Apartmány a ubytovanie v súkromí Pirovac

Pirovac je živé turistické miesto a magistrát v ďalekom severe kraja Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza 26 kilometrov severne od mesta Šibenik a v ňom žije takmer 2000 obyvateľov. Leží v hlbokom prírodnom zálive, čo je 12 km vytesané hlboko do pevniny. To je skutočne stredomorskú atmosféru, v ktorom sú opojné vône levandule, rozmarín a olivovníkmi zmiešané s čistým morským vzduchom. V južnej časti zátoky Pirovac...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pirovac

Zoradiť podľa:

Apartmány Smoljic

Pirovac

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Punta Royal

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 21 osôb

od 55 €

Apartmány Mejic

Pirovac

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmány Irena

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Apartmány Lord

Pirovac

Od mora 10 m
Kapacita 33 osôb

od 50 €

Apartmány Vila Leona

Pirovac

Od mora 30 m
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Apartmány AB Pirovac

Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Mobilný dom Authentic Camping Dalmatia

Pirovac

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

od 75 €

Apartmány Pirovac

Pirovac

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmán Spartan Emma

Pirovac

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

Apartmán Sanja

Pirovac

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 36 €

Apartmány Memories

Pirovac

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Apartmány Čubrić

Pirovac

Od mora 200 m
Kapacita 17 osôb

od 32 €

Apartmány Klarić Pirovac

Pirovac

Od mora 500 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmány Jelić

Pirovac

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Jandrok

Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 24 osôb

od 40 €

Apartmán Barbara

Pirovac

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Relax with jacuzzi

Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

od 250 €

Rekreačný dom Marija

Pirovac

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 55 €

First minute ponuka

Apartmány Pave

Pirovac

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Last minute ponuka

Apartmán Jana

Pirovac

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmány Smoljic ( Pirovac)

Apartmány Smoljić v Pirovac ponúkajú ubytovanie v úplne nových dvoch apartmánoch v pokojnej časti mesta Pirovac. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, TV s plochou obrazovkou, vlastná kúpeľňa a kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu. Oba apartmány sú obklopené veľkými terasami a posedením. S nami môžete využívať bezplatné bicykle a každý deň ich dopravte do centra mesta Pirovac. Určite odporúčame, aby ste šli na bicykli alebo pešo do prírodného parku Vranské jazero, ktoré je vzdialené len 4 km od nášho apartmánu. Okolo jazera Vrana vedie cyklistická macadamská cesta. S nami máte k dispozícii gril Smoljić, kde si môžete sami pripraviť rôzne labužnícke pochúťky. A ak potrebujete profesionálny servis v Grile, môžete aj vy. Naša rodina Smoljić vyrába extra panenský olivový olej, prémiové dalmatínske červené víno, domáce vinič a bylinky az našej záhrady vám môžeme ponúknuť domáce zemiaky a cibuľu. To nie je všetko, sme tiež rybári, a vlastníme malú rybársku loď. Môžeme vám ponúknuť čerstvé ryby, ale tiež si môžete zariadiť výlet na čln na kúpanie a vy môžete ísť s nami na ryby a vyskúšať svoje šťastie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Smoljic

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Punta Royal ( Pirovac)

Vila Punta Royal sa nachádza pri mori v pokojnej zátoke a má vlastnú kamienkovú pláž. More je plytké a stáva sa hlbším, keď odchádza od pobrežia, čo je ideálne pre malé deti. V prednej časti vily je stredomorská záhrada, kde si môžete vychutnať kúzla Dalmácie a Jadranského mora. Všetko je na jednom mieste, nemusíte sa báť s ukladaním vašich vecí na pláž, pretože váš apartmán je len 15 metrov od pláže, ktorá sa nachádza v prednej časti vily. Bezdrôtové pripojenie na internet je zadarmo a je k dispozícii v celej vile a na celej pláži. Parkovanie je vedľa vily a je bezplatné pre všetkých našich hostí. Pre všetkých našich hostí sú k dispozícii ležadlá a slnečníky v stredomorskej záhrade a na pláži. Apartmány sú moderné a plne vybavené pre rodinné ubytovanie. Nachádzame sa uprostred pobrežia Jadranského mora, takže všetky miestne atrakcie Dalmácie sú blízko nás. Užite si dovolenku, zatiaľ čo pre vás vo Villa Punta Royal, vždy niekto k dispozícii 24 hodín denne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Punta Royal

Od mora 10 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Mejic ( Pirovac)

Dva apartmány, prvé podkrovný byt, 2 spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a terasa. 2. byt na prvom poschodí, tri spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a tri terasy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mejic

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Irena ( Pirovac)

Irena House ponúka tri luxusné apartmány so všetkým komfortom pre pohodlný pobyt. Je na hlavnej pláži v Pirovac Lolic, kde je more v priemere o 4 ° C teplejšie ako inde. Apartmány majú veľký balkón s výhľadom na more a romantické západy slnka. S veľkou obývacou izbou s rohovou pohovkou, ktorá môže byť v manželskej posteli otočená, klimatizáciou, satelitnou TV, jedálenským stolom so 6 stoličkami, kuchyňou s umývačkou riadu, rúrou, plynom 3 +1, chladničkou s mrazničkou a všetkým potrebným riadom pre 6 osôb. V hale je veľká skriňa s trezorom. V kúpeľni je podlahové kúrenie. V spálni sú tri kvalitné postele s ergonomickými matracmi (90x200 a 160x200) a prístupom na malý balkón orientovaný na východ. Apartmány sa nachádzajú na 1., 2. a 3. sklade a každý z nich má jedno poschodie (52 m2). Každý apartmán má k dispozícii úložný priestor na kufre. K dispozícii sú: gril, parkovisko, plážové ležadlá. Apartmány majú certifikát Like Home.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irena

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Lord ( Pirovac)

V byte Pán 1 zaberá celé tretie poschodie (95 m2 spoločne s terasou), obsahuje na terasu, kuchyňa, obývacia izba, dve spálne, kúpeľňa a malá predsieň s úložným priestorom. Z terasy je prechádzajúcej skrz celej dĺžke kuchyňa a obývacia izba s výhľadom na more, takže máte možnosť vychutnať v nezabudnuteľné západy slnka. Z balkóna je vybavená stolom a stoličkami, takže si môžete jesť a býva tam. Kuchynská linka je vybavená rúrou a sporákom na 3 + 1 plynu, veľká chladnička s mrazničkou hlboké zásuvky, A-C, jedálenským stolom a riadom pre 6 osôb a kávovarom. V priestrannom obývacej izbe je pohovka, ktorá by mohla byť zaznamenaný na dvojposteľ, ak je to nutné. K dispozícii je (email hidden) + SAT poskytujúce 1000 programy vo všetkých jazykoch. Chodba má bielizník so zrkadlom a za vchodovými dverami tam je malý úložný priestor pre batožinu a viny. Jedna zo spální má pár posteľ pre 2 osoby. Jeho pripojený na malý balkón, ktorý je tiež s výhľadom na more. To má jeden dvojlôžková posteľ 160x200 a druhá spálňa má 2 oddelené postele 90x200 oba vybavené telo tvaru matracov a anatomických vankúšov. V kúpeľni je sprchovací kút, WC, umývadlo skriňa a zrkadlo. Vo dvore máte plážové ležadlá a sprchy s teplou vodou spolu s grilom a Peka. Parkovacie zariadenia sú v tesnej blízkosti domu. Ak máte loď, máme kotvisko pre vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lord

Od mora 10 m
Kapacita 33 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Vila Leona ( Pirovac)

Apartmány v pokojnej časti Pirovac, v blízkosti pláže. Ideálne pre rodinnú dovolenku a pre tých, ktorí nemajú radi davy na pláži. Možnosť použitia vonkajšieho grilu a sprchy. Užite si kamienkovú pláž! Je možné zabezpečiť prepravu cestujúcich do / zo Zadaru alebo Splitu. Na požiadanie je možné zabezpečiť výlety loďou na ostrove Kornati.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Leona

Od mora 30 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Apartmány AB Pirovac ( Pirovac)

Pirovac bol stredovekým osídlením a opevnením starých chorvátskych šľachticov. Poprvýkrát sa spomína v roku 1298 ako majetok chorvátskych rovesníkov Šubić (11. - 14. storočie), ktorý sa spájal s chorvátskymi kráľmi Dmitarom Zvonimírom a Petarom Krešimírom IV. Podľa dostupných informácií táto oblasť bola oporou templárov rytierov z jazera Vrana. Je to malé, kľudné mesto s počtom obyvateľov 2000, známej pre výrobu vína, s veľkým prístavom, obľúbeným pre rodinnú dovolenku a cykloturistiku, výbornou polohou pre výlety do národných parkov Kornati a Krka, prírodný park Vrana Lake (výborný sladkovodný rybolov) a Šibenik (slávna katedrála a stredoveká architektúra). Nachádza sa na pobreží, medzi morom a blízkym jazerom Vrana, pozdĺž zálivu charakterizovaného neobvyklým faktom, že teplota v mori je o 4 stupne vyššia ako v ostatných častiach Jadranského mora, je ideálnym miestom pre veľa plávania a iných letných zážitkov , Koniec zálivu je známy svojimi liečivými peloidmi, najbohatšími v Chorvátsku. Mierne klíma dominuje nad touto oblasťou a poskytuje príjemné teplé letá a mierne zimy. Pobrežie je charakterizované jeho členitosť a početné zátoky, jasné pláže s oblázky alebo skaly a ostrovy priľahlé súostrovia národného parku Kornati. Dom sa nachádza v obojsmernej ulici s ľahkým prístupom na medzimestskú dopravu a bez problémov s parkovaním. Všetko v meste je dostupné niekoľko minút pešo. Pri pobytoch na 10 a viac dní je možné zorganizovať bezplatný výlet loďou do neďalekých zátok a/alebo ostrovov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány AB Pirovac

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Mobilný dom Authentic Camping Dalmatia ( Pirovac)

Authentic Camping Dalmatia je tábor v srdci Dalmácie v meste Pirovac. Kemp je ideálny pre ľudí, ktorí chcú pokojnú dovolenku bez stresu a príjemné stredomorské podnebie je niečo, čo vás určite spája s vôňou stredomorských rastlín a borovíc v okolí. V kempe je mobilný dom, tri kempingy kempingy, bazén a vonkajšie sociálne zariadenie. Mobilný dom je obklopený olivovníky a určite urobí vašu dovolenku krásnou a pohodlnou. Mobilný dom má dve spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma samostatnými lôžkami) a dve kúpeľne, obývacia izba a kuchyňa. Dom je klimatizovaný. SAT-TV a internet sú k dispozícii pre hostí. Dom má tiež krytú drevenú terasu. Obnovte v horúcich letných dňoch v bazéne, ktorý sa nachádza v centre tábora. Najmladší môžu hrať na detskom ihrisku zábavu a bezstarostnosť. Ak chcete adrenalín, zábavné a športové aktivity, hrať volejbal na vode. Tešíme sa na Váš príchod

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Mobilný dom Authentic Camping Dalmatia

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 75 €

Apartmány Pirovac ( Pirovac)

PROSÍM VYZÝVAJTE O VŠETKY INFO. NOVINKA * - Rybárske výlety · Merry Fisher 585 Marlin • Evinrude E-TEC 90 HO • Minnkota Ulterra 80 lb 72 “• Garmin Echomap plus 92sv + GT51M-TM • Prúty • Rolky • Rybárske potreby • Najlepšie polohy;) • Cena podľa dohody (s alebo bez kapitána) PRENÁJOM DVA BYTY 85 m2 + terasa 12m2 až pre 8 osôb Apartmány pozostávajú z TROCH spální, DVA s manželskou posteľou a jednej izby s dvoma samostatnými posteľami (ktoré je možné spojiť). K dispozícii PIROVAC - VODICE - 8km - ŠIBENIK 13km PIROVAC - BIOGRAD NA MORU (fun park Mirnovec) - 17km - ZADAR 35km

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pirovac

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Spartan Emma ( Pirovac)

Byt v Pirovac úplne nový s veľkou terasou a výhľadom na more. Pláž 2 minúty chôdze. Zabezpečené parkovisko a vonkajší gril

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Spartan Emma

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Sanja ( Pirovac)

Výsledky vyhľadávania Výsledok prekladu Chorvátsky Slovenčina Apartmány Sanja sa nachádzajú v pokojnej časti Pirovac, v obci Starine, na severovýchodnej strane. (1. poschodie) Ponúkame všetko vybavenie, smart TV, Wi-fi, klimatizácia, kuchyňa s plynovým sporákom, riad, beštek. V súbore bytov je bezplatné parkovacie miesto za domom. Možnosť využitia vonkajšej sprchy, gril. Byt pozostáva z: spálne s manželskou posteľou a kúpeľňových skríň so sprchou a bidetom chodby s kuchynským stolom s obývacou izbou, jedálenským stolom, 2 rozkladacími pohovkami terasa Na najbližšiu pláž je to menej ako 2 minúty, vzdialenosť 80 m. Do centra len 350 m, cca 5 minút chôdze. Apartmány Sanja sa nachádzajú v pokojnej časti Pirovac, v obci Starine, na severovýchodnej strane. (1. poschodie) Ponúkame všetko príslušenstvo, smart TV, Wi-fi, klimatizáciu, kuchyňu s plynovým sporákom, riad, beštek. V súbore bytov je bezplatné parkovacie miesto za domom. Možnosť využitia vonkajšej sprchy, gril. Apartmán pozostáva z: spálne s manželskou posteľou a šatníkmi kúpeľne so sprchou a bidetom chodba s konferenčným stolíkom kuchyňa s obývacou izbou, jedálenský stôl, 2 rozkladacie pohovky terasa Najbližšia pláž je vzdialená necelé 2 minúty, 80 m. Do centra len 350 m, cca 5 minút chôdze. V centre: zábavné zariadenia pre deti, park, herne, vláčik, pekárne pre deti, obchody, niekoľko mäsiarstiev Za trhoviskom Studenac sa nachádza pozemok a bowlingová dráha. Ponúkame reštaurácie a cukrárne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sanja

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 36 €

Apartmány Memories ( Pirovac)

Vitajte v pôvabných apartmánoch Memories v Pirovaci!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Memories

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Čubrić ( Pirovac)

Apartmány Čubrić sa nachádzajú v Pirovaci, v blízkosti pláže a centra mesta. Apartmány sú nové a plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre pohodlný pobyt a letnú dovolenku. Hostia môžu využívať vonkajšiu sprchu pred domom, veľký gril, detské ihrisko vo dvore a parkovacie miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Čubrić

Od mora 200 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 32 €

Apartmány Klarić Pirovac ( Pirovac)

Apartmány Pirovac sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Pirovac, dosť ďaleko od hluku od centra a hlavných ciest, a napriek tomu dosť blízko centra a hlavnej pláže, ktorá je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Ponúkame veľké krásne apartmány pre 4 alebo 6 osôb. V každom apartmáne je veľká LED TV so všetkými domácimi chorvátskymi televíznymi kanálmi a zahraničnými satelitnými kanálmi. Celý dom je pokrytý vysokorýchlostným WIFI internetom a každý apartmán je klimatizovaný. Pred domom je veľký dvor a veľké parkovisko s prístreškom, aby bolo vaše auto v bezpečí a v tieni po celý deň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Klarić Pirovac

Od mora 500 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Jelić ( Pirovac)

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Pirovac, obklopený zeleňou a je ideálny pre pokojnú a príjemnú dovolenku. Aby sme sa dostali na hlavnej pláži trvá asi desať minút chôdze. Pirovac sa nachádza v blízkosti dvoch národných parkov Kornati a Krka, rovnako ako Vranské jazero s najväčšou ornitologická rezervácia v Európe a cyklotrasy. Užite si letnú dovolenku v Jelic!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelić

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Jandrok ( Pirovac)

Jandrok Apartmány sú moderné apartmány sú klasifikované ako vysoko 3 hviezdy a majú vysokú kvalitu a ponuku. Sú navrhnuté tak, aby ubytovať až 4 osoby s možnosťou prístelky a obsahujú dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa, balkón a parkovacie miesto. Všetky izby sú funkčné teraz 6 bytov. Byty Jandrok sú vyrobené podľa najvyšších štandardov, patrí klimatizované izby, ktoré môžu byť chladenie alebo vykurovanie, ak je to nutné, televízoru pomocou terestriálne a satelitné programy. Pred budovou sa nachádza veľmi pekný gril a vonkajšia sprcha pre sprchovanie. Budova má pohodlný prístup, parkovisko, v blízkosti centra mesta (300 m, 5 min) a v blízkosti pláže (300 m-5 min). Vzhľadom k veľkému záujmu kontaktujte nás v tej dobe, že zaregistrujete pre príjemný pobyt v apartmánoch Jandrok. Za niekoľko dní a skupinové návštevy poskytla dodatočnú zľavu. * Cena nezahŕňa daň a využívanie klimatizačných jednotiek Veríme, že bude najlepšou voľbou pre vašu dovolenku alebo na dovolenku a tešíme sa na stretnutie s Vami. S pozdravom, rodina Jandrok!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jandrok

Od mora 350 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Barbara ( Pirovac)

Byt Barbara sa nachádza v pokojnej časti Pirovac ďaleko od hluku automobilov. Skladá sa z dvoch spální pre 4 osoby a obývacia izba s dvoma prístelkami, TV, satelit, klimatizácia. V budove je tiež obsahuje kúpeľňu so sprchovacím kútom, kuchyňa s jedálenským kútom vybavená riadom, príbory pre potraviny, kuchynské utierky, chladnička s mrazničkou, sporák, kávovar, sendvičovač. V byte je veľký balkón so stolom a stoličkami pre relaxáciu. Byt má samostatný vchod z dvora domu a má samostatný parkovanie v tieni. Hostia sú povolené sprchovanie záhradná sprcha a gril. Pirovac je malá prístupný dedina sa nachádza v zálive, a preto teplom mori a chránené pred vetrom. To sa nachádza v dobrej pozícii, v blízkosti ostatných hlavných turistických lokalít, ako mestá, Murter, Biogradu, Zadaru, Šibeniku. Neďaleko sú národné parky Krka a Kornati. Je dobré spojenie a je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Hlavná pláž má modrú vlajku, piesčité a bohatý odtieň. Pirovac ponúka bohaté kultúrne a zábavné zariadenia. V lete sa konajú mesiacov na rôznych koncertov, vystúpení, tradičné somárov preteky, športové zariadenia a rôzne iné kultúrne akcie. S Pirovac ponúka bohatú gastronomickú reštauráciu s miestnymi dalmatínske špeciality. Taxa je v cene. Klimatizácia je 5 eur. Cena je 50 euro.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Barbara

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Relax with jacuzzi ( Pirovac)

Prázdninový dom Relax sa nachádza v Pirovaci a ponúka gril, vírivku, záhradu a terasu. Toto ubytovacie zariadenie ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento dovolenkový dom má 4 spálne, 2 kuchyne s umývačkou riadu a 2 kúpeľne s práčkou a bezplatnými toaletnými potrebami. Na poschodí a na prízemí je k dispozícii TV s plochou obrazovkou. Rekreačný dom Relax má vonkajšie ihrisko pre deti. S 2 samostatnými apartmánmi na poschodí a na prízemí, takže je ideálny pre 2 rodiny s deťmi. Pláž je vzdialená iba 300 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Relax with jacuzzi

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 250 €

Rekreačný dom Marija ( Pirovac)

Dom sa nachádza kúsok od centra mesta Pirovac. Dosť na to, aby ste mali všetko na dosah ruky, ale pokojní a tichí. Máte jedno poschodie, „vysoké prízemie“ na celkovej ploche takmer 90 m2, ktoré obsahuje dve spálne a kúpeľne, obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň ako celok. Vstupné dvere, na ktoré sa dá dostať cez terasu, sú orientované na juhozápad. Každá izba má jednu manželskú posteľ a jedného asistenta pre jednu osobu. V kúpeľni je štandardná vaňa, bidet, umývadlo a WC misa. V kuchyni je elektrický sporák s rúrou, chladnička, mraznička, mikrovlnka. Kuchyňa je vybavená obvyklým riadom a pre viac ako šesť osôb je optimálna ubytovacia kapacita. V jedálni je stôl pre šesť osôb, v obývacej izbe je pohovka a TV. Pred domom je záhrada s pomerne veľkými priestormi s dvoma parkovacími miestami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Marija

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Pave ( Pirovac)

Apartmány PAVE sa nachádzajú v novom a modernom dome. Máme 2 nové klimatizované apartmány na prvom poschodí. Oba apartmány sú plne vybavené a moderne zariadené. Každý apartmán má krytú terasu, obývaciu izbu s kuchyňou s dvoma prístelkami, kúpeľňu, spálňu a vonkajšiu sprchu. Apartmány sa nachádzajú v centre mesta Pirovac, v blízkosti krásnej pláže hlavného mesta Lolić, ktorá nesie modrú vlajku, na pokojnom mieste mimo dopravy a hluku. Pláž má dostatok tieňa a je ideálna pre rodiny s deťmi. Do 100 m od apartmánu sa nachádza obchod, trh, rybí trh, pošta, reštaurácia, banka, lekár, lekáreň a ďalšie zariadenia pre deti. V susednej zátoke pozdĺž zeleného pásu a mora sa nachádza liečivé bahno, ktoré pôsobí predovšetkým na liečbu reumatických a iných ochorení, ako aj na kozmetické účely. V blízkosti Pirovac sa nachádzajú dva národné parky - NP Kornati, NP Krka a PP Vranské jazero

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pave

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Jana ( Pirovac)

Apartmán Jana, Pirovac! Novozrekonštruovaný byt s dvomi súkromnými terasami, 65 m2, prízemie, 3 spálne, kuchyňa s obývačkou, nový nábytok a vybavenie, parkovisko, klimatizácia, Wi-Fi, 2xTV, umývačka riadu, práčka, fén, hriankovač, mikrovlnka, sporák voda, žehlička, uteráky, posteľná bielizeň, dva záhradný nábytok, gril. Rodinný dom, dobrá dostupnosť, tiché prostredie, blízkosť obchodu (5m). Na pláž Lolić 3 minúty chôdze a do centra 5-6 minút chôdze. Pláž Lolić je ideálna pre deti: prírodný tieň borovíc, teplé more, modrá vlajka, chránená pred loďami. Pirovac je malé pokojné miesto v Dalmácii, obľúbené pre rodinnú dovolenku a cykloturistiku. Výhodná poloha pre výlety do národných parkov Kornati alebo Krka, prírodného parku Vranské jazero a mesta Šibenik.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jana

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Turistický sprievodca - Pirovac

Pirovac  - Erb Pirovac je živé turistické miesto a magistrát v ďalekom severe kraja Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza 26 kilometrov severne od mesta Šibenik a v ňom žije takmer 2000 obyvateľov. Leží v hlbokom prírodnom zálive, čo je 12 km vytesané hlboko do pevniny. To je skutočne stredomorskú atmosféru, v ktorom sú opojné vône levandule, rozmarín a olivovníkmi zmiešané s čistým morským vzduchom. V južnej časti zátoky Pirovac je Makirina prírodná pláž s liečivým bahnom a bahnom. Kvalita a kvantita týchto stránok s liečivým bahnom je jedným z najbohatších v Chorvátsku. Prvá historická zmienka o Pirovac bolo v roku 1298 s názvom Zlosela. V tej dobe sa miesto patrilo starého chorvátskeho aristokratickej rodiny Subic, a neskôr sa stal majetkom Šibenik diecézy a niektorých pánov z Šibeniku. Táto oblasť bola osídlená v dobe rímskeho impéria, odhalil v historických pamiatok, ako sú zvyšky rímskej vily v ivín datuje do 1. storočia. Pirovac pýši mnohými atrakciami. Stará časť mesta na pobreží so svojimi stredovekými hradbami a bránou obce je jednou z najatraktívnejších symbolov Pirovac. Spoznajte staré mesto, nahliadnuť do skrytých kamennými uličkami, ktoré uchovávajú a skryť mnohé stopy minulého storočia. Táto oblasť je ovládaná mierne stredomorské podnebie s dlhými, teplými letami a krátkymi a miernymi zimami, čo priaznivo vplýva na rozvoj cestovného ruchu cez celý rok. Členité pobrežie okolo Pirovac je charakterizovaný početnými zátokami, v ktorých sa nachádzajú krásne kamienok a štrkovými plážami s veľmi teplé a čistej vody. Pohľad na otvorené more je ukrytá s početnými ostrovy ako Murteri a súostrovie Kornati, s ktorými sú organizované denné výlety. Existuje veľa možností pre príjemnú dovolenku a užívať ako prechádzka v krásnej prírode, cyklistiku, robia športových a rekreačných aktivít, plachtenie, potápanie, poznávanie historických i kultúrnych zaujímavostí a ochutnávka dalmatínske špeciality. Priamo kontaktovať vlastníkmi bytov a ubytovanie v súkromí, ušetriť až 40% a spoznať svoje hostiteľa, ktorý vás prekvapí svojou pohostinnosťou. Súkromné ubytovanie v Pirovac. Vitajte na Pirovac!

Pirovac Predpoveď počasia