Apartmány a ubytovanie v súkromí Žaborić

Žaborić je malé turistické mesto v kraji Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza iba 10 km južne od historického mesta Šibenik. Jeho populácia je len niečo málo cez 300 stálych obyvateľov. To má viac ako 800 domov a víl, ktoré ponúkajú kvalitné a komfortné ubytovanie v súkromí. Žaborič je známy pre krásne a veľmi dobre udržiavanými piesočnatými a štrkovými plážami a krištáľovo čistým Jadranského mora. Každé...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Žaborić

Zoradiť podľa:

Apartmány Lavanda

Žaborić

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Apartmány Relax

Žaborić

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány Pulić

Žaborić

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 30 €

Apartmány Monika

Žaborić

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 30 €

Apartmány Manuela - Vila Doni

Žaborić

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Katarina

Žaborić

Od mora 20 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Braco

Žaborić

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Žaborić

Žaborić

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Grgas

Žaborić

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 20 €

Apartmány Petković

Žaborić

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Madas

Žaborić

Od mora 250 m
Kapacita 42 osôb

od 50 €

First minute ponuka

Apartmány Lesić

Žaborić

Od mora 20 m
Kapacita 9 osôb

od 60 €

Apartmány Lavanda ( Žaborić)

Tento krásny byt sa nachádza v jednej z najkrajších zátok v Jadrane. Pekné a tiché miesto, ktoré sa nachádza v zátoke Jasenovo, vyznačujúce sa nádhernou polohou, krištáľovo čistým morom a nedotknutou prírodou a to všetko medzi atraktívnou jadranskou turistickou cestou a azúrovým modrým morom, v blízkosti krásneho autokempu Jasenovo. Krásne prírodné pláže, piesok a štrk, čisté more, súostrovie s množstvom skrytých zátok a dobré dopravné spojenie so Šibenikom ročne ročne stávajú obľúbenou turistickou destináciou. V apartmáne je možné ľahko ubytovať 4 ľudí, ktorí hľadajú príjemnú a príjemnú dovolenku. Počas pobytu v tomto apartmáne sa môžete ľahko dostať k najvýznamnejším historickým pamiatkam mesta, atrakciám a ďalším zaujímavým turistickým zariadeniam. Luxusný apartmán je navrhnutý ako ideálne miesto pre rodinu, kde všetci hostia budú mať svoj komfort a súkromie, čo je zárukou, že budete len stráviť pokojnú a relaxačnú dovolenku. Sme na mieste izolovanom od hluku a mimo hluku mesta a napriek tomu v blízkosti všetkých kultúrnych a zábavných aktivít, ktoré ponúkajú turistické destinácie, v tesnej blízkosti krásnej piesočnatej pláže, ktorá je kvôli jeho jemnému piesku a prírodnému tieňu borovic , ideálny pre deti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lavanda

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Relax ( Žaborić)

Byt sa skladá z: jedna izba s lôžkom 180 * 200 a balkónom, druhá spálňa s poschodovou posteľou pre jednu osobu a 180 * 200 posteľou a obývacou izbou s rozkladacou pohovkou pre 1-2 osoby a LCD TV so satelitným príjmom , Obývacia izba a kuchyňa sa otvárajú na balkón s výhľadom na more. V byte je kuchynská linka (4 platničky, 3 plynov jeden elektrický sporák a rúra), chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, umývačka. V byte je kúpeľňa s WC a vaňou bez extra toaletu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Relax

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Pulić ( Žaborić)

Nájomné apartmány pre 4-5 osôb, v pokojnej obci 10 km južne od Šibeniku. Apartmány majú dve spálne, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňu a terasu. Sú vybavené TV a klimatizáciou. Vzdialenosť od mora je 50 metrov, pláž je vhodná pre deti. Cena v júni = 40 eur, first-15.7. = 50 euro, 15.7.-31.8. = 60 eur. Mail kontakt: josipa.p88@gmail.com TEL: 385 98 96 36 081.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pulić

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Monika ( Žaborić)

Apartmány sú nábreží a každý balkón s výhľadom na more. V záhrade je veľká terasa s grilom. Nachádza sa v pokojnom prostredí pre rodinnú dovolenku. Byty v ponuke sú: 2 1, A 2 2, A 4 1. Príďte si užiť príjemné prostredie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Monika

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Manuela - Vila Doni ( Žaborić)

Byt sa nachádza priamo pri mori. Krásny výhľad na more a ostrovy. Vhodné pre rodiny s deťmi, ktorí chcú pokoj a pohodu bez hluku automobilov. Čistá voda s krásny západ slnka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Manuela - Vila Doni

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Katarina ( Žaborić)

Rekreačný dom Katarina sa nachádza v malom mestečku Zaboric 15 km od Šibeniku. Miesto je pokojné a ideálne pre dovolenku. More je asi 20 m od domu. Dom má 3 spálne: jedna izba s manželskou posteľou, jeden jednoposteľová izba, potom jeden izba má jednu posteľ a jednu rozkladacou pohovkou pre jednu osobu. V obývacej izbe je pohovka pre 2 osoby. Máme tiež jedna prístelka. Wi fi, klimatizácia sú zadarmo. 3 parkovacie miesta, vonkajšia sprcha a gril. Každá izba má TV a TV Max. V kúpeľni je aj práčka. Kuchyňa je plne vybavená, 2 terasy ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Katarina

Od mora 20 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Braco ( Žaborić)

Apartmány Braco sa nachádza v obci Žaborič, Jasenovo záliv, čo je tiež veľmi pokojná časť Žaborič, len 50 metrov od čistej vody. Byty sú prenajímané ako celok aj skupiny do 20 osôb. Ideálne pre páry, skupiny priateľov alebo rodiny. Skladá sa zo 4 apartmánov a každý apartmán je na svojom samostatnom poschodí s 3 terasami. V prízemí je prístupný osobám so zdravotným postihnutím. Čo robí naše apartmány sú odlišné sú jeho priestranné a otvorené terasy s výhľadom na more, vhodné pre spoločenský život. Ideálne geografický kontext umožňuje návštevu mnohých miestach prirodzene a kultúrno bohaté. Šibenik je mesto s množstvom historických pamiatok má veľký význam pre chorvátskej histórii, ktorá určite stojí za návštevu. Sme tiež v blízkosti dva národné parky, vodopády Krka a Kornati (súostrovie 150 ostrovov). Primošten je obklopený siedmich malých ostrovov je darom prírody. Trogir pod ochranou UNESCO. Slávni ostrovy, Žirje, Krapanj Prvič, Kaprije, Zlarin a mnoho ďalších sú v blízkosti našich apartmánov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Braco

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Žaborić ( Žaborić)

Trojizbový apartmán na prvom poschodí domu oh, s veľkou terasou. Vzdialenosť od mora 100 m. Cena 40 eur

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žaborić

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Grgas ( Žaborić)

K prenájmu novo zrekonštruované apartmány *** s jednou alebo dvoma spálňami pre 2-4 osoby, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia miestnosť, terasa, vonkajšia sprcha a gril, parkovisko. Voľný kotvisko pre vašu loď. Byt sa nachádza v Zaboric neďaleko Šibeniku v kľudnom mieste, dokonca ani minútu chôdze na pláž (štrk, betón). Domáce zvieratá nie sú povolené. Dane v cene. Cena od 20 do 30 eur za noc, to záleží od počtu osôb a termínu pobytu. Pripojiť e-mail: emil.grgas@optinet.hr~~dobj

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Grgas

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Petković ( Žaborić)

Po mestského zhonu - prajeme Vám pokoj, rušili len cikády, oddych v našom dome obklopenom zeleňou, v tesnej blízkosti pláže premýva vlnami priezračným morom. Vaši hostitelia budú uistite sa, že váš pobyt je kompletný! My vám predstaví prírodné krásy a kultúrne dedičstvo. My sa nachádza v pôvabnej dedinke Red Mercury, rezort Žaborić, 10 km od Šibeniku. Tam majú vždy 6 apartmány s vlastným vchodom, kúpeľňou, kuchyňou a terasou. Vzhľadom k tomu, existujú rôzne veľkosti a počtu izieb / lôžok, aby vyhovovali potrebám párov a rodín. Pre väčšie skupiny je tu možnosť pripojenia na byty. Tam majú vždy 6 apartmány s vlastným sociálnym zariadením, kuchyňou a terasou. Vzhľadom k tomu, existujú rôzne veľkosti a počtu izieb / lôžok, aby vyhovovali potrebám párov a rodín. Pre väčšie skupiny je tu možnosť pripojenia na byty. Zvieratá a použiť práčku (v spoločnej izbe) bola dohodnutá. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, ktorý je účtovaný extra.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petković

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Madas ( Žaborić)

Náš apartmán má kuchyňu s obývacou izbou, balkón, WC a dve samostatné sprchy. Jedna izba má manželskú posteľ av ostatných dvoch samostatných posteliach

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Madas

Od mora 250 m
Kapacita 42 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Lesić ( Žaborić)

Ak chcete stráviť pokojnú dovolenku v blízkosti mora, Apartmány Lesić sú pre vás ideálnou voľbou. Ponúkame vám dva plne vybavené apartmány s výhľadom na more. Jeden v prízemí je pre päť osôb a ten na prvom poschodí je pre štyri osoby. Každá má jednu veľkú terasu. Po dokončení plávania a potápania môžete využiť vonkajšiu sprchu s teplou a studenou vodou. Potom sa môžete venovať opaľovaniu. Pre trošku potešenie vám ponúkame veľké kamenné grilovanie. Príjemné prechádzky po mori vás obohacujú každú noc a zabezpečia vám dobrý spánok len 20 metrov od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lesić

Od mora 20 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Žaborić

Žaborić  - Erb Žaborić je malé turistické mesto v kraji Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza iba 10 km južne od historického mesta Šibenik. Jeho populácia je len niečo málo cez 300 stálych obyvateľov. To má viac ako 800 domov a víl, ktoré ponúkajú kvalitné a komfortné ubytovanie v súkromí. Žaborič je známy pre krásne a veľmi dobre udržiavanými piesočnatými a štrkovými plážami a krištáľovo čistým Jadranského mora. Každé leto na plážach sú skutočnou atrakciou a priťahuje mnoho domácich aj zahraničných hostí, ktorí majú radi pokoj a pohodu malého mesta a jeho príjemné stredomorské podnebie. Pozdĺž pobrežia v dĺžke niekoľkých kilometrov tam je veľká promenáda, kde si môžete vychutnať západ slnka a nočné prechádzky. Olivové háje a vinice sa nachádza v zázemí Zaboric. Obyvatelia Zaboric, okrem cestovného ruchu, pracuje v poľnohospodárstve a rybolove. Počas letných mesiacov, rovnako ako v mnohých ďalších dalmatínskych miest, Zaboric usporadúva početné festivaly a jedna z najznámejších je Zaboric festival koná v júli. Milovníci športu môžu tešiť na tryskové lyžovanie, jazda na bicykli, plážový volejbal, tenis, stolný tenisu, bowling, plážový volejbal, jachting a mnoho ďalších aktivít. Môžete tiež navštíviť prírodné klenoty Dalmácia národné parky Krka a Kornati, ktoré sa nachádza iba 30 kilometrov od Žaborić. Apartmány, izby a súkromné ubytovanie v Zaboric. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí. Vitajte na Žaborić!

Žaborić Predpoveď počasia