Apartmány a ubytovanie v súkromí Jadrija

Jadrija je obľúbeným výletným miestom a mestskú časť od mesta Šibenik. Nachádza sa na polostrove Srima asi 14 km od historického mesta Šibenik. Preslávený ako populárny víkend areál od obyvateľov Šibeniku, je to jeden z obľúbené letné destinácie a mestskej pláže. S Šibeniku je spojený s Jadranskej magistrále, rovnako ako pravidelná služba počas letných mesiacov. Bolo založené v roku 1921 na ostrove svätého Ondreja....

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Jadrija

Zoradiť podľa:

Apartmán Jadrija I

Jadrija

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

od 65 €

Apartmány Daniela Trklja

Jadrija

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jadrija I/52

Jadrija

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Niko

Jadrija

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Jadrija I ( Jadrija)

Byt na prenájom v Jadrija, miesto sa nachádza v blízkosti Vodice a Šibenik, čo je ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Jadrija sa nachádza v blízkosti dvoch národných parkov (Krka a Kornati) a je výborným východiskovým bodom pre výlety. Byt sa nachádza na prvom poschodí, v prvom rade pri mori, iba 30 metrov od pláže. V byte je kuchyňa, obývacia izba, 5 lôžok (4 + 1) a kúpeľňu so sprchovacím kútom. To má samostatný vchod a veľkú terasu s výhľadom na ostrovy Šibenik. Byt je plne vybavený. V centre sa nachádza športové ihrisko, hojdačky pre deti, reštauráciu a pizzeriu. Byt sa prenajíma od júna do septembra, a na potvrdenie rezervácie je povinný vopred uhradiť 20%. Zvyšná suma sa platí pri príchode. Zálohová platba sa nevracia v prípade zrušenia. Pre pobyt kratší ako 3 noci, cena sa zvýšila o 20%. Skontrolujte, či v 14 hodín, pozrite sa na 10 hodín.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jadrija I

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Daniela Trklja ( Jadrija)

Trklja Apartmány sa nachádza v dobre známe turistické destinácie pod názvom jadrijské. V areáli sa nachádza na Jadriji 1/34. Nachádza sa na polceste medzi Vodice a Šibenik. Budova má dva byty. Dom je priamo pri mori a skladá sa z kuchyne, WC a jedna spálňa. Apartmán A2 je na prízemí vhodné pre malé deti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Daniela Trklja

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jadrija I/52 ( Jadrija)

Apartmány sa nachádzajú priamo pri mori, v letovisku Jadrija (medzi Vodice a Šibenik). Dom má dva byty 54 m2, každý pre 4 osoby, jeden byt o 70 m2 pre 5 osôb a štúdio apartmán pre 2 národov. Každý apartmán má terasu s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jadrija I/52

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Niko ( Jadrija)

Apartmán pre 4 alebo 5 osôb s jednou spálňou, kuchyňou a priestranným obývacou izbou s terasou. Okolo domu je krásna záhrada a parkovacie miesto. Nie je ďaleko prechádzky po pláži vám bude pokutovaný pekné bary a reštaurácie. Jadrija je súkromné ??a pokojné miesto na relaxáciu, ale tiež ponúka možnosť pre mnoho športových aktivít, výletov loďou do Šibeniku a ďalšie. (Http://www.jadrija.net)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Niko

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Jadrija

Jadrija  - Erb Jadrija je obľúbeným výletným miestom a mestskú časť od mesta Šibenik. Nachádza sa na polostrove Srima asi 14 km od historického mesta Šibenik. Preslávený ako populárny víkend areál od obyvateľov Šibeniku, je to jeden z obľúbené letné destinácie a mestskej pláže. S Šibeniku je spojený s Jadranskej magistrále, rovnako ako pravidelná služba počas letných mesiacov. Bolo založené v roku 1921 na ostrove svätého Ondreja. Kampaň vybudovať verejnú pláž zahájil slávny Šibenik rezidenta a priateľ prírody Sime Grubišič - Rovio. Jadrija je ideálna pre rodiny s deťmi a pre milovníkov vodných športov vďaka dobre udržiavané pláže a veľmi bohatej a rozmanitej ponuky, ktorá zahŕňa vodné lyžovanie, plachetníc a windsurfing, potápanie, plávanie a rybárčenie. Dnes Jadrija má asi 500 súkromných rodinných letné domy a v nich môžete nájsť cenovo dostupné apartmány a izby. Cesta loďou do Jadrija odhaľuje prirodzenú krásu Šibeniku kanála. Počas cesty si môžete vychutnať výhľad na súostrovie Šibenik a impozantné pevnosti sv. Nicholas. Môžete tiež navštíviť neďaleké ostrovy Zlarin a Prvić. Obľúbené turistické destinácie Vodice leží asi 10 km ďaleko. Obráťte sa na vlastníkov bytov a zaistiť kvalitné ubytovanie v tejto zaujímavej a atraktívne malom mieste, kde si môžete naozaj odpočinúť ďaleko od hluku mesta. Súkromné ubytovanie v Jadrija. Vitajte na Jadrija!

Jadrija Predpoveď počasia