Apartmány a ubytovanie v súkromí Zaton - Šibenik

Zaton je malá obec, ktorá sa nachádza v severozápadnej časti zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopený kopcami, ktorý sa nachádza na samom okraji zátoky v blízkosti kanála, ktorý spája jazero Prukljan so slanou zálivu Šibenik. V ňom býva takmer 1200 obyvateľov a chrbticou ekonomiky sa skladá z poľnohospodárstva, rybolovu a nedávno v cestovnom ruchu. Vďaka rozvinutej činnosti Zaton má bohatú gastronomickú ponuku,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Zaton

Zaton - Šibenik

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Martinović

Zaton - Šibenik

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmán Biber

Zaton - Šibenik

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Zaton ( Zaton - Šibenik)

Byt sa nachádza v Zaton, malom mieste u Šibeniku, ďaleko od ruchu mesta, ideálne pre dovolenku. U asi desať kilometrov od miesta, tam je Vodice, vždy veľmi aktuálna letná destináciou pre tých, ktorí hľadajú zábavu a strany. Možnosť využitia osobných lodí po 7 dňoch pobytu v byte, ktorú môžete navštíviť okolité ostrovy a ústia rieky Krky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zaton

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Martinović ( Zaton - Šibenik)

Apartmány Marijan Martinovic sa skladajú z bytov pre 8 osôb a apartmány pre 4 osoby. S apartmány, ktoré majú výhľad na more ponúkame: parkovisko, terasa, gril, TV, internet, sprcha, slnečník a ležadlá a záhradný stôl so stoličkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Martinović

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Biber ( Zaton - Šibenik)

V krásnej rybárskej dediny Zaton neďaleko Šibeniku v centre sa prenajíma novo zariadené a zariadeného bytu (37 m2), ďaleko od mora asi 300 metrov. Byt sa skladá z jednej miestnosti, kde je manželská posteľ, kuchyňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a kúpeľňu. Byt má veľkú terasu pre príjemnú dovolenku a rannej kávy. Je ideálny pre multi-člennú rodinnú dovolenku alebo priateľmi. Mesto parkovanie je zabezpečené a internetová služba je zadarmo. Zaton je pokojná dedina, ktorá každý rok priláka viac turistov. Je ideálnym miestom pre dovolenku po hluku. V bezprostrednej blízkosti turistických centier Šibenik a Vodice. Raslina s Prokljanské jazera, Skradine a Národný park Krka slávny. Príďte sa pozrieť a presvedčiť v celej kráse! Cena mimo sezónu je 26 eur za noc v hlavnej sezóne 39 eur (júl a august). Prosím, pošlite svoje otázky prostredníctvom e-mailu: ivan.zivkovic7@si.t-com.hr~~V alebo nás kontaktujte na jednom robiť čísel nižšie: Kontakt: 385 996 469 638 BSG-385998800383. Vykonať rezerváciu včas .. Vitajte, ja prajeme vám príjemný pobyt! V dome máme menej novo zrekonštruovaný byt 2 + 1 s krásnou terasou. Preseason cena 25 eur SEASON EUR 35 (7 a 8 mesiacov)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Biber

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Zaton - Šibenik

Zaton - Šibenik  - Erb Zaton je malá obec, ktorá sa nachádza v severozápadnej časti zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopený kopcami, ktorý sa nachádza na samom okraji zátoky v blízkosti kanála, ktorý spája jazero Prukljan so slanou zálivu Šibenik. V ňom býva takmer 1200 obyvateľov a chrbticou ekonomiky sa skladá z poľnohospodárstva, rybolovu a nedávno v cestovnom ruchu. Vďaka rozvinutej činnosti Zaton má bohatú gastronomickú ponuku, ktorá zahŕňa šunku, syr, jahňacie mäso, čerstvé ryby, kôrovce od zátoky, krabov a kvalitného olivového oleja a vína. Zaton sa najlepšie dostanete loďou od Šibeniku. More je pokojné, bez ohľadu na to silným vetrom alebo búrkou, a perfektné prístavu pre malé lode a jachty. Zvláštnosťou tohto miesta je miešanie sladkej vody nesené rieke Krka a soľ mora, ktorá pochádza z Šibeniku kanála. Odporúčame navštíviť Národný park Krka a jeho krásne vodopády. Zaton je ideálnym miestom pre pokojnú a pokojnú rodinnú dovolenku, rekreáciu a výlety. Vzhľadom k mimoriadne priaznivým prírodným podmienkam tu bol postavený kvalitný veslársky cestu s sprievodným zázemie pre Stredomorie športových hier. Zaton má svoj vlastný festival, ktorý sa tradične koná na šestnásteho augusta na sviatok svätého Rocha, keď sa náhle celé miesto ožíva. Ak máte radi prírodu a pokoj a ticho, potom Zaton je ideálnym miestom pre Vašu dovolenku. Vlastníci bytových kontakt priamo a ušetriť až 40%. Vyhľadávania pre vysoko kvalitné súkromné ubytovanie v Zaton - Šibenik. Vitajte na Zaton-Šibenik!

Zaton - Šibenik Predpoveď počasia