Apartmány a ubytovanie v súkromí Zlarin

Zlarin je malý ostrov súostrovia Šibenik, ktorý sa nachádza 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, pri vchode do mesta Šibenik. Administratívne patrí do mesta Šibenik. To je jeden z mála ostrovov v Jadranskom mori, ktorý neumožňuje automobilovú dopravu a určite to ponúka zvláštne čaro. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin poháňa od Šibeniku nábreží a jazda je krátka a príjemná a môžete teraz v pohľade na veľkolepé...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Oh La La!

Zlarin

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 160 €

Recenzie: 1 - 5/5

Rekreačný dom Pelagia House

Zlarin

Od mora 900 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány STRIKA-LESA

Zlarin

Od mora 80 m
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Apartmány Sonja Zlarin

Zlarin

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Oh La La! ( Zlarin)

Dom sa nachádza na Zlarin, ostrov Jadranského koralov známa ako pokojné útočisko pre tých, ktorí chcú utiecť od hluku mesta. Zlarin je nazývaný zlatým ostrovom alebo zelený ostrov a ponúka ideálne miesto, ak hľadáte pokoj, krištáľovo modrého mora, čistý vzduch, krásne borovicové lesy a pestré zábavy pre každého. K dispozícii sú dva národné parky v blízkom okolí! Trajekty jazdia od Šibeniku a Vodice k Zlarinu niekoľkokrát denne (25 minút). Stred miesta, pláže, bary, reštaurácie, kaviarne a pod sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti od domu. V dome zaisťuje pokoj a úplné súkromie, pretože pozemok je veľký a preto izolovaná od pamiatky alebo zvuky z okolia, ale napriek tomu je dostatočne blízko, aby vám nikam priebehu niekoľkých minút pešo. Nachádza sa mierne do kopca, vlastnosť sa môže pochváliť nádherným výhľadom na more, a to najmä pri západe slnka. Dom sa nachádza na pozemku o 1200 m?, ktorý je obklopený veľkou stredomorskou záhradou s rôznymi druhmi bylín a stromov, čo zaisťuje úplný pokoj a súkromie. Skladá sa z niekoľkých samostatných objektov a terás, postavených prevažne z kameňa. Dom je obzvlášť hrdý na svoje veľkými terasami, ktoré ponúka nádherný výhľad na more a okolité ostrovy. Obytný priestor sa skladá z 3 spálne (dve s manželskou posteľou a druhá s dvojlôžkom a dvomi samostatnými lôžkami), obývacia izba / jedáleň s jedným lôžkom a futon, kuchynkou a kúpeľňou. Vedľa malej kuchynky vo vnútri domu, tam je letná kuchyňa čarodejnica sa nachádza v samostatnej budove vedľa domu a má veľké okno s výhľadom na hlavné terasu a more. K dispozícii je tiež veľký BBQ a kamenný drez vonku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Oh La La!

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 160 €

Recenzie: 1 - 5/5
Rekreačný dom Pelagia House ( Zlarin)

V prekrásnom Jadranskom mori, v čarovnej krajine Chorvátsko, v dynamickej Dalmácii, neďaleko úžasného mesta Šibenik, nájdete ostrov Zlarin, ktorý je známy svojou 500-ročnou tradíciou v koralovom priemysle. Je to ostrov bez áut alebo plastov na jedno použitie, ale povesť miesta pre skvelú a relaxačnú dovolenku, ktorá je ideálna pre námorníkov, umelcov a dobrodruhov, s ročným slnečným žiarením okolo 2700 hodín. Vo vnútrozemí ostrova, asi 2,5 km od turistov a davov, nájdete pokojne zelenú dedinu Borovica, kde sa môžete stretnúť so zvlnenou pávou. Musíme uznať, že len pred rokom sa to zdalo bláznivé, ale výsledok nás skutočne hrdý. Jeden z pôvodných kamenných domov sa stal našim vlastným nebeským pokojom, ktorý priniesol 21. storočie. Sedíme na terase s najkrajším výhľadom na západ slnka, čakáme na našich hostí! Počas pobytu máte k dispozícii golfový vozík na pohodlnú jazdu do centra (jazda v centre je zakázaná) a 4 horské bicykle. Pláže - 15 minút príjemnej turistiky do krásnej a pokojnej zátoky Veleš - 2,5 km od hlavnej pláže (možnosť cyklistiky na pláž alebo golfovým vozíkom na promenádu pozdĺž mora) V Zlarine sa nachádza niekoľko druhov pláží - skalnatá pláž na juhozápadnom mysi, kamienková a betónová pláž s barmi a rýchlym občerstvením v severozápadnej zátoke.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Pelagia House

Od mora 900 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Apartmány STRIKA-LESA ( Zlarin)

Byt "A" Byt sa nachádza na celom druhom poschodí rodinného domu (má samostatný vchod) a má rozlohu 72 m². Byt sa skladá z: 1. Dve spálne - väčšia s manželskou posteľou veľkosti King - menšia s dvoma samostatnými posteľami 2. Priestranná obývacia izba 3. Kuchyňa s jedálňou - chladnička, sporák s rúrou, kuchynský riad a kuchynský riad 4. Kúpeľňa - sprchovací kút, WC, umývadlo, bidet, sušič vlasov. 5. Dve terasy s posedením a ležadlami - predná terasa (30 m2), výhľad - zadná terasa (55 m2, výhľad a výhľad na les 6. Ostatné: - klimatizácia (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - posteľná bielizeň, - uteráky (okrem plážových uterákov). Byt "B" Byt sa nachádza na celom spodnom poschodí rodinného domu (má samostatný vchod) a má rozlohu 72 m². Byt pozostáva z: -1. Dve spálne - ten väčší s manželskou posteľou veľkosti King - menší s dvoma samostatnými posteľami 2. Priestranná obývacia izba 3. Kuchyňa s jedálňou - chladnička, sporák s rúrou, kuchynský riad a riad, umývačka riadu 4. Kúpeľňa - sprchovací kút, WC, umývadlo 5. predná terasa (30 m2) s výhľadom na more, - terasa s posedením a ležadlami Iné: - klimatizácia (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - posteľná bielizeň, - uteráky (s výnimkou pláže). uteráky)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány STRIKA-LESA

Od mora 80 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Sonja Zlarin ( Zlarin)

Prajete si dovolenku bez toho, aby ste sa museli starať o svoje vozidlo, jazdiť na pláž, skladovať alebo parkovať ... Chcete sa počas sezóny vyhnúť mase ľudí? Kúpať sa na ktorejkoľvek pláži, na ktorej chcete a mať miesto, kde si dať uterák ... rovnako ako aj vaši rodinní príslušníci alebo priatelia? Ostrov Zlarin ponúka ešte viac! Vedeli ste, že Zlarin má viac ako 2700 hodín slnka ročne, čo z neho robí jeden z najslnečnejších ostrovov v Jadrane? Na ostrove Zlarin je zakázané viesť motorové vozidlá, vďaka čomu je ostrov bezpečný a čistý. K obchodu s trajektmi - plážami - obchodmi sa dostanete pešo vo vzdialenosti 200 - 800 metrov. Toto miesto je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, ale aj pre tých, ktorí sa radi zabávajú, a pre dobrodruhov. Apartmány sú plne vybavené všetkým potrebným vrátane riadu a posteľnej bielizne. Sú klimatizované, majú satelitnú TV, rádio, umývačku riadu a chladničku, chladničku, mrazničku, rýchlovarnú kanvicu. Využívanie spoločnej terasy vo dvore, záhrady, vonkajšej sprchy a grilu, parkoviska pre malý čln. Vitajte v Zlarine a apartmánoch Sonja!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sonja Zlarin

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Zlarin

Zlarin  - Erb Zlarin je malý ostrov súostrovia Šibenik, ktorý sa nachádza 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, pri vchode do mesta Šibenik. Administratívne patrí do mesta Šibenik. To je jeden z mála ostrovov v Jadranskom mori, ktorý neumožňuje automobilovú dopravu a určite to ponúka zvláštne čaro. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin poháňa od Šibeniku nábreží a jazda je krátka a príjemná a môžete teraz v pohľade na veľkolepé pevnosti sv. Zlarin je tiež jediným osídlenie ostrova a je typickým príkladom malom mestečku s úzkymi a starými kamennými domami, úzkymi uličkami a rozlišovacie zvonica miestneho kostola. Celý ostrov má rozlohu len o málo vyššia ako 8 km2 a väčšina z ostrova je pokrytá lesmi cyprusy, borovice, rozmarínu, figy, olivy a ďalšie stredomorské rastliny. Vnútorné časti ostrovy sú neobývané, pokryté hustým lesom a kríkmi a je právom nazývané zelený ostrov. Klíma na Zlarin je pravda, stredomorskom štýle s asi 2700 hodín slnečného svitu ročne, čo je jeden z najslnečnejšie ostrov v Jadranskom mori. Počas zimy, ostrov má len 300 ľudí, ale od mája do októbra populácia je výrazne rastie v dôsledku mnohých hostí a turistov. Miestni ľudia v Zlarinu boli historicky predovšetkým zaoberá, rovnako ako väčšina ostrovanov, v poľnohospodárstve, rybárčenie a plachtenie. Tu sú stále pestujú olivy, figy a iné stredomorské kultúry, ktorá môže ešte byť videný vo všetkých častiach ostrova. V poslednej dobe cestovný ruch sa rozvíja a miestne ponúka apartmány a izby vo svojich súkromných domoch. Zlarin je známy pre spracovanie a lov červeného koralu, ktorý je prítomný na ostrove od 15. storočia. Zručnosť spracovanie koralov v tradičným spôsobom je oceňovaná k tomuto dňu, a tu si môžete zakúpiť originálne výrobky z koralov v niekoľkých obchody so suvenírmi. Zlarin má krásne malé kamienkové pláže a krištáľovo čistej vody. Nedotknutá príroda, svieža zeleň a krištáľovo čisté more poteší každého, kto sa snaží uniknúť z mestského hluku a zhonu. Pozývame vás na návšteve tejto oáze kľudu a pohody. Obrátiť priamo vlastníkmi bytov, ušetriť až 40% a stráviť nezabudnuteľnú dovolenku. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí na ostrove Zlarin. Vitajte na Zlarin!

Zlarin Predpoveď počasia