Apartmány a ubytovanie v súkromí Prvić

Prvić je malý ostrov v súostroví Šibenik, ktorý sa nachádza asi jeden kilometer od pevniny, v blízkosti mesta Vodice. Celková plocha je 2,5 km2 a žije tu 400 stálych obyvateľov v dvoch miest na ostrove: Prvić Luka a Šepurine. Šepurine sa nachádza na západnej strane ostrova naproti mesta Vodice a Prvic Luka sa nachádza vo veľkej zátoke na juhovýchodnej strane ostrova, ktorý je dobre chránená pred severnými a západnými vetrami....

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Luca

Prvić

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Apartmány Datalovi dvori

Prvić

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Ante & Fedora

Prvić

Od mora 30 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Marčić

Prvić

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Piazza Clara

Prvić

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Apartmán Vlahov

Prvić

Od mora 90 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Faust

Prvić

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmán Ivana

Prvić

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Luca ( Prvić)

Apartment Luca (50 m2) na prvom poschodí, so samostatným vchodom, veľká terasa s výhľadom na more (30 m2), vybavená umývačkou riadu a pranie bielizne, klimatizáciou, DVD, TVSAT, mikrovlnná rúra, WiFi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán  Luca

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Datalovi dvori ( Prvić)

Byty Datalovi dvori sa nachádzajú v kamennom dome viac ako 200 rokov. Dom sa nachádza na pobreží s výhľadom na mesto Vodice, ktorého ste len 10 minút jazdy loďou. To je tým pravým miestom na oddych bez auta a mestských džungliach

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Datalovi dvori

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Ante & Fedora ( Prvić)

Rekreačný dom má tri apartmány. Dva apartmány majú 4 + 1 lôžka a jeden apartmán s 2 + 1 lôžkom. Apartmány sú umiestnené na prvom poschodí. Dom sa nachádza 45 m od pláže, na pláži sú horniny pre vstup do mora, ale má aj malú zálivoch vhodné pre deti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ante & Fedora

Od mora 30 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marčić ( Prvić)

Apartmány na ostrove Prvić, Prvić Šepurine. Ostrov má žiadny prevádzku, takže ostrov je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Apartmány sa nachádzajú v 1. poschodí tehlového domu. Na pokojnom mieste 20 metrov od mora sú dva apartmány. Väčší apartmán má 2 spálne (do max. 5 osôb + rozkladacia pohovka), malý byt má (ubytovanie pre 3 osoby) jedna spálňa. Môžete si prenajať obaja apartmány súčasne, termíny na vyžiadanie. Veľká terasa s výhľadom na more, s výhľadom na Srima a Vodice. Terasa je vybavená ležadlami, markízou, stôl a stoličky. Okrem požičať loď (Pasar 5 metrov) používať, ale iba so súhlasom kapitána. Organizujeme a dopravné hostia. Parkovanie Vášho auta je v Srima (na parkovisku alebo súkromné ??nádvorí za príplatok 20 kuna za deň a súkromného nájomcu parkovanie) alebo po dlhú dobu bez poplatku v Šibeniku (vo dvore). Vedľa domu je gril, vonkajšia sprcha, záhradné ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marčić

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Piazza Clara ( Prvić)

Autentický kamenný dom so 4 apartmánmi. Podkrovný byt 42 m2 s terasou a výhľadom na more (2 + 2). Apartmán s jednou spálňou o 65 m2, s obývacou izbou, kuchyňou a nádvorie, kde je možnosť grilovania a ďalšie kúpeľňu (2 + 2). Dva dvoetžna apartmány 2 x 40 m2, kde obývacia izba s kuchyňou a pod terasu, spálňa na prvom poschodí, odkiaľ je pekný výhľad z mnohých ostrovov súostrovia Šibenik (2x2 + 2).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Piazza Clara

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Vlahov ( Prvić)

Byt (tj podlaha domu) má jednu spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu izbu s dvomi samostatnými lôžkami a v prípade väčšej rodiny, v obývacej izbe je veľká pohovka, ktorá môže slúžiť aj Zariadenie je vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, práčkou, umývačkou riadu, DVD, wifi internetom je neobmedzený, kuchyňa (odšťavovač, mixér ...). Terasa (4 metre štvorcových) má stôl a 4 stoličky. Ak ste boli predtým v Sepurine, sme v blízkosti nového veľkého kostola, 40 m smerom k moru na strane ostrova s ​​výhľadom na pobrežie: Srima. Apartmant je vzdialený asi 5 minút, kamkoľvek chcete ísť a dosť mimo centrálneho námestia v Sepurine, čo znie, že nebudete počuť žiadny hluk z krčmy, baru, mládeže na gitaru a spevu (stredomorského štýlu). Ak prídete autom, môžete zaparkovať v Srime, jedna rodina za minútu chôdze od malého námorného prístavu má veľké rastliny olivových hájov, ktoré zapadajú do mnohých áut a budú účtované 20 chorvátskych kuna (2,7 Eur) za deň. Ak prídete do Vodice alebo Srima, necháme vás prísť na palubu našej lode a odveziete vás na ostrov. Ak prídete do mesta Šibenik, odvezieme Vás na trajektovú loď, trvá 1 hodinu plavby medzi kanálom rieky Krka a iným ostrovom, až kým prídete do mesta Prvic Sepurine. Od Vodice po Prvic Sepurine by mala byť 15 minút našou loďou a zo Srimy 5 min. Prvic Sepurine sú skutočne veľmi dobre spojené s brehom. Trajekt sa plaví do mesta Vodice pred ostrovom a mestom Šibenik.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vlahov

Od mora 90 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Faust ( Prvić)

Apartmány Faust sa nachádzajú v malej dedinke Šepurine na pokojnom ostrove Prvic, kde nie sú žiadne autá. Dom je obklopený záhradou a zahŕňa bezplatné vybavenie na grilovanie. Apartmány majú balkón, jedálenský kút, priestor na posedenie s TV a kuchyňu s chladničkou. K dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň. Obchody, kaviarne a reštaurácie len pár minút od domu. Na ostrove sa tiež nachádza historický kostol a múzeum známeho vynálezcu Fausta Vrančiča, ktorý sa tu narodil. K Prviću sa dostanete loďou z Vodíc, ktoré sú vzdialené len 1 km. Vitajte na ostrove Prvic!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Faust

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Ivana ( Prvić)

Apartmán v rodinnom dome na 1. poschodí na krásnom ostrove Prvić (Šepurine) pri Vodiciach. Samostatný vchod a pozostáva z predsiene, dvoch spální, kúpeľne, obývacej izby s kuchynským balkónom a terasou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ivana

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Prvić

Prvić  - Erb Prvić je malý ostrov v súostroví Šibenik, ktorý sa nachádza asi jeden kilometer od pevniny, v blízkosti mesta Vodice. Celková plocha je 2,5 km2 a žije tu 400 stálych obyvateľov v dvoch miest na ostrove: Prvić Luka a Šepurine. Šepurine sa nachádza na západnej strane ostrova naproti mesta Vodice a Prvic Luka sa nachádza vo veľkej zátoke na juhovýchodnej strane ostrova, ktorý je dobre chránená pred severnými a západnými vetrami. Okrem niekoľkých menších traktorov a požiarnych vozidiel, ostrov má žiadne autá, a spojenie s pevninou je trajektom, ktorý jazdí niekoľkokrát denne od Šibeniku - Prvić - Vodice. Celý ostrov je pod ochranou chorvátskej Ministerstva kultúry, vďaka svojej výnimočnej a bohatého kultúrneho a prírodného dedičstva. V 14. a 15. storočí ostrov patril šľachtickým rodom od Šibeniku. Najznámejším členom rodu, ktorý sa narodil na Prvic bol slávny chorvátsky historik, vynálezca a diplomat Faust Vrančić. Na jeho počesť bola postavená múzea plného z jeho vynálezov v Prvic Luka. Obyvatelia Prvic predovšetkým zaoberá výrobou olív, hrozna, rybolov a cestovný ruch. Cestovný ruch je dnes významným hospodárskym odvetvím, väčšina ubytovacích zariadení sa odkazuje na súkromné ubytovanie v apartmánoch, pretože ostrov má len jeden malý hotel. Ostrov má niekoľko reštaurácií, pizzerií ??a kaviarní, a v letných mesiacoch sú často organizované predstavenie tradičného spevu a cappella, a slávny folkový festival v auguste. Na ostrove Prvic môžete relaxovať a odpočinúť si na jednej z mnohých štrk pláží v Šepurine alebo udržiavaných štrk betónových pláží v Prvic Luka. S výhľadom na otvorené more a ostrovy Kornati, more je mimoriadne jasné a čisté, a klíma je viac ako príjemné. Navštíviť túto prírodnú oázu pokoja, kľud a autentického dalmátskeho šarm a zarezervujte si Váš apartmán priamo s vlastníkmi súkromných domoch. Apartmány, izby a privátne ubytovanie na ostrove Prvić. Vitajte na Prvić!

Prvić Predpoveď počasia