Apartmány a ubytovanie v súkromí Pirovac

Pirovac je živé turistické miesto a magistrát v ďalekom severe kraja Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza 26 kilometrov severne od mesta Šibenik a v ňom žije takmer 2000 obyvateľov. Leží v hlbokom prírodnom zálive, čo je 12 km vytesané hlboko do pevniny. To je skutočne stredomorskú atmosféru, v ktorom sú opojné vône levandule, rozmarín a olivovníkmi zmiešané s čistým morským vzduchom. V južnej časti zátoky Pirovac...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pirovac

Zoradiť podľa:

Apartmány AB Pirovac

Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Marijan

Pirovac

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Čubrić

Pirovac

Od mora 200 m
Kapacita 17 osôb

od 35 €

Apartmány Kuća

Pirovac

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

First minute ponuka

Apartmány Irena

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Apartmány Lord

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 33 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kristina

Pirovac

Od mora 50 m
Kapacita 1 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sara

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Tina

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ivano

Pirovac

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Željka

Pirovac

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Banjevci-Prosika

Pirovac

Od mora 8 km
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Jelić

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Nevena

Pirovac

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jandrok

Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 24 osôb

od 40 €

Apartmány Barbara

Pirovac

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmány Vila Leona

Pirovac

Od mora 30 m
Kapacita 11 osôb

od 50 €

Apartmány Smoljic

Pirovac

Od mora 500 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Authentic Camping Dalmatia

Pirovac

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

od 110 €

Apartmány Villa Punta Royal

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 21 osôb

od 80 €

Apartmány AB Pirovac ( Pirovac)

Pirovac bol stredovekým osídlením a opevnením starých chorvátskych šľachticov. Poprvýkrát sa spomína v roku 1298 ako majetok chorvátskych rovesníkov Šubić (11. - 14. storočie), ktorý sa spájal s chorvátskymi kráľmi Dmitarom Zvonimírom a Petarom Krešimírom IV. Podľa dostupných informácií táto oblasť bola oporou templárov rytierov z jazera Vrana. Je to malé, kľudné mesto s počtom obyvateľov 2000, známej pre výrobu vína, s veľkým prístavom, obľúbeným pre rodinnú dovolenku a cykloturistiku, výbornou polohou pre výlety do národných parkov Kornati a Krka, prírodný park Vrana Lake (výborný sladkovodný rybolov) a Šibenik (slávna katedrála a stredoveká architektúra). Nachádza sa na pobreží, medzi morom a blízkym jazerom Vrana, pozdĺž zálivu charakterizovaného neobvyklým faktom, že teplota v mori je o 4 stupne vyššia ako v ostatných častiach Jadranského mora, je ideálnym miestom pre veľa plávania a iných letných zážitkov , Koniec zálivu je známy svojimi liečivými peloidmi, najbohatšími v Chorvátsku. Mierne klíma dominuje nad touto oblasťou a poskytuje príjemné teplé letá a mierne zimy. Pobrežie je charakterizované jeho členitosť a početné zátoky, jasné pláže s oblázky alebo skaly a ostrovy priľahlé súostrovia národného parku Kornati. Dom sa nachádza v obojsmernej ulici s ľahkým prístupom na medzimestskú dopravu a bez problémov s parkovaním. Všetko v meste je dostupné niekoľko minút pešo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány AB Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Marijan ( Pirovac)

Apartmány sa nachádzajú v 1. poschodí rodinného domu v kľudnom mieste. Plne vybavený pre pohodlný pobyt. Dva štúdio apartmány s výhľadom na more a do záhrady je súčasťou prílohy (samostatný byt). Naši hostia majú k dispozícii atraktívny uzavretej záhrade, kde detské mini ihrisko, kryté parkovisko, vonkajší priestor stráviť večer s veľkým grilom, ktorý môžu hostia voľne používať samostatne alebo ako bolo dohodnuté pripravíme podľa svojich predstáv. My ako hostitelia raz týždenne počas všetkých našich hostí pripravujeme spoločné posedenie s grilom alebo grilované (ryby), ako je žiaduce.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marijan

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Čubrić ( Pirovac)

Náš dom má štyri apartmány, ktoré sú umiestnené na prízemí, prvé poschodie a podkrovie. Apartmány sú plne zariadené a vybavené všetkým, čo potrebujete pre pohodlný pobyt. Tiež hostia môžu využiť gril a detské ihrisko v prednej časti domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Čubrić

Od mora 200 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Kuća ( Pirovac)

Dva apartmány, prvé podkrovný byt, 2 spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a terasa. 2. byt na prvom poschodí, tri spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a tri terasy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kuća

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Irena ( Pirovac)

Irena House ponúka tri luxusné apartmány so všetkým komfortom pre pohodlný pobyt. Nachádza sa na hlavnej pláži v meste Pirovac Lolic, kde je more v priemere o 4 stupne C teplejšie ako inde. Apartmány majú veľký balkón s výhľadom na more a romantické západy slnka. S veľkou obývacou izbou s rohovou sedacou súpravou, ktorá môže byť v manželskej posteli, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, jedálenským stolom so 6 stoličkami, kuchyňou s umývačkou riadu, rúrou, 3 +1 plynom, chladničkou s mrazničkou a všetkým potrebným riadom 6 osôb. V predsieni je veľký šatník s trezorom. V kúpeľni je podlahové kúrenie. Spálne sú tri kvalitné postele s ergonomickými matracmi (90x200 a 160x200) a prístup na malý balkón orientovaný na východ. Apartmány sa nachádzajú na 1., 2. a 3. sklade a každá má jedno poschodie (52 m2). Každý apartmán použil úložný priestor pre kufre. K dispozícii sú: gril, parkovisko, plážové ležadlá. Apartmány majú certifikát Like home.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irena

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Lord ( Pirovac)

V byte Pán 1 zaberá celé tretie poschodie (95 m2 spoločne s terasou), obsahuje na terasu, kuchyňa, obývacia izba, dve spálne, kúpeľňa a malá predsieň s úložným priestorom. Z terasy je prechádzajúcej skrz celej dĺžke kuchyňa a obývacia izba s výhľadom na more, takže máte možnosť vychutnať v nezabudnuteľné západy slnka. Z balkóna je vybavená stolom a stoličkami, takže si môžete jesť a býva tam. Kuchynská linka je vybavená rúrou a sporákom na 3 + 1 plynu, veľká chladnička s mrazničkou hlboké zásuvky, A-C, jedálenským stolom a riadom pre 6 osôb a kávovarom. V priestrannom obývacej izbe je pohovka, ktorá by mohla byť zaznamenaný na dvojposteľ, ak je to nutné. K dispozícii je (email hidden) + SAT poskytujúce 1000 programy vo všetkých jazykoch. Chodba má bielizník so zrkadlom a za vchodovými dverami tam je malý úložný priestor pre batožinu a viny. Jedna zo spální má pár posteľ pre 2 osoby. Jeho pripojený na malý balkón, ktorý je tiež s výhľadom na more. To má jeden dvojlôžková posteľ 160x200 a druhá spálňa má 2 oddelené postele 90x200 oba vybavené telo tvaru matracov a anatomických vankúšov. V kúpeľni je sprchovací kút, WC, umývadlo skriňa a zrkadlo. Vo dvore máte plážové ležadlá a sprchy s teplou vodou spolu s grilom a Peka. Parkovacie zariadenia sú v tesnej blízkosti domu. Ak máte loď, máme kotvisko pre vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lord

Od mora 10 m
Kapacita 33 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kristina ( Pirovac)

Apartmány Kristina sa nachádza v pokojnej časti mestečka Pirovac, v blízkosti pláže. Apartmány majú klimatizáciu, TV, na použitie je práčka. Parkovanie je zabezpečené. Prístup na internet.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kristina

Od mora 50 m
Kapacita 1 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sara ( Pirovac)

Nábreží, na nábreží, byt s najlepším výhľadom v Pirovac. Byt sa nachádza na druhom poschodí v podkroví. K dispozícii sú dve oddelené spálne, obývacia izba, samostatná kuchyňa, kúpeľňu a terasu, kde je posedenie. V byte bol klimatizovaný a má Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sara

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Tina ( Pirovac)

Byty Petrovic sa skladá z dvoch apartmánov, ktoré sú umiestnené na prvom poschodí. Apartmány sú plne vybavené a novo zrekonštruovaný všetkým, čo potrebujete pre pohodlný a relaxačný pobyt. Naši hostia môžu využiť gril a parkovanie vo dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tina

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ivano ( Pirovac)

Apartmány Ivano sa nachádza v pokojnej časti mestečka Pirovac, v blízkosti pláže (50 m) a (Centrum 250 m). Nový byt zariadený, má 2 + 2 lôžka. Parkovanie je zabezpečené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivano

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Željka ( Pirovac)

Novo zariadené štúdiové apartmány s 2- 4 lôžkami, v blízkosti pláže, parkoviská, veľké balkóny ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Željka

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Banjevci-Prosika ( Pirovac)

Dom sa skladá zo vstupnej cesty, predsieň, kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, spálňa. To má priestor na grilovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Banjevci-Prosika

Od mora 8 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Jelić ( Pirovac)

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Pirovac, obklopený zeleňou a je ideálny pre pokojnú a príjemnú dovolenku. Aby sme sa dostali na hlavnej pláži trvá asi desať minút chôdze. Pirovac sa nachádza v blízkosti dvoch národných parkov Kornati a Krka, rovnako ako Vranské jazero s najväčšou ornitologická rezervácia v Európe a cyklotrasy. Užite si letnú dovolenku v Jelic!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelić

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Nevena ( Pirovac)

Byt Nevena sa nachádza v centre Pirovac. Byt má dve spálne, kúpeľňa, obývacia izba a kuchyňa. Tiež hostia môžu využiť terasu. V cene je zahrnuté Wi-Fi, satelitný TV a klimatizáciu. Vzhľadom k polohe a blízkosti obchodov, reštaurácií, kaviarní, pláží, odporúčame prísť do nášho bytu a využívať výhody našom mieste.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nevena

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jandrok ( Pirovac)

Jandrok Apartmány sú moderné apartmány sú klasifikované ako vysoko 3 hviezdy a majú vysokú kvalitu a ponuku. Sú navrhnuté tak, aby ubytovať až 4 osoby s možnosťou prístelky a obsahujú dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa, balkón a parkovacie miesto. Všetky izby sú funkčné teraz 6 bytov. Byty Jandrok sú vyrobené podľa najvyšších štandardov, patrí klimatizované izby, ktoré môžu byť chladenie alebo vykurovanie, ak je to nutné, televízoru pomocou terestriálne a satelitné programy. Pred budovou sa nachádza veľmi pekný gril a vonkajšia sprcha pre sprchovanie. Budova má pohodlný prístup, parkovisko, v blízkosti centra mesta (300 m, 5 min) a v blízkosti pláže (300 m-5 min). Vzhľadom k veľkému záujmu kontaktujte nás v tej dobe, že zaregistrujete pre príjemný pobyt v apartmánoch Jandrok. Za niekoľko dní a skupinové návštevy poskytla dodatočnú zľavu. * Cena nezahŕňa daň a využívanie klimatizačných jednotiek Veríme, že bude najlepšou voľbou pre vašu dovolenku alebo na dovolenku a tešíme sa na stretnutie s Vami. S pozdravom, rodina Jandrok!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jandrok

Od mora 350 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Barbara ( Pirovac)

Byt Barbara sa nachádza v pokojnej časti Pirovac ďaleko od hluku automobilov. Skladá sa z dvoch spální pre 4 osoby a obývacia izba s dvoma prístelkami, TV, satelit, klimatizácia. V budove je tiež obsahuje kúpeľňu so sprchovacím kútom, kuchyňa s jedálenským kútom vybavená riadom, príbory pre potraviny, kuchynské utierky, chladnička s mrazničkou, sporák, kávovar, sendvičovač. V byte je veľký balkón so stolom a stoličkami pre relaxáciu. Byt má samostatný vchod z dvora domu a má samostatný parkovanie v tieni. Hostia sú povolené sprchovanie záhradná sprcha a gril. Pirovac je malá prístupný dedina sa nachádza v zálive, a preto teplom mori a chránené pred vetrom. To sa nachádza v dobrej pozícii, v blízkosti ostatných hlavných turistických lokalít, ako mestá, Murter, Biogradu, Zadaru, Šibeniku. Neďaleko sú národné parky Krka a Kornati. Je dobré spojenie a je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Hlavná pláž má modrú vlajku, piesčité a bohatý odtieň. Pirovac ponúka bohaté kultúrne a zábavné zariadenia. V lete sa konajú mesiacov na rôznych koncertov, vystúpení, tradičné somárov preteky, športové zariadenia a rôzne iné kultúrne akcie. S Pirovac ponúka bohatú gastronomickú reštauráciu s miestnymi dalmatínske špeciality. Taxa je v cene. Klimatizácia je 5 eur. Cena je 50 euro.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Barbara

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Vila Leona ( Pirovac)

Apartmány v pokojnej časti mesta Pirovac, v blízkosti pláže. Ideálne pre rodinnú dovolenku a pre tých, ktorí nemajú radi davy na pláži. Možnosť využitia vonkajšieho grilu a sprchy. Užite si kamienkovú pláž! Je možné zabezpečiť prepravu cestujúcich do Zadaru alebo Split. Na Kornati je možné na požiadanie zabezpečiť výlety loďou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Leona

Od mora 30 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Smoljic ( Pirovac)

Byt v dome 85 m2 s balkónom, klimatizáciou, bezplatným Wi-Fi, parkovacím miestom, vybavená kuchyňa, dve spálne a obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Smoljic

Od mora 500 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Authentic Camping Dalmatia ( Pirovac)

Authentic Camping Dalmatia je tábor v srdci Dalmácie v meste Pirovac. Kemp je ideálny pre ľudí, ktorí chcú pokojnú dovolenku bez stresu a príjemné stredomorské podnebie je niečo, čo vás určite spája s vôňou stredomorských rastlín a borovíc v okolí. V kempe je mobilný dom, tri kempingy kempingy, bazén a vonkajšie sociálne zariadenie. Mobilný dom je obklopený olivovníky a určite urobí vašu dovolenku krásnou a pohodlnou. Mobilný dom má dve spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma samostatnými lôžkami) a dve kúpeľne, obývacia izba a kuchyňa. Dom je klimatizovaný. SAT-TV a internet sú k dispozícii pre hostí. Dom má tiež krytú drevenú terasu. Obnovte v horúcich letných dňoch v bazéne, ktorý sa nachádza v centre tábora. Najmladší môžu hrať na detskom ihrisku zábavu a bezstarostnosť. Ak chcete adrenalín, zábavné a športové aktivity, hrať volejbal na vode. Tešíme sa na Váš príchod

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Authentic Camping Dalmatia

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 110 €

Apartmány Villa Punta Royal ( Pirovac)

Vila Punta Royal sa nachádza pri mori v pokojnej zátoke a má vlastnú kamienkovú pláž. More je plytké a stáva sa hlbším, keď odchádza od pobrežia, čo je ideálne pre malé deti. V prednej časti vily je stredomorská záhrada, kde si môžete vychutnať kúzla Dalmácie a Jadranského mora. Všetko je na jednom mieste, nemusíte sa báť s ukladaním vašich vecí na pláž, pretože váš apartmán je len 15 metrov od pláže, ktorá sa nachádza v prednej časti vily. Bezdrôtové pripojenie na internet je zadarmo a je k dispozícii v celej vile a na celej pláži. Parkovanie je vedľa vily a je bezplatné pre všetkých našich hostí. Pre všetkých našich hostí sú k dispozícii ležadlá a slnečníky v stredomorskej záhrade a na pláži. Apartmány sú moderné a plne vybavené pre rodinné ubytovanie. Nachádzame sa uprostred pobrežia Jadranského mora, takže všetky miestne atrakcie Dalmácie sú blízko nás. Užite si dovolenku, zatiaľ čo pre vás vo Villa Punta Royal, vždy niekto k dispozícii 24 hodín denne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Punta Royal

Od mora 10 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Pirovac

Pirovac  - Erb Pirovac je živé turistické miesto a magistrát v ďalekom severe kraja Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza 26 kilometrov severne od mesta Šibenik a v ňom žije takmer 2000 obyvateľov. Leží v hlbokom prírodnom zálive, čo je 12 km vytesané hlboko do pevniny. To je skutočne stredomorskú atmosféru, v ktorom sú opojné vône levandule, rozmarín a olivovníkmi zmiešané s čistým morským vzduchom. V južnej časti zátoky Pirovac je Makirina prírodná pláž s liečivým bahnom a bahnom. Kvalita a kvantita týchto stránok s liečivým bahnom je jedným z najbohatších v Chorvátsku. Prvá historická zmienka o Pirovac bolo v roku 1298 s názvom Zlosela. V tej dobe sa miesto patrilo starého chorvátskeho aristokratickej rodiny Subic, a neskôr sa stal majetkom Šibenik diecézy a niektorých pánov z Šibeniku. Táto oblasť bola osídlená v dobe rímskeho impéria, odhalil v historických pamiatok, ako sú zvyšky rímskej vily v ivín datuje do 1. storočia. Pirovac pýši mnohými atrakciami. Stará časť mesta na pobreží so svojimi stredovekými hradbami a bránou obce je jednou z najatraktívnejších symbolov Pirovac. Spoznajte staré mesto, nahliadnuť do skrytých kamennými uličkami, ktoré uchovávajú a skryť mnohé stopy minulého storočia. Táto oblasť je ovládaná mierne stredomorské podnebie s dlhými, teplými letami a krátkymi a miernymi zimami, čo priaznivo vplýva na rozvoj cestovného ruchu cez celý rok. Členité pobrežie okolo Pirovac je charakterizovaný početnými zátokami, v ktorých sa nachádzajú krásne kamienok a štrkovými plážami s veľmi teplé a čistej vody. Pohľad na otvorené more je ukrytá s početnými ostrovy ako Murteri a súostrovie Kornati, s ktorými sú organizované denné výlety. Existuje veľa možností pre príjemnú dovolenku a užívať ako prechádzka v krásnej prírode, cyklistiku, robia športových a rekreačných aktivít, plachtenie, potápanie, poznávanie historických i kultúrnych zaujímavostí a ochutnávka dalmatínske špeciality. Priamo kontaktovať vlastníkmi bytov a ubytovanie v súkromí, ušetriť až 40% a spoznať svoje hostiteľa, ktorý vás prekvapí svojou pohostinnosťou. Súkromné ubytovanie v Pirovac. Vitajte na Pirovac!

Pirovac Predpoveď počasia