Apartmány a ubytovanie v súkromí Raslina

Raslina je malé turistické mesto v kraji Šibenik-Knin v Chorvátsku. Nachádza sa 13 kilometrov severozápadne od Šibeniku, na západnom pobreží jazera Prokljanské. Prokljanské jazero sa nachádza na dolnom toku rieky Krky a kvôli zmiešaní s morskou vodou, voda v povrchovej vrstve je brakickej a slané na dne. Raslina má asi 500 obyvateľov, ktorí sa predovšetkým zaoberá poľnohospodárstvo a cestovný ruch. Administratívne patrí...

Zoradiť podľa:

Apartmán Makarin

Raslina

Od mora 20 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Studio Lavanda

Raslina

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Makarin ( Raslina)

Byt sa nachádza v Raslina, tichom a pokojnom mieste na pobreží Prokljansko kde sa rieka Krka vlieva do Jadranského mora. Má jedinečnú krásu v kombinácii riečne a morské krajiny. Byt má dve spálne, veľká obývacia izba, jedáleň, kuchyňa a kúpeľňa. Ak je potrebné, môže priniesť prístelku alebo detskú postieľku. Byt má 68 m2 a 90 m2 s balkónom, z ktorých jeden má výhľad na pláž a druhú vo vnútornom dvore. Hostia môžu využívať práčku nachádzajúce sa v spoločnom práčovni. Byt má vlastné parkovisko bez príplatku. Hostia môžu využiť vonkajší gril. Byt sa nachádza priamo na pláži, takže hostia nemusia používať akýmkoľvek dopravným prostriedkom sa dostanete na pláž. Pláž je kamienková. Raslina je ideálna pre rodiny s deťmi. Ak hostia máte nejaké otázky vlastníkom je vždy k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Makarin

Od mora 20 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Rekreačný dom Studio Lavanda ( Raslina)

Štúdiový apartmán v Rasline v rodinnom dome. Raslina je na pobreží zálivu Prokljansko. Štúdiový apartmán (dom) je vhodný pre dve osoby. Má klimatizáciu, TV, Wi-Fi. Vzdialenosť od pláže je 5 minút a 3 minúty od prvého obchodu. Je v blízkosti národného parku Krka. Z Raslina sú pekné cyklistické chodníky do Zaton a Vodice. Vitajte v Raslíne!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Studio Lavanda

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Raslina

Raslina  - Erb Raslina je malé turistické mesto v kraji Šibenik-Knin v Chorvátsku. Nachádza sa 13 kilometrov severozápadne od Šibeniku, na západnom pobreží jazera Prokljanské. Prokljanské jazero sa nachádza na dolnom toku rieky Krky a kvôli zmiešaní s morskou vodou, voda v povrchovej vrstve je brakickej a slané na dne. Raslina má asi 500 obyvateľov, ktorí sa predovšetkým zaoberá poľnohospodárstvo a cestovný ruch. Administratívne patrí do mesta Šibenik, ktoré môže byť dosiahnutý tým, taxi člny. Skrz jeho histórii Raslina bola vždy úzko súvisí s Šibenikom a šľachtických rodov Šibeniku. To bolo prvýkrát spomína v 13. storočí na založenie diecézy Šibenik, a v 15. storočí tu bol vystavaný kostol sv. Na začiatku 16. storočia na obranu mesta proti Turkom, ktorý postavil hrad so silnými múrmi a vežami. Stopy starého hradu sú teraz bohužiaľ vyhynúť Kvôli druhej svetovej vojny, kedy Raslina ktorý vyhorel a zničený. Dnes Raslina je atraktívnou turistickou destináciou známy pre svoje rybie špeciality, kvalitné vína, a čistú vodu. Ubytovanie v Raslina je ponúkaná exkluzívne v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov v rámci súkromného rodinného ubytovanie. Jednou z najväčších atrakcií blízko Raslina je určite národný park Krka, Všetky ktorý je len pár kilometrov. Okrem krásy rieky Krky a Prokljanské jazerá môžu hostia užívať v mieri, pokoji a harmónii tohto malého dalmatínskeho mesta, All čo je ideálne pre rodinnú dovolenku. Vyhľadávanie cenovo dostupné ubytovanie v Raslina, izby v hoteli až do výšky 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Raslina!

Raslina Predpoveď počasia