Apartmány a ubytovanie v súkromí Murter - Tisno

Tisno je malé mesto a sídlo mestského úradu v Šibeniku-Knin v Chorvátsku. Tisno bola pomenovaná podľa chorvátskeho slova Tisno, čo znamená úžinu, ktorý opisuje svoj postoj čiastočne na ostrove Murter a čiastočne na pozemku, na úzkom prielive, iba 38 metrov široký, ktorá oddeľuje ostrov Murter od pevniny. S pevninou je spojený padacím mostom, ktoré v letných mesiacoch je zvýšený dvakrát denne. Tisno bol prvýkrát spomenutý...

Zoradiť podľa:

Apartmány Emil

Murter - Tisno

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 50 €

Last minute ponuka

Apartmán Mirjana

Murter - Tisno

Od mora 70 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Apartmán Šuško Tisno

Murter - Tisno

Od mora 20 m
Kapacita 7 osôb

od 75 €

Apartmán Desire

Murter - Tisno

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Apartmán Apartmani

Murter - Tisno

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmány Laterna Tisno

Murter - Tisno

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Krizanovic

Murter - Tisno

Od mora 350 m
Kapacita 18 osôb

od 40 €

Apartmány Petranic

Murter - Tisno

Od mora 70 m
Kapacita 31 osôb

od 30 €

Apartmán Tea

Murter - Tisno

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Marko

Murter - Tisno

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Trešnja

Murter - Tisno

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Anka

Murter - Tisno

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmán Andreja

Murter - Tisno

Od mora 20 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Romana

Murter - Tisno

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Apartmány Olivari

Murter - Tisno

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmány Emil ( Murter - Tisno)

Apartmány Emil sa nachádzajú v rodinnom dome viac ako 50 rokov. Má kuchyňu s jedálenským kútom, spálňu, kúpeľňu a balkón s nádherným výhľadom na more. Apartmán je klimatizovaný, má TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Emil

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Mirjana ( Murter - Tisno)

Byt je starý, zrekonštruovaný kamenný dom v centre úzkej typickej dalmatínskej ulice, bez dopravy. Na meter od vchodu do bytu je dobre udržiavaná záhrada so stredomorskými rastlinami a ovocnými stromami a krásnym zeleným trávnikom. Hostia môžu neobmedzene využívať záhradu na grilované stolovanie alebo jednoducho na odpočinok. Štúdio apartmán sa nachádza na prízemí domu a nad majiteľmi obydlí.  Dom je prakticky v centre za hotelom s bazénom, krok od promenády pri mori a pohyblivého mosta, ktorý je lákadlom miesta. Hlavné námestie, ktoré je centrom spoločenského a zábavného života počas turistickej sezóny, je vzdialené 2 minúty chôdze pozdĺž pobrežia alebo úzkymi uličkami. Poloha domu je ideálna pre relaxačnú pokojnú dovolenku, pretože je chránená pred letným hlukom a zároveň blízko ku všetkým udalostiam na mieste, v blízkosti obchodov, trhov, rybích fariem, reštaurácií, kaviarní, autobusových zastávok, lekárne ... Hostiteľ ponúka bezplatný parkovací lístok, s ktorým si môžete nechať auto na ľubovoľnom bezplatnom parkovisku v obci Tisno.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mirjana

Od mora 70 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Šuško Tisno ( Murter - Tisno)

Apartmány sa nachádzajú v Tisne 15m od mora. Dom má dva apartmány. Byt A1 sa skladá z dvoch miestností kuchyňa a kúpeľňa. Apartmány majú klimatizáciu a wifi. Byt A2 je samostatne stojaci dom vo dvore. Pozostáva zo spálne a kúpeľne. V prednej časti bytu je záhrada. Vzdialenosť od mora je 15 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Šuško Tisno

Od mora 20 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 75 €

Apartmán Desire ( Murter - Tisno)

Byt Desire sa nachádza v Ivinj obce Tisno. Ivinj je vo vynikajúcej pozícii medzi Vodice a ostrove Murter a okolí sú vodopády Krka. Byt je súčasťou rodinného domu o dvoch podlažiach, na prízemí. Má vlastné parkovacie miesto pri dome a terasou s nádherným výhľadom na záliv. Byt má malú kuchyňu, ktorá je úplná s obývacou izbou, priestrannú spálňu, kúpeľňu a jedálňou. Byt prijíma troch ľudí, dva v spálni a v prípade potreby aj jednu osobu v obývacej izbe. Túžba Byt sa nachádza 250 m od najbližšej pláže, 3 km od trhu, bary, reštaurácie, 2 km od hlavnej cesty a 15 km od diaľnice A1.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Desire

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Apartmani ( Murter - Tisno)

Prenájom bytu pre 4 osoby v malej obci Ivinj-obce Tisno (ostrov Murter). V byte je kuchyňa, jedáleň, dve spálne, kúpeľňa s WC a dve terasy, veľké i malé. Čím vyššia je terasa o 30 m2 s výhľadom na more a miesto Pirovac, malá terasa s výhľadom na záhradu a gril. Cena je 30 eur za deň. Ivinj je malý, pokojné a tiché miesto s tridsiatimi chalupu, od Tisno-Murter 2 km od Vodice 10 km a 18 km od Šibeniku. Najbližšia pláž je vzdialená asi 300 m, a tam je slávny liečivým bahnom, ktorá sa používa na liečbu mnohých chorôb. Pre milovníkov prírody a odľahlé zátoky v blízkosti sa nachádza krásne pláže s krištáľovo čistým morom, iba 20 minút chôdze od Ivinj cez kopec (v poľných topánok).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Apartmani

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Laterna Tisno ( Murter - Tisno)

Byty v dome, nábrežie, kapacita 2 + 2 a 2 + 1 lôžok. Každý apartmán má kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, spálňa, balkón a samostatným vchodom. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, TV so satelitným príjmom a bezdrôtovým pripojením k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Laterna Tisno

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Krizanovic ( Murter - Tisno)

Rodinný dom pri vchode do obce Tisno, ktorá sa nachádza v pokojnej slepej ulici, obklopený zeleňou. K dispozícii sú 4 ubytovacie jednotky nasledovne: Apartmán A1 6 + 1, na prízemí sa skladá z 3 spálne, veľká obývacia izba a jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa a veľká terasa, celková plocha cca 120 m2. Apartmán A2 2 + 1, na prvom poschodí, sa skladá z malej kuchyne, obývacia izba, spálňa, malý balkón a kúpeľňa, celková plocha 25 m2. Apartmán A3 4 + 1, na prvom poschodí sa skladá z dvoch spální, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba a terasou, o celkovej ploche 55 m2. Byt A4 2 + 1, v prvom poschodí sa skladá z kuchyne, obývacia izba, spálňa, terasu a kúpeľňu, celková plocha 37 m2.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Krizanovic

Od mora 350 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Petranic ( Murter - Tisno)

APARTMÁNY Petranic, bytový dom so siedmimi bytmi, ktorý sa nachádza 70 m od mora. Vkusne zariadené byty 40-55 m2, s jednou alebo dvoma spálňami, kuchyňou, jedálňou, obývacia izba a terasu alebo balkón pohľade na more. Apartmány sú vybavené všetkým, čo je potrebné pre pohodlný pobyt (satelitný TV, klimatizácia, Wi-Fi), parkovisko, kotvisko. Dom je od centra 700 m od pláže 500 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petranic

Od mora 70 m
Kapacita 31 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Tea ( Murter - Tisno)

Tento veľký apartmán so záhradou je ideálnym miestom pre dovolenku. Je umiestnený v kľudnej ulici v blízkosti centra. K dispozícii sú všetky spotrebiče, Wi-Fi, klimatizácia, parkovisko, kotvisko lodí (za poplatok) a záhrada s grilom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tea

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Marko ( Murter - Tisno)

Ponúkame ubytovanie v Tisno (Murter) blízkosti mora a krásne pláže svätého Ondreja. Plne vybavený apartmán, priestranná terasa a blízko centra vám zaručí uvoľnenú a pohodlnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marko

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Trešnja ( Murter - Tisno)

Cherry Apartmány sa nachádzajú v blízkosti Jazina tábor, nábreží. Vzhľadom k polohe môžu hostia tešiť na krásny výhľad na more z priestranné terasy. Vnútri budovy je byt (2 + 2) a štúdio apartmán s 3 lôžkami. Apartmán (2 + 2) obsahuje samostatnú kúpeľňu a WC, izba s terasou, kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s terasou. Potom garsónka (3), patrí kúpeľňa a WC, kuchyňa s jedálenským kútom a tiež prístup na terasu z obývacej izby, ktorý je tiež priestor na spanie. Apartmány sú klimatizované, k dispozícii wifi pripojenie a LCD televízor so satelitným príjmom a súkromné ??parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Trešnja

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Anka ( Murter - Tisno)

Rekreačný dom 80 m2 pre 4-5 osôb. 2 spálne, 2 kúpeľne so sprchovým kútom, kuchyňa a obývacia izba. Pozemku 300 m2. Parkovisko, gril, klimatizácia. Pokojné miesto v blízkosti mosta a mesta. Do mora 100 m. 5-6 pláž do 500 m - 1000 m

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Anka

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Andreja ( Murter - Tisno)

Ak hľadáte stráviť nejaký kvalitný čas s rodinou alebo priateľmi, tento útulný byt ponúka ideálne miesto pre odpočinok. Byty nie je v hlučnom dopravnom priestore, takže to vám dáva aj výhodu cíti tep mesta, a výhody sa teší pokoja a mieru noci. Autobusová zastávka je vzdialená 300 m od hotela. Trvá 10 minút krásnu prechádzku. Trh, banka, bary a reštaurácie sú tiež 300 meter ďaleko od bytu. garsónka: Apartmán môže ubytovať 2 osoby. Je ideálny pre milovníkov:) Byt má jednu izbu s kuchyňou a jedna manželská posteľ a malý sladký kúpeľňu. Byt má TV, bezplatné Wi-Fi, klimatizácia, chladnička / Frezer, varnú / plynový sporák, detská postieľka (dostupná na vyžiadanie). Apartmán A3 + 1: Apartmán môže ubytovať 2-4 osôb. Byt má jednu spálňu s manželskou posteľou, kuchyňa s rozkladacou pohovkou a jednu kúpeľňu. Tiež apartmán má malú terasu .. Byt je vybavený TV, bezplatné Wi-Fi, klimatizácia, chladnička / Frezer, varnú / plynový sporák, uteráky, detská postieľka (dostupná na vyžiadanie). a4 + 1: Apartmán môže ubytovať 4-5 osôb. dve spálne s manželskou posteľou a prístelkou. Kúpeľňa a kuchyňa. Byt je vybavený TV, bezplatné Wi-Fi, klimatizácia, chladnička / Frezer, varnú / plynový sporák, uteráky, detská postieľka (dostupná na vyžiadanie). Tiež apartmán má veľký balkón

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Andreja

Od mora 20 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Romana ( Murter - Tisno)

Štúdiové apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome 50 metrov od mora, 10 minút chôdze od centra mesta a 10 minút od pláže. K dispozícii sú tri jednotky: každá môže ubytovať 3 osoby (jedna manželská posteľ s prístelkou). Každá izba má spálňu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a kúpeľňu. Apartmány sú klimatizované, vybavené WiFi pripojením a satelitnou TV. Každý apartmán má výhľad na more a hostia majú prístup na gril. Okrem apartmánov sú aj terasy so záhradou. Lôžko je zahrnuté v cene pobytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Romana

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Olivari ( Murter - Tisno)

Dom s dvoma apartmánmi sa nachádza near more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Olivari

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Murter - Tisno

Murter - Tisno  - Erb Tisno je malé mesto a sídlo mestského úradu v Šibeniku-Knin v Chorvátsku. Tisno bola pomenovaná podľa chorvátskeho slova Tisno, čo znamená úžinu, ktorý opisuje svoj postoj čiastočne na ostrove Murter a čiastočne na pozemku, na úzkom prielive, iba 38 metrov široký, ktorá oddeľuje ostrov Murter od pevniny. S pevninou je spojený padacím mostom, ktoré v letných mesiacoch je zvýšený dvakrát denne. Tisno bol prvýkrát spomenutý v roku 1475, kedy Benátčania v tomto bode postavil pevnosť, ktorá chránila miestne obyvateľstvo z častých tureckých inváziou. Mnohí obyvatelia z interiéru počas tohto obdobia opustiť svoje dediny a našiel útočisko na ostrove Murter bezpečnejšie. Farský kostol sv Ducha bol postavený v roku 1548, prestavaný v barokovom slohu v roku 1640. V 19. storočí a prvej polovice 20. storočia Tisno bol správnym strediskom a kolíska obchodu a obchodu, ktorý bol špeciálne vyvinutý medzi dvomi svetovými vojny. Spolu s obchode tradičné činnosti bolo pestovanie vínnej révy, olív a rybárčenie. Populácia je stále zaoberá poľnohospodárstvom a rybolovom, ale turistika sa pomaly stáva hlavným zdrojom príjmov, a to je väčšinou prenájom apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. V Tisno je ubytovanie v hoteli, apartmány a izby vyššej kategórie v rámci súkromnej rodinné ubytovanie a kempu. V Tisno môžete teraz zelene, priestranné námestia, usporiadané dlhú promenádou a krásne skalnaté pláže. Kúsok od Tisno na Murtera môžete navštíviť celý rad známych skalnaté a piesočné pláže s bohatou gastronomickou ponukou a početné športové a vodné aktivity. Na ostrove Murter sú pravidelne organizované denné výlety do národného parku Kornati. Tisno je známy pre The Garden Festival elektronickej hudby, ktorý je navštevovaný mnohých tuzemských i zahraničných klientov. Ak navštívite Tisno, určite nebudete ľutovať, pretože toto malé miesto ponúka rad možností ako pre aktívny odpočinok a pre všetkých, ktorí hľadajú zábavu alebo jednoducho mieru, opaľovanie a kúpanie. Súkromné ubytovanie v Tisno. Apartmány, izby a rekreačné domy v Tisno a jeho okolia. Vitajte na Tisno!

Murter - Tisno Predpoveď počasia