Apartmány a ubytovanie v súkromí Skradin

Skradin je mestečko v Šibenik-Knin kraj Chorvátsku, s populáciou okolo 4000 obyvateľov. Je umiestnený v krásnej kaňone, pri ústí rieky Krky v Prukljan jazero 17 km od mesta Šibenik. Vzhľadom k svojej výhodnej geografickej polohe, úrodnej pôdy a množstvo sladkej vody je táto oblasť má takmer 6000 rokov dlhú históriu osídlenia. Tam bol jednou z ilýrskeho osídlenia (Scardona) a aké sú hlavné mesto Liburnians. To neskôr wurde...

Zoradiť podľa:

Apartmán Krkahouse

Skradin

Od mora 3.5 km
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Petra

Skradin

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Krkahouse ( Skradin)

V mieste Lozovac neďaleko Šibeniku, 200 m od križovatky cesty Šibenik-Knin-Záhreb a odbočenie k vodopádom Krka, ktorý sa nachádza reštaurácia KrkaHaus. Okrem nocí v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách sú k dispozícii a kvalitné ubytovanie v apartmánoch. Hostia si môžu vybrať voliteľný raňajkách. Pán Slavica hovorí niekoľkými jazykmi a radi viesť hostí na výlety do Šibeniku, Splitu, vodopády Krka, Visovac alebo zariadiť návštevu vidiecke turistike. Vzhľadom k bohatstvu obsahu, sezóna trvá od Veľkej noci do konca októbra. Slavica rodina žije v dome so samostatným vchodom a ponúka zľavy pre väčšie skupiny, deti a dlhšie pobyty.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Krkahouse

Od mora 3.5 km
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Petra ( Skradin)

Apartmán Petra (30 m2) sa nachádza v centre mesta Skradin, a ponúka klimatizované izby, vrátane bezplatného Wi-Fi, kúrenie, plne vybavená kuchyňa (riady a príbory, Varné dosky, chladničky, kávovar, rýchlovarná kanvica rýchlovarná kanvica), balkón, televízia. Reštaurácie, bary, kaviarne, obchody a butiky sa nachádzajú po celom byte. Druh pláže: štrková pláž, ktorá sa nachádza 300 m od apartmánu. Mesto Skradin sa nachádza v blízkosti rieky Krky a pri vchode do Národného parku Krka, 17 km (11 mi) od Šibeniku a 100 km (62 mi) od Splitu. Hlavným lákadlom parku, Slapovi Krke, je rad vodopádov, z ktorých najväčší, Skradinski buk, bol pomenovaný po Skradin.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Petra

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Skradin

Skradin  - Erb Skradin je mestečko v Šibenik-Knin kraj Chorvátsku, s populáciou okolo 4000 obyvateľov. Je umiestnený v krásnej kaňone, pri ústí rieky Krky v Prukljan jazero 17 km od mesta Šibenik. Vzhľadom k svojej výhodnej geografickej polohe, úrodnej pôdy a množstvo sladkej vody je táto oblasť má takmer 6000 rokov dlhú históriu osídlenia. Tam bol jednou z ilýrskeho osídlenia (Scardona) a aké sú hlavné mesto Liburnians. To neskôr wurde k dôležitým Roman administratívne a vojenské centrum regiónu, kým to, čo zničil počas prechodu, a Hej, čo v 9. storočí usadili Chorváti. V stredoveku to, čo jeden z sídiel mocného chorvátskeho šľachtického rodu Bribir-Subic. Postupom času stratila svoj význam ako centrum regiónu, ktorý sa pohyboval čo do blízkeho Šibeniku. Dnes, však, to sa stalo veľmi známe turistické destinácie Šibenik riviére, a to vďaka svojej prírodnej krásy a na rieke Krka. Mesto je plné kúzelných apartmány a izby v súkromných domoch. Tu je jeden z vchodu do Národného parku Krka, kde si môžete vychutnať celý rad vodopádov a travertínových bariér, z ktorých najväčší Skradinski buk je pomenovaný po Skradin. Skradin je známy pre svoje prístavu, ktorý často navštevuje najznámejších ľudí na svete, ako je Bill Gates. Skradin je charakteristické svojimi úzkymi uličkami, priechodmi a schodisko. Celé staré mesto je chránenou pamiatkou a je bohatá na pôvabné reštaurácie a kaviarne. Odporúčame, aby ste chôdza do kopca nad Skradine, kde môžete navštíviť stredovekú tvrz Turina. To bolo postavené guvernér Paul Subic v 14. storočí a odtiaľ si môžete vychutnať nádherný panoramatický výhľad. Spolu s pevnosťou, pravdepodobne najznámejší symbol Skradin je clocktower (Campanile) z roku 1872. Vzhľadom k svojej hmotnosti tomu, ako postavené na neďalekom útese, skôr než vedľa kostola. Môžete relaxovať na krásne mestské pláže, kde sa môžete opaľovať a kúpať sa v čistom smaragdovo zelenej brakickej vody. Návšteva Skradin a pobyt v jednom z rozpočtu bytov či miestností a zažiť skutočný mier a čistota prírody urobil obklopuje ju. Súkromné ubytovanie v Skradin. Vitajte na Skradin!

Skradin Predpoveď počasia