl v tomto malom kúte sveta. Majitelia vily majú dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a bude isté, že váš pobyt je príjemný a pamätná jedna. Ich vysoká kvalita služieb a vrodené prívetivosti sa staralo o vzťahy s hosťami, ktoré ich udržujú po roku vracia, rok. Príďte aj Vy zažiť krásy pobrežia Jadranského mora a krištáľovo čisté more, jedinečnú možnosť stravovania a Životné možnosti, ale hlavne prísť a užiť si príjemné prostredie a pohostinnosť ľudí v Dalmácii. Príďte aj Vy zažiť krásy pobrežia Jadranského mora a krištáľovo čisté more, jedinečnú možnosť stravovania a Životné možnosti, ale hlavne prísť a užiť si príjemné prostredie a pohostinnosť ľudí v Dalmácii. Vďaka svojej malebnej polohe Ražanj sa stala populárnou a jeho pobrežia na sever a SE začali byť vyvinutý s bytov a domov. Teraz je osada sa tiahne Kalebova Luka Bay na severe a Stivašnica (Stivančica) a Gorica zátoky na juhu. Vzhľadom k tomu, Ražanj je dobre oddelený od Magistral, hlavnom cestnom kopcovitej oblasti, masová turistika hasnt dosiahol na miesto - Ražanj je predovšetkým zachovala svoj kľud dalmatínskej dediny atmosféru. Športové fanúšikovia môžu tešiť rybárčenie, potápanie, jazda na bicykli, rôzne vodné športy a mnoho ďalších aktivít. Pri pobyte v Razanj navštíviť Šibenik, Trogir, Split, Omiš, Primošten a Rogoznica.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Martina

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 300 €

Apartmán Rajčić ( Ražanj)

Byt Rajcic sa nachádza v zálive Ljoljinica v Ražanj. Byt sa skladá z jednej spálne s manželskou posteľou a prístelkou, spálňa s manželskou posteľou a spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, veľká obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, WC a veľkú terasu s krásnym výhľadom na more. Vyhradené parkovisko pre 4 autá. V byte je klimatizovaný, kompletne zariadený. Gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Rajčić

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Palma ( Ražanj)

Dom so 4 apartmánmi sa nachádza priamo pri mori, v stredu Rogoznica Bay. Ponúkajú jedinečnú kombináciu tradičných a moderných hodnôt. Kombinácia prírodných krás s plným komfortom. Každý apartmán má samostatný vchod s terasou s výhľadom na viac. Každý apartmán má k dispozícii všetky potrebné vybavenie - uteráky a posteľná bielizeň, mydlo, utierky s huby na umývanie riadu. Iba plne vybavené ako ideálny pre pokojnú dovolenku, pre poznávanie prírodných krás. V ražanjskoj záliv v blízkosti bytu je potápačský klub (Centrum pre potápanie), ktorý je známy pre potápanie. Podmorské a Ražanj Rogoznica záliv oplýva krásnou morského života v krištáľovo čistej moru. Dom sa nachádza 10 minút chôdze do centra. Chôdza pri mori za 5 minút dostanete do obchodov a reštaurácií, ktorá má otvorený výhľad na celý záliv Ražanj. Každý apartmán má parkovacie miesto vo dvore, ktorý je uzavretý. Hostia môžu využívať záhradu k moru, ktorý je upravený a uzavretý.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palma

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Ante ( Ražanj)

V ponuke Apartmány Ante sú tri veľké byty, 50 m2 (4 + 2 lôžka). V cene je zahrnuté rezidencia (soujourn) daň, použitie SAT TV a klimatizačných jednotiek. Tiež hostia môžu využiť veko (gril) a zahrať si stolný tenis zdarma. Je k dispozícii parkovisko. Domáci miláčikovia sú vítaní. Apartmány no. 1 a no. 2 sa nachádzajú na prízemí, o veľkosti 50 m2 každý. Skladajú sa z priestranného obývacej izby s kuchynským kútom (všetky prvky, chladnička, sporák s rúrou ..), dve spálne (šatníkov v každej izbe, posteľná bielizeň v cene), kúpeľňa (s vaňou) a priestranná terasa (20 m2 každý terasa) , Byt č.3 sa nachádza na prvom poschodí, je 50 m2. Skladá sa z priestrannej obývačky s kuchynským kútom (všetky prvky, chladnička, sporák s rúrou ..), dve spálne (jedna spálňa s manželskou posteľou, druhá s dvomi samostatnými lôžkami, záchody v každej izbe, posteľná bielizeň v cene), kúpeľňa ( so sprchovacím kútom) a balkónom. V byte je tiež extra toaletu. Všetky apartmány majú výhľad na more. Apartmány sú pohodlné a plne vybavené. Vzdialenosť od mora je 100 m, ak nášmu pláž 200 m. Dáždniky je použitie hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ante

Od mora 90 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Bugevila ( Ražanj)

Bugevila Apartmány sa nachádza v malom prímorskom mestečku ideálny pre relaxáciu v pokoji a čistého mora. Budova má dva byty: AP1 (4 + 1), zvýšené prízemie 45 m2 (2 spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa, terasa 12 m2). AP2 (2 + 2) 1. poschodie 45 m2 (1 spálňa, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa, terasa 12 m2, parkovanie, pobytovú taxu, Wi-Fi sú zahrnuté v cene. Priateľskí hostitelia s welcome drink a voľný ryby večeru vôle aby vaša dovolenka príjemné. centrum je vzdialené 300 m od hotela (reštaurácie, pizzerie, kaviarne, supermarket). apartmány sa nachádza 150 m od mora. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bugevila

Od mora 150 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Villa Annie ( Ražanj)

Apartmány Annie sa nachádzajú v meste Ražanj neďaleko Rogoznice, sú moderne vybavené a nachádzajú sa vo veľmi pokojnej lokalite obklopenej borovicovými lesmi a stredomorskými rastlinami. Toto klimatizované ubytovacie zariadenie má záhradu, gril a zariadenú terasu s výhľadom na more. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a pre hostí, ktorí prídu autom, je k dispozícii parkovisko. Tento apartmán má jedálenský kút, priestor na posedenie a satelitnú TV. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu a rúrou. V súkromnej kúpeľni nájdete vaňu alebo sprchovací kút. Apartmány Annie sa nachádzajú len 3 minúty chôdze od pláže, kde si hostia môžu zaplávať a potápať sa v krištáľovo čistom mori.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Annie

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Ražanj

Ražanj  - Erb Ražanj je malé turistické mestečko ležiace v zátoke 12 km juhovýchodne od Rogoznice. Tradične to bola rybárska dedina a na začiatku 70. rokov 20. storočia, rovnako ako v iných dalmatínskych pobrežných miest, začala výstavba bytov a rekreačných objektov. Po uplynutí tejto oblasti cestovného ruchu sa intenzívne rozvíja. Obec ponúka rôznorodé a veľmi cenovo dostupné súkromné ubytovanie v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Hlavnej cesty, diaľnice Jadran je 7 kilometrov. Ražanj je chránený na jednej strane veľkú chránenej zátoke, a na druhej strane od malebnej kopca porastené borovicami, olivovníkmi a hustou stredomorskou vegetáciou. Z tohto dôvodu Razanj zachoval svoj pôvodný pokojnú dalmatínsku atmosféru. Vzhľadom na veľmi členitého pobrežia hostia môžu využiť veľký výber pláží, z ktorých najväčší počet sa skalnaté pláže s vlastným betónové terasy. Pre rodiny s deťmi, pretože plytké more je najvhodnejšie kamienková pláž pri myse Varos. V centre obce sa nachádzajú obchody, kaviareň, reštaurácia, turistické informácie, zeleninu a čerstvé rybí trh. Pre milovníkov aktívnej dovolenky, odporúčame výstup na horu Movar umiestneného nad Ražanj, ktorý summit ponúka nádherný panoramatický výhľad na celé Rogoznica zálivu. K dispozícii je veľké množstvo cyklotrasy, a v susedných Stivašnica sú k dispozícii športové ihriská na basketbal, futbal, a bowling. V letných mesiacoch od Razanj prevádzkuje pravidelnú lodnú linku do Rogoznice, ktorý je len 2 km od mora. V Rogoznica môžete teraz početné kultúrne, zábavné a rekreačné aktivity. Stráviť letnú dovolenku v Razanj ideálne miesto pre pokojnú rodinnú dovolenku v čistom a panenskou prírodou. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Ražanj. Vitajte na Ražanj!

Ražanj Predpoveď počasia