Apartmány a ubytovanie v súkromí Murter - Jezera

Jazerá sú malé turistické mestečko v juhovýchodnej časti ostrova Murter v Šibenik-Knin kraj, v Chorvátsku. Administratívne patrí do obce Tisno a s takmer 1000 obyvateľmi, po Tisno, je druhou najväčšou osada v obci. Jazera sa nachádza 28 km severozápadne od Šibeniku a príjazd je veľmi jednoduché, pretože ostrov Murter je spojený s pevninou zdvíhacím mostom. Meno Jezera pochádza z veľkých rybníkov alebo jazier, ktoré sú...

Zoradiť podľa:

Apartmány Snjezana Carev

Murter - Jezera

Od mora 350 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Rekreačné domy Mobile Homes Murter

Murter - Jezera

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Stela

Murter - Jezera

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

od 45 €

Apartmány Boris

Murter - Jezera

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

od 30 €

Apartmány Renata

Murter - Jezera

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Rekreačný dom Kamenčine

Murter - Jezera

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány Lidija Klarin

Murter - Jezera

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

od 30 €

Rekreačné domy MH Adriatic Blue Coast

Murter - Jezera

Od mora 150 m
Kapacita 24 osôb

od 30 €

Apartmán Marija

Murter - Jezera

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Snjezana Carev ( Murter - Jezera)

Ak chcete stráviť svoju dovolenku na krásnom zelenom ostrove Murter v rybárskej dedinke Jezera - Stredná Dalmácia, potom ste na správnom mieste. Ponúkame apartmány pre pokojnú a relaxačnú dovolenku obklopené olivovými hájmi. A ešte asi 350 - 450 metrov od mestskej pláže a okolitých vchodov, ktoré sa tešia samote a výhľadom na krásne ostrovy Kornati. Tu sa dozviete viac o mieste a mieste. Jezera je rybárska dedina na ostrove Murter, vzdialená len 30 m od pevniny, ktorá je spojená mostom v Tisne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Snjezana Carev

Od mora 350 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Rekreačné domy Mobile Homes Murter ( Murter - Jezera)

Klimatizované mobilné domy sa nachádza v turistickom stredisku pozdĺž pláže a majú vlastnú terasu s výhľadom na priľahlými záhradným nábytkom a výhľadom na more. Sú umiestnené na súkromných pozemkoch, obklopený borovicami a olivovníkmi, v jazerách, 5 km od Národného parku Kornati. Vnútri budovy, hosťom je k dispozícii reštaurácia, bar a klimatizované izby s terasou. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko a pláž je prispôsobená pre rodiny s deťmi všetkých vekových kategórií. Všetky mobilné domy sú úplne nové a majú dve spálne, dve kúpeľne, obývacia izba s kuchynským a jedálenským kútom, TV so satelitným príjmom a veľkou krytou a uzavreté terasou. Večera, tenisový kurt, biliard, šípky a stolný tenis sú tiež prístupná. V blízkosti je možné využiť jazdu na bicykli a potápanie. Ďalej hostia môžu využívať súkromné ??parkovisko priamo na mieste.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Mobile Homes Murter

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Stela ( Murter - Jezera)

Apartmán Stela sa nachádza v Jezere na ostrove Murter. Ostrov Murter je s pevninou spojený mostom. Apartmány sú vzdialené 5-6 minút chôdze od pláže. V bezprostrednej blízkosti 50 metrov sa nachádza zábavný športový park s futbalovými, basketbalovými, tenisovými kurtmi a cvičebnými pomôckami, park pre deti. Na záhrade s rozlohou 1 000 m je súkromné parkovisko so grilom so stolom na spoločenské akcie, trávniky, fontána s rybami a malá farma s korytnačkami, parkovisko pre bicykle, pretože ostrov má asi 30 km cyklotrás, takže môžete ísť zo zátoky do zátoky bicykel. Kobyla Lungo, ktorá sa tiahne celou zátokou Jezera až do Tisna, ponúka krásnu prechádzku alebo jogging aj v noci, všetko je osvetlené. Reštaurácie a kaviarne, ktorých je veľa, sú 100 metrov od apartmánu, rovnako ako pošta, bankomaty, cukráreň, obchody so suvenírmi. Jazerá sú menším pohodlným miestom na pobyt a bezpečné pre turistov a ich deti. Prispôsobili sme sa situácii Covid19 a všetky apartmány boli pred vaším vstupom dezinfikované. Dom pozostáva zo 4 apartmánov. 1. Apartmán A1 pre 2 osoby 2. Apartmán A2 pre 2-3 osoby 3. Apartmán A3 pre 2-4 osoby 4. Apartmán A4 pre 4 osoby (dve spálne) Vitajte! Kontaktné číslo Mob. +385992124064

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stela

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Boris ( Murter - Jezera)

"Apartmány Boris" sa nachádzajú v novopostavenom dome, v ktorom sú 5 apartmánov a apartmán pre nás (3 apartmány sú 2 + 1 a 2 apartmány). Všetky apartmány majú 3 hviezdičky, parkovanie, klimatizáciu, TV (Sat), Wi-Fi, balkón a / alebo terasu. Na prízemí sa nachádza grilovací gril a plynový gril. Zostávame v prízemí, takmer vždy máme k dispozícii a snažíme sa, aby ste sa cítili dobre. Dom sa nachádza v pokojnej časti Jezera, na ostrove Murter v Dalmácii. Je to len 300-500 metrov od pláže, more, obchody, športové zariadenia, kaviarne, reštaurácie, pošta, centrum mesta, ACI marina, školy na potápanie a plachtenie. Prajeme vám srdečné privítanie a príjemný pobyt v apartmánoch "Boris", Murter, Jezera.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Boris

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Renata ( Murter - Jezera)

Byt 2 + 1 Štúdio s jednou izbou a jednou prístelkou. V byte je klimatizované, TV-SAT a kuchyňou. Byt 4 Apartmans dve miestnosti. V oboch izbe je WC a klimatizáciou. V jednej izbe je možnosť prístelky. A tiež TV-SAT a kuchyňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Renata

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Rekreačný dom Kamenčine ( Murter - Jezera)

Zažiť čaro chvíle v pôvodnom stredomorskej kamenný dom sa nachádza v skrytej zátoke Jazerá, Ostrov Murter. To môžu ubytovať 3 osoby a má kuchyňa, posteľ, pohodlné pohovky, gril, záhrada, veľká terasa so stolom, pláž v prednej časti houseHouse sa nachádza v skrytej zátoke s názvom Kamencine. Bay sa nachádza cca 500 m od mesta a 1 km od centra mesta, miesto, kde si môžete vychutnať vaše súkromie a všetky výhody, ktoré táto krása vás bude rozmaznávať s. Hoci dom je trochu ďalej od mesta je sladká voda, elektrina a kúrenie (solárny panel). Vnútri domu sa nachádza jedna veľká miestnosť s pohovkou, ktorá sa tiahne a lôžkom pre jednu osobu, kuchyňa, ručne vyrobené bar (z kameňa) a kúpeľňu. Tam sú tiež početné originálne suveníry a detaily, ktoré robia tento dom unikátny. Pred domom je veľká terasa so stolom a stoličkami (veľmi vhodný pre udalosti), gril, svoje vlastné lode, voľné parkovacie miesto a krásne pláže, kde si môžete vychutnať a relaxovať po celý deň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kamenčine

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Lidija Klarin ( Murter - Jezera)

Apartmány Lidija sa nachádza v pokojnom mieste, cca 100 m od mora. Apartmány majú nádherný výhľad na more. Všetci hostia majú zaistené parkovanie vo dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lidija Klarin

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 30 €

Rekreačné domy MH Adriatic Blue Coast ( Murter - Jezera)

Mobilné domy Jadranské modré pobrežie sa nachádzajú na ostrove Murter v kempe Jezera Village, v borovicovom lese vedľa kamienkovej pláže. Chaty poskytujú pohodlie hotelovej izby a dobre vybaveného bytu v úplnom kontakte s prírodou a zeleňou. Zábavné, stravovacie, športové, rekreačné a animačné zariadenia, ktoré poskytuje kemp, obohacujú dovolenku a robia ju nezabudnuteľnou ... Mobilné domy zahŕňajú dve spálne (jedna s manželskou posteľou a druhá s dvoma samostatnými posteľami), kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou, kde sa nachádzajú je tiež prístelka pre jednu alebo dve osoby, pohodlná kúpeľňa, klimatizácia, satelitná TV, trezor ... Veľká terasa je vybavená pohodlným nábytkom na stolovanie a relaxáciu a elektrickým grilom. Parkovisko pre jedno vozidlo sa nachádza vedľa budovy. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene. WI-FI je zadarmo a je k dispozícii na mieste. Pre väčšie spoločnosti odporúčame domy 226 a 227, ktoré sú umiestnené vedľa seba. Zorganizujte si na recepcii kempu niektoré z výletov do nádherných neďalekých národných parkov a prírodných parkov: Kornati, vodopády Krka, Plitvické jazerá, jazero Vrana, Paklenica ... Fun Park Mirnovec v Biograde je pre ideálne popoludňajšie a večerné rodinné potešenie Vzdialené 31 km. Kemp tiež ponúka bohatú športovú ponuku, kurzy a požičovňu vybavenia: tenis, stolný tenis, minigolf, plachtenie, surfovanie, potápanie, SUP, .. Ak si chcete preniesť svoju loď dlhú až 7 m, kemp má strážené prístav. Kotvisko lodí je potrebné rezervovať vopred. Denný prísun čerstvých potravín je k dispozícii v dobre zásobenom obchode, pekárni, minimarkete a domov si môžete priniesť zopár suvenírov alebo domorodých výrobkov. Ak nechcete variť každý deň, doprajte si reštauráciu alebo krčmu. V tábore sa organizujú programy a workshopy pre deti. Miniklub je určený pre deti vo veku od 4 do 12 rokov a mládežnícky klub pre deti vo veku od 13 do 19 rokov. O krásu sa stará kozmetický salón a o relax masážne štúdio.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy MH Adriatic Blue Coast

Od mora 150 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Marija ( Murter - Jezera)

Apartmán Marija sa nachádza v meste Jezera a ponúka terasu. Toto klimatizované ubytovanie sa nachádza 200 metrov od pláže Zaratić a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko na mieste. Apartmán má 1 spálňu, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kompletne vybavenú kuchynku a balkón s výhľadom na more. Najbližšie letisko Zadar je vzdialené 42 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marija

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Murter - Jezera

Murter - Jezera  - Erb Jazerá sú malé turistické mestečko v juhovýchodnej časti ostrova Murter v Šibenik-Knin kraj, v Chorvátsku. Administratívne patrí do obce Tisno a s takmer 1000 obyvateľmi, po Tisno, je druhou najväčšou osada v obci. Jazera sa nachádza 28 km severozápadne od Šibeniku a príjazd je veľmi jednoduché, pretože ostrov Murter je spojený s pevninou zdvíhacím mostom. Meno Jezera pochádza z veľkých rybníkov alebo jazier, ktoré sú vytvorené počas daždivého časť roka. Blato alebo jazero, ktoré vzniklo v dávnych dobách v mokradiach juhozápadnej časti mesta, z väčšej časti je odvádzaný na maláriu na začiatku 20. storočia. Nachádza sa v juhovýchodnej časti ostrova Murter v zátoke prírodne chránenej pred silnými vetrami, Jazerá sú vyrovnané celú cestu až do zátoky Lovisca, ktorá sa nachádza turistickú destináciu Jezera-Lovisca. Murter je podľa počtu obyvateľov najväčšie a najviac husto obývaný ostrov v súostroví Šibeniku. Obyvatelia Jazerá sú tradične zaoberajú vinárstvo, pestovanie olív, pestovanie ovocia, rybárčenie, plachtenie a ťažbu piesku a kamenia. Z dôvodu malého ornej pôdy, od staroveku, miestni obyvatelia sa obrátil k moru, plachtenie a rybárčenie. Počas leta na mestskom nábreží skoro ráno môžete vždy nájsť a kúpiť čerstvé ryby. Obyvatelia Jazerá sú vlastníkmi množstvo ostrovov východne a južne od ostrova Murter, vrátane časti ostrova Kaprije a Žirje a spodnej časti nehnuteľnosti na Kornati. Dnes, rovnako ako väčšina ostrovných dedín, Jezera sa obrátil na cestovný ruch a väčšina miestnych ľudí poskytujú kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie v apartmánoch a izbách vo svojich súkromných domoch. Jazera bola držiteľkou mnohých ocenení a päť rokov v rade vyhrali najprestížnejšie ocenenie pre krásu a poriadok životného prostredia: Modrý kvet z Chorvátske turistické združenie. K dispozícii je hotel v blízkosti pláže a marina Jazerá, ktorý je jedným z najlepšie strážených námorných stredísk severnej Dalmácie a víťaza Modré vlajky. Na druhom konci mesta, bobkový Lovisca je turistické letovisko a tábor je cieľom mnohých európskych karavanov. Od Jazerá sú organizované denné výlety na neďaleké ostrovy Kornati a Krka vodopády, takže odporúčame ísť aspoň o jednom z ponúkaných výletov. V Jazerá, môžete si užiť a zabávať sa v dňoch na mori, udalosť, ktorá prebieha od polovice júla do začiatku septembra, a ponúka rad kultúrnych podujatí, zábavy a športových zariadení. Pozývame vás na návšteve Jezera na ostrove Murter, knižné cenovo dostupné ubytovanie v súkromí a užiť si všetko pohodlie, ktoré sú ponúkané svojimi priateľskými obyvateľmi. Apartmány, izby a rekreačné domy v Jezera na ostrove Murter. Vitajte na stránkach Jazerá!

Murter - Jezera Predpoveď počasia