Apartmány a ubytovanie v súkromí Kaprije

Kaprije je malý ostrov v súostroví Šibenik, asi hodinu trajektom z Šibeniku. Jeho rozloha je 7 km2 a má populáciu 150 s trvalým pobytom v jednotnom čísle obci na ostrove, ktorý tiež nesie meno Kaprije. Ostrov bol pomenovaný po stredomorské rastliny kapary, ktorý sa používa ako známy stredomorské koreniny, ktoré kedysi pokrývali celý ostrov. V 14. a 15. storočí ostrov patril pánom zo Šibeniku, rovnako ako väčšina ostatných...

Zoradiť podľa:

Apartmán Monika - Kaprije

Kaprije

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Kaprije

Kaprije

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Gulin

Kaprije

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 12 €

Apartmán Vanka vale

Kaprije

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmán Monika - Kaprije ( Kaprije)

Náš apartmánový dom sa nachádza v centre obce, 30 metrov od See. Dom je obklopený terasy a balkóna. Z balkóna je výhľad na vjazde prístavu a See. Dom je obklopený záhradou s grilom a stredomorských bylín. Byt patrí: dve kúpeľne, WC (sprchovací kút, zrkadlo, uteráky a sušičom vlasov), kuchyňa (V kuchyni obsahuje všetky potrebné objekty pre potravinársky príprave), TV, rádio, klimatizácia. Tiež máme malý čln pre rybárčenie alebo objavovanie panenských pláží Kaprije a susednými neobývaných ostrovov, môžete si prenajať náš 6,30 m dlhý čln ryby niečo na večeru, alebo nájsť pustom ostrove len pre seba!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Monika - Kaprije

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Kaprije ( Kaprije)

Na ostrove Kaprije, ktorý má inak žiadna motorové vozidlá, prenajať dva byty so štyrmi lôžkami a jeden apartmán pre šesť osôb. Apartmány sú vybavené klimatizáciou a satelitom. Ubytovacie jednotky sa nachádza len pár metrov od mora. Ak prídete lodí máme kotvisko. Byt má veľkú záhradu s čiernou kuchyne a grilu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kaprije

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Gulin ( Kaprije)

Na ostrove Kaprije neďaleko mesta Šibenik Ponúkame ubytovanie pre dovolenku. Tu je ideálny pre rodiny a skupiny, si môžete prenajať celé poschodie alebo celý dom. Máme vlastné pláže v blízkosti 50 m od domu, bezplatné kotvisko pre vašu loď. Ceny služieb pre jednu osobu / deň: * 12 EUR len posteľ. * 5 eur raňajky. Kaprije je krásny ostrov s mnohými krásnymi plážami a zátokami, sú tu veľa dobrých reštaurácií a kaviarní Kaprije sa nachádza v blízkosti dvoch národných parkov Kornati a Krka. Organizujeme výlety do národných parkov a ďalších ostrovov. Kaprije je tiež spojený s mestom Šibenik s Boat Line 8 krát denne v oboch smeroch. Všetci naši hostia majú možnosť parkovania v Šibeniku, parkovanie v centre mesta alebo súkromné ??parkovisko, Ceny Parkin 5 EUR na deň / deň. Pomáhame našim hosťom o parkovaní, batožinu a prevozu na ostrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Gulin

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 12 €

Apartmán Vanka vale ( Kaprije)

Byty Vaňka Vale sa nachádza na pobreží. Môžeme ponúknuť bytových jednotiek 2 + 1 alebo 2 + 2. Apartmány sa nachádza na okraji obce v ideálne prostredie pre pokojnú dovolenku. Ak chcete dostať do centra obce sa nachádza promenáda pozdĺž mora. Hostia majú k dispozícii bicykle, plážovými lehátkami, vonkajšia sprcha a grilovanie. Na ostrove nebolo možné dôjsť autom, a tak by sme mohli usporiadať parkovanie a transfer na loď. Ostrov je spojený Šibeniku so štyrmi lodných liniek denne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vanka vale

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Kaprije

Kaprije  - Erb Kaprije je malý ostrov v súostroví Šibenik, asi hodinu trajektom z Šibeniku. Jeho rozloha je 7 km2 a má populáciu 150 s trvalým pobytom v jednotnom čísle obci na ostrove, ktorý tiež nesie meno Kaprije. Ostrov bol pomenovaný po stredomorské rastliny kapary, ktorý sa používa ako známy stredomorské koreniny, ktoré kedysi pokrývali celý ostrov. V 14. a 15. storočí ostrov patril pánom zo Šibeniku, rovnako ako väčšina ostatných okolité ostrovy. Ostrov bol najprv urovnaný s trvalým pobytom v okolí Šibeniku a utečencov utekajúcich z tureckej invázii v 16. a 17. storočí. Potom bol postavený Petra cirkvi. Po skončení tureckej hrozby a inváziou, utečenci vrátiť do Šibeniku, ale niektoré z nich aj naďalej žiť na ostrove a rozvíjať tento nádherný málo miesta. Kaprije má pošta, obchod s potravinami, niekoľko útulných barov a tucet reštaurácií s čerstvými rybami a vynikajúce pokrmy, ktoré sú špeciálne oceňujú jachtári. Väčšina dedinčanov sú stále zapojení do tradičných profesií, ako je poľnohospodárstvo, rybolov a plachtenie, najmä vína a produkcie olivového oleja. V poslednej dobe na ostrove je rozvoj cestovného ruchu a jeho priateľské hostiteľa vám poskytnú kvalitné služby súkromné ubytovanie v apartmánoch a izbách a urobia všetko pre to, aby ste sa cítili ako doma. Autá nie sú povolené na ostrove, takže je skutočne zaručená prestávku od hluku, smogu a veľké davy. Kaprije zátoke sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova je prirodzene chránená pred takmer všetky vetry a je obľúbenou destináciou pre mnoho námorníkov, ktorí po celý deň plavby cez susedný ostrov Kornati, kotva tu pre bezpečný spánok. Obráťte sa na vlastníkov bytov na Kaprije a ušetriť až 40%. Apartmány, izby a privátne ubytovanie na ostrove Kaprije. Vitajte na Kaprije!

Kaprije Predpoveď počasia