Apartmány a ubytovanie v súkromí Murter - Jezera

Jazerá sú malé turistické mestečko v juhovýchodnej časti ostrova Murter v Šibenik-Knin kraj, v Chorvátsku. Administratívne patrí do obce Tisno a s takmer 1000 obyvateľmi, po Tisno, je druhou najväčšou osada v obci. Jazera sa nachádza 28 km severozápadne od Šibeniku a príjazd je veľmi jednoduché, pretože ostrov Murter je spojený s pevninou zdvíhacím mostom. Meno Jezera pochádza z veľkých rybníkov alebo jazier, ktoré sú...

Zoradiť podľa:

Apartmány Renata

Murter - Jezera

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Kamenčine

Murter - Jezera

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

od 80 €

Apartmány Lidija

Murter - Jezera

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Snjezana Carev

Murter - Jezera

Od mora 350 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Apartmán Mobile Homes Murter

Murter - Jezera

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Stela

Murter - Jezera

Od mora 150 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Boris

Murter - Jezera

Od mora 300 m
Kapacita 18 osôb

od 33 €

Apartmány Renata ( Murter - Jezera)

Byt 2 + 1 Štúdio s jednou izbou a jednou prístelkou. V byte je klimatizované, TV-SAT a kuchyňou. Byt 4 Apartmans dve miestnosti. V oboch izbe je WC a klimatizáciou. V jednej izbe je možnosť prístelky. A tiež TV-SAT a kuchyňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Renata

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Kamenčine ( Murter - Jezera)

Zažiť čaro chvíle v pôvodnom stredomorskej kamenný dom sa nachádza v skrytej zátoke Jazerá, Ostrov Murter. To môžu ubytovať 3 osoby a má kuchyňa, posteľ, pohodlné pohovky, gril, záhrada, veľká terasa so stolom, pláž v prednej časti houseHouse sa nachádza v skrytej zátoke s názvom Kamencine. Bay sa nachádza cca 500 m od mesta a 1 km od centra mesta, miesto, kde si môžete vychutnať vaše súkromie a všetky výhody, ktoré táto krása vás bude rozmaznávať s. Hoci dom je trochu ďalej od mesta je sladká voda, elektrina a kúrenie (solárny panel). Vnútri domu sa nachádza jedna veľká miestnosť s pohovkou, ktorá sa tiahne a lôžkom pre jednu osobu, kuchyňa, ručne vyrobené bar (z kameňa) a kúpeľňu. Tam sú tiež početné originálne suveníry a detaily, ktoré robia tento dom unikátny. Pred domom je veľká terasa so stolom a stoličkami (veľmi vhodný pre udalosti), gril, svoje vlastné lode, voľné parkovacie miesto a krásne pláže, kde si môžete vychutnať a relaxovať po celý deň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kamenčine

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Lidija ( Murter - Jezera)

Apartmány Lidija sa nachádza v pokojnom mieste, cca 100 m od mora. Apartmány majú nádherný výhľad na more. Všetci hostia majú zaistené parkovanie vo dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lidija

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Snjezana Carev ( Murter - Jezera)

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej lokalite obklopenej zeleňou a jazerami a olivovníky. Ideálne pre pokojnú a odpočinkovú dovolenku. kliknite na tlačidlo (Kopírovať) a pozrite sa sem! http://apartmani-snjezana-carev.jimdo.com/

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Snjezana Carev

Od mora 350 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Mobile Homes Murter ( Murter - Jezera)

Klimatizované mobilné domy sa nachádza v turistickom stredisku pozdĺž pláže a majú vlastnú terasu s výhľadom na priľahlými záhradným nábytkom a výhľadom na more. Sú umiestnené na súkromných pozemkoch, obklopený borovicami a olivovníkmi, v jazerách, 5 km od Národného parku Kornati. Vnútri budovy, hosťom je k dispozícii reštaurácia, bar a klimatizované izby s terasou. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko a pláž je prispôsobená pre rodiny s deťmi všetkých vekových kategórií. Všetky mobilné domy sú úplne nové a majú dve spálne, dve kúpeľne, obývacia izba s kuchynským a jedálenským kútom, TV so satelitným príjmom a veľkou krytou a uzavreté terasou. Večera, tenisový kurt, biliard, šípky a stolný tenis sú tiež prístupná. V blízkosti je možné využiť jazdu na bicykli a potápanie. Ďalej hostia môžu využívať súkromné ??parkovisko priamo na mieste.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mobile Homes Murter

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Stela ( Murter - Jezera)

Apartmány Stella sa nachádza v pokojnej lokalite obklopenej zeleňou a veľkú záhradu s barbecue, parkovisko, wifi zdarma, klimatizáciou, satelitný TV, využívanie bicyklov. Apartmány sú dobre zásobený, všetko, čo potrebujete, aby zostali v byte: posteľná bielizeň, uteráky, kávovar, mikrovlnná rúra, chladnička + mraznička .. Apartmány majú 4 ubytovacích jednotiek: A4 apartmán pre 4 s dve spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a terasa. A2 apartmán pre dve osoby s halou, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, terasa. A2 + 2 (55 m) pre 2-4 osôb s halou, spálňa, kuchyňa, obývacia skutku, kúpeľňa a veľká terasa. A2 + 2 (50 m poschodie) pre 2-4 osoby s chodba, spálňa, kuchyňa, obývacia skutku, kúpeľňa a terasa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stela

Od mora 150 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Boris ( Murter - Jezera)

"Apartmány Boris" sa nachádzajú v novopostavenom dome, v ktorom sú 5 apartmánov a apartmán pre nás (3 apartmány sú 2 + 2 a 2 apartmány 2 + 1). Všetky apartmány majú 3 hviezdičky, parkovanie, klimatizáciu, TV (Sat), Wi-Fi, balkón a / alebo terasu. Na prízemí sa nachádza grilovací gril a plynový gril. Zostávame v prízemí, takmer vždy máme k dispozícii a snažíme sa, aby ste sa cítili dobre. Dom sa nachádza v pokojnej časti Jezera, na ostrove Murter v Dalmácii. Je to len 300-500 metrov od pláže, more, obchody, športové zariadenia, kaviarne, reštaurácie, pošta, centrum mesta, ACI marina, školy na potápanie a plachtenie. Prajeme vám srdečné privítanie a príjemný pobyt v apartmánoch "Boris", Murter, Jezera.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Boris

Od mora 300 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 33 €

Turistický sprievodca - Murter - Jezera

Murter - Jezera  - Erb Jazerá sú malé turistické mestečko v juhovýchodnej časti ostrova Murter v Šibenik-Knin kraj, v Chorvátsku. Administratívne patrí do obce Tisno a s takmer 1000 obyvateľmi, po Tisno, je druhou najväčšou osada v obci. Jazera sa nachádza 28 km severozápadne od Šibeniku a príjazd je veľmi jednoduché, pretože ostrov Murter je spojený s pevninou zdvíhacím mostom. Meno Jezera pochádza z veľkých rybníkov alebo jazier, ktoré sú vytvorené počas daždivého časť roka. Blato alebo jazero, ktoré vzniklo v dávnych dobách v mokradiach juhozápadnej časti mesta, z väčšej časti je odvádzaný na maláriu na začiatku 20. storočia. Nachádza sa v juhovýchodnej časti ostrova Murter v zátoke prírodne chránenej pred silnými vetrami, Jazerá sú vyrovnané celú cestu až do zátoky Lovisca, ktorá sa nachádza turistickú destináciu Jezera-Lovisca. Murter je podľa počtu obyvateľov najväčšie a najviac husto obývaný ostrov v súostroví Šibeniku. Obyvatelia Jazerá sú tradične zaoberajú vinárstvo, pestovanie olív, pestovanie ovocia, rybárčenie, plachtenie a ťažbu piesku a kamenia. Z dôvodu malého ornej pôdy, od staroveku, miestni obyvatelia sa obrátil k moru, plachtenie a rybárčenie. Počas leta na mestskom nábreží skoro ráno môžete vždy nájsť a kúpiť čerstvé ryby. Obyvatelia Jazerá sú vlastníkmi množstvo ostrovov východne a južne od ostrova Murter, vrátane časti ostrova Kaprije a Žirje a spodnej časti nehnuteľnosti na Kornati. Dnes, rovnako ako väčšina ostrovných dedín, Jezera sa obrátil na cestovný ruch a väčšina miestnych ľudí poskytujú kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie v apartmánoch a izbách vo svojich súkromných domoch. Jazera bola držiteľkou mnohých ocenení a päť rokov v rade vyhrali najprestížnejšie ocenenie pre krásu a poriadok životného prostredia: Modrý kvet z Chorvátske turistické združenie. K dispozícii je hotel v blízkosti pláže a marina Jazerá, ktorý je jedným z najlepšie strážených námorných stredísk severnej Dalmácie a víťaza Modré vlajky. Na druhom konci mesta, bobkový Lovisca je turistické letovisko a tábor je cieľom mnohých európskych karavanov. Od Jazerá sú organizované denné výlety na neďaleké ostrovy Kornati a Krka vodopády, takže odporúčame ísť aspoň o jednom z ponúkaných výletov. V Jazerá, môžete si užiť a zabávať sa v dňoch na mori, udalosť, ktorá prebieha od polovice júla do začiatku septembra, a ponúka rad kultúrnych podujatí, zábavy a športových zariadení. Pozývame vás na návšteve Jezera na ostrove Murter, knižné cenovo dostupné ubytovanie v súkromí a užiť si všetko pohodlie, ktoré sú ponúkané svojimi priateľskými obyvateľmi. Apartmány, izby a rekreačné domy v Jezera na ostrove Murter. Vitajte na stránkach Jazerá!

Murter - Jezera Predpoveď počasia