Apartmány a ubytovanie v súkromí Zlarin

Zlarin je malý ostrov súostrovia Šibenik, ktorý sa nachádza 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, pri vchode do mesta Šibenik. Administratívne patrí do mesta Šibenik. To je jeden z mála ostrovov v Jadranskom mori, ktorý neumožňuje automobilovú dopravu a určite to ponúka zvláštne čaro. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin poháňa od Šibeniku nábreží a jazda je krátka a príjemná a môžete teraz v pohľade na veľkolepé...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Zlarin

Zoradiť podľa:

First minute ponuka
Recenzie: 1 - 5/5

Rekreačný dom Pelagia House

Zlarin

Od mora 900 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány STRIKA-LESA

Zlarin

Od mora 80 m
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Rekreačný dom Oh La La!

Zlarin

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 160 €

First minute ponuka
Recenzie: 1 - 5/5
Rekreačný dom Pelagia House ( Zlarin)

V prekrásnom Jadranskom mori, v čarovnej krajine Chorvátsko, v dynamickej Dalmácii, neďaleko úžasného mesta Šibenik, nájdete ostrov Zlarin, ktorý je známy svojou 500-ročnou tradíciou v koralovom priemysle. Je to ostrov bez áut alebo plastov na jedno použitie, ale povesť miesta pre skvelú a relaxačnú dovolenku, ktorá je ideálna pre námorníkov, umelcov a dobrodruhov, s ročným slnečným žiarením okolo 2700 hodín. Vo vnútrozemí ostrova, asi 2,5 km od turistov a davov, nájdete pokojne zelenú dedinu Borovica, kde sa môžete stretnúť so zvlnenou pávou. Musíme uznať, že len pred rokom sa to zdalo bláznivé, ale výsledok nás skutočne hrdý. Jeden z pôvodných kamenných domov sa stal našim vlastným nebeským pokojom, ktorý priniesol 21. storočie. Sedíme na terase s najkrajším výhľadom na západ slnka, čakáme na našich hostí! Počas pobytu máte k dispozícii golfový vozík na pohodlnú jazdu do centra (jazda v centre je zakázaná) a 4 horské bicykle. Pláže - 15 minút príjemnej turistiky do krásnej a pokojnej zátoky Veleš - 2,5 km od hlavnej pláže (možnosť cyklistiky na pláž alebo golfovým vozíkom na promenádu pozdĺž mora) V Zlarine sa nachádza niekoľko druhov pláží - skalnatá pláž na juhozápadnom mysi, kamienková a betónová pláž s barmi a rýchlym občerstvením v severozápadnej zátoke.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Pelagia House

Od mora 900 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Apartmány STRIKA-LESA ( Zlarin)

Byt "A" Byt sa nachádza na celom druhom poschodí rodinného domu (má samostatný vchod) a má rozlohu 72 m². Byt sa skladá z: 1. Dve spálne - väčšia s manželskou posteľou veľkosti King - menšia s dvoma samostatnými posteľami 2. Priestranná obývacia izba 3. Kuchyňa s jedálňou - chladnička, sporák s rúrou, kuchynský riad a kuchynský riad 4. Kúpeľňa - sprchovací kút, WC, umývadlo, bidet, sušič vlasov. 5. Dve terasy s posedením a ležadlami - predná terasa (30 m2), výhľad - zadná terasa (55 m2, výhľad a výhľad na les 6. Ostatné: - klimatizácia (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - posteľná bielizeň, - uteráky (okrem plážových uterákov). Byt "B" Byt sa nachádza na celom spodnom poschodí rodinného domu (má samostatný vchod) a má rozlohu 72 m². Byt pozostáva z: -1. Dve spálne - ten väčší s manželskou posteľou veľkosti King - menší s dvoma samostatnými posteľami 2. Priestranná obývacia izba 3. Kuchyňa s jedálňou - chladnička, sporák s rúrou, kuchynský riad a riad, umývačka riadu 4. Kúpeľňa - sprchovací kút, WC, umývadlo 5. predná terasa (30 m2) s výhľadom na more, - terasa s posedením a ležadlami Iné: - klimatizácia (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - posteľná bielizeň, - uteráky (s výnimkou pláže). uteráky)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány STRIKA-LESA

Od mora 80 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Rekreačný dom Oh La La! ( Zlarin)

Dom sa nachádza na Zlarin, ostrov Jadranského koralov známa ako pokojné útočisko pre tých, ktorí chcú utiecť od hluku mesta. Zlarin je nazývaný zlatým ostrovom alebo zelený ostrov a ponúka ideálne miesto, ak hľadáte pokoj, krištáľovo modrého mora, čistý vzduch, krásne borovicové lesy a pestré zábavy pre každého. K dispozícii sú dva národné parky v blízkom okolí! Trajekty jazdia od Šibeniku a Vodice k Zlarinu niekoľkokrát denne (25 minút). Stred miesta, pláže, bary, reštaurácie, kaviarne a pod sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti od domu. V dome zaisťuje pokoj a úplné súkromie, pretože pozemok je veľký a preto izolovaná od pamiatky alebo zvuky z okolia, ale napriek tomu je dostatočne blízko, aby vám nikam priebehu niekoľkých minút pešo. Nachádza sa mierne do kopca, vlastnosť sa môže pochváliť nádherným výhľadom na more, a to najmä pri západe slnka. Dom sa nachádza na pozemku o 1200 m?, ktorý je obklopený veľkou stredomorskou záhradou s rôznymi druhmi bylín a stromov, čo zaisťuje úplný pokoj a súkromie. Skladá sa z niekoľkých samostatných objektov a terás, postavených prevažne z kameňa. Dom je obzvlášť hrdý na svoje veľkými terasami, ktoré ponúka nádherný výhľad na more a okolité ostrovy. Obytný priestor sa skladá z 3 spálne (dve s manželskou posteľou a druhá s dvojlôžkom a dvomi samostatnými lôžkami), obývacia izba / jedáleň s jedným lôžkom a futon, kuchynkou a kúpeľňou. Vedľa malej kuchynky vo vnútri domu, tam je letná kuchyňa čarodejnica sa nachádza v samostatnej budove vedľa domu a má veľké okno s výhľadom na hlavné terasu a more. K dispozícii je tiež veľký BBQ a kamenný drez vonku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Oh La La!

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 160 €

Turistický sprievodca - Zlarin

Zlarin  - Erb Zlarin je malý ostrov súostrovia Šibenik, ktorý sa nachádza 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, pri vchode do mesta Šibenik. Administratívne patrí do mesta Šibenik. To je jeden z mála ostrovov v Jadranskom mori, ktorý neumožňuje automobilovú dopravu a určite to ponúka zvláštne čaro. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin poháňa od Šibeniku nábreží a jazda je krátka a príjemná a môžete teraz v pohľade na veľkolepé pevnosti sv. Zlarin je tiež jediným osídlenie ostrova a je typickým príkladom malom mestečku s úzkymi a starými kamennými domami, úzkymi uličkami a rozlišovacie zvonica miestneho kostola. Celý ostrov má rozlohu len o málo vyššia ako 8 km2 a väčšina z ostrova je pokrytá lesmi cyprusy, borovice, rozmarínu, figy, olivy a ďalšie stredomorské rastliny. Vnútorné časti ostrovy sú neobývané, pokryté hustým lesom a kríkmi a je právom nazývané zelený ostrov. Klíma na Zlarin je pravda, stredomorskom štýle s asi 2700 hodín slnečného svitu ročne, čo je jeden z najslnečnejšie ostrov v Jadranskom mori. Počas zimy, ostrov má len 300 ľudí, ale od mája do októbra populácia je výrazne rastie v dôsledku mnohých hostí a turistov. Miestni ľudia v Zlarinu boli historicky predovšetkým zaoberá, rovnako ako väčšina ostrovanov, v poľnohospodárstve, rybárčenie a plachtenie. Tu sú stále pestujú olivy, figy a iné stredomorské kultúry, ktorá môže ešte byť videný vo všetkých častiach ostrova. V poslednej dobe cestovný ruch sa rozvíja a miestne ponúka apartmány a izby vo svojich súkromných domoch. Zlarin je známy pre spracovanie a lov červeného koralu, ktorý je prítomný na ostrove od 15. storočia. Zručnosť spracovanie koralov v tradičným spôsobom je oceňovaná k tomuto dňu, a tu si môžete zakúpiť originálne výrobky z koralov v niekoľkých obchody so suvenírmi. Zlarin má krásne malé kamienkové pláže a krištáľovo čistej vody. Nedotknutá príroda, svieža zeleň a krištáľovo čisté more poteší každého, kto sa snaží uniknúť z mestského hluku a zhonu. Pozývame vás na návšteve tejto oáze kľudu a pohody. Obrátiť priamo vlastníkmi bytov, ušetriť až 40% a stráviť nezabudnuteľnú dovolenku. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí na ostrove Zlarin. Vitajte na Zlarin!

Zlarin Predpoveď počasia