Apartmány a ubytovanie v súkromí Šibenik

Šibenik je historické mesto v strednej Dalmácii, Chorvátsko. Jedná sa o najstaršie natívny chorvátske mesto na pobreží Jadranského mora, a on bol na rozdiel od iných veľkých miest na pobreží založil Chorvátmi, keď prišli do tejto oblasti v 8. storočí. Na počiatku bol vytvorený ako starobylé chorvátske mesto - Fort blízkosti pevnosti sv Michael, ktorý stále dominuje na staré mesto. To sa nachádza v chránenej prírodnej...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Šibenik

Zoradiť podľa:

Apartmány Lucija

Šibenik

Od mora 500 m
Kapacita 7 osôb

od 60 €

Apartmán Hortensia

Šibenik

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmán Blue House

Šibenik

Od mora 800 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Bluesun Šibenik

Šibenik

Od mora 800 m
Kapacita 9 osôb

od 95 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Gverić Podsolarsko

Šibenik

Od mora 850 m
Kapacita 12 osôb

od 60 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán ROKOKO

Šibenik

Od mora 5 km
Kapacita 6 osôb

od 130 €

Rekreačný dom Baco

Šibenik

Od mora 1 km
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmán Megi-city center Šibenik

Šibenik

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

od 60 €

Apartmány Grubišić - Šibenik

Šibenik

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Rider

Šibenik

Od mora 10 km
Kapacita 5 osôb

od 220 €

Recenzie: 6 - 5/5

Apartmány Tin & Tin

Šibenik

Od mora 30 m
Kapacita 17 osôb

od 50 €

Apartmán Luxury Tisa

Šibenik

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 225 €

Apartmány Top Of The City

Šibenik

Od mora 2 km
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Apartmány Šibenik Stars

Šibenik

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

od 70 €

Apartmán Lavanda Mala

Šibenik

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán LuMi

Šibenik

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

od 44 €

Recenzie: 5 - 5/5

Apartmán Romana

Šibenik

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Apartmán Heli

Šibenik

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ivan

Šibenik

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 30 €

Apartmán Jelić

Šibenik

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

od 120 €

Apartmán Pearl of Šibenik

Šibenik

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

od 60 €

Apartmány San Lorenzo

Šibenik

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 39 €

Apartmán Matija

Šibenik

Od mora 700 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Apartmány Lucija ( Šibenik)

Apartmány sa nachádzajú na 2. poschodí domu, majú veľkú terasu, klimatizáciu, TV, Wi-Fi sieť, posteľnú bielizeň, uteráky a výhľad na more vzdialený 500 m. Apartmány, ktoré môžu ubytovať 4 osoby, majú kuchyňu a obývaciu izbu, jednu spálňu, kúpeľňu a WC. Pred domom je gril a 3 parkovacie miesta, ale k dispozícii je aj neďaleké parkovisko. Ak chcete ochutnať „Dalmáciu“, súčasťou našej ponuky je domáci olivový olej a víno, ktoré je možné zakúpiť. Podsolarsko je malá komunita, ktorá je ako stvorená pre turistov a obklopená mnohými obchodmi, nákupným centrom „Dalmare“, slávnym hotelovým komplexom „Amadria Park“, iba 3 km od centra mesta Šibenik.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lucija

Od mora 500 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Hortensia ( Šibenik)

Klimatizované zariadenie Hortensia sa nachádza v samom centre Šibeniku a obsahuje dve kúpeľne, kuchynský kút, obývaciu izbu a spálňu, dve TV s plochou obrazovkou, terasu a bezplatné parkovacie miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Hortensia

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Blue House ( Šibenik)

Ak hľadáte miesto, kde môžete stráviť pokojnú dovolenku, ďaleko od hlučných stredísk, hotelov a davov, a zároveň ste vzdialení od väčšiny pláží 5-10 minút (autom), odporúčame dovolenku v Byt Blue House. Byt sa nachádza v západnej časti Šibeniku, iba 3-4 minúty od zjazdu z diaľnice, ktorá vás zavedie na pláže Solaris, Brodarice, plážové rezaliste, Národný park Krka, Národný park Kornati, vyhýbajúc sa davom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Blue House

Od mora 800 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Bluesun Šibenik ( Šibenik)

Byt o výmere 30 m2 sa nachádza v ekologickom prostredí vhodnom pre úplný odpočinok v pokoji a pohode. Pláž je vzdialená 10 m. Strážené parkovisko. Grebaštica je malá, malebná turistická dedinka, ktorá sa nachádza v rovnakom hlbokom zálive s krištáľovo čistým modrým morom, 14 km južne od Šibeniku. Miesto je obklopené stredomorskou vegetáciou a štrkovými plážami. V zálive a kopcoch juhovýchodne od prístavnej lopatky môže zakotviť veľká jachta, malá v mnohých malých zátokách pozdĺž severného pobrežia. Početné reštaurácie pozdĺž hlavnej cesty, ktoré ponúkajú dalmátske špeciality a jedlá a la carte, a miestni obyvatelia si vždy môžu kúpiť miestnu zeleninu a ryby. Väčšie zásoby a služby sú dostupné v neďalekom Primoštene, Šibenik, ktoré sú spojené s pravidelnou autobusovou linkou Grebaštica. Neďaleko Grebaštice sa nachádzajú národné parky Krka a Kornati, do ktorých je možné zorganizovať výlety. Grebaštica je ideálna pre rodinnú dovolenku. Vďaka čistému moru a borovicovým lesom vhodný pre (predsezónnu) zdravotnú a (sezónne) športovú turistiku. Špeciálnou atrakciou pre aktívnu dovolenku je séria cyklotrás, na ktorých si môžete vychutnať jazdu nádhernou krajinou pozdĺž zálivu a jeho povodia vo vnútornej časti. Tešíme sa na stretnutie s Vami

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bluesun Šibenik

Od mora 800 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 95 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Gverić Podsolarsko ( Šibenik)

Apartmány Gverić sa nachádzajú v osade Podsolarsko, pokojné a tiché miesto na dovolenku. Dom má 2 štúdio apartmány a 2 veľké apartmány. Každý apartmán má plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu, klimatizáciu, terasu s výhľadom na more a ostrovy. K dispozícii je parkovisko, internet zadarmo (WiFi). Klimatizácia sa platí zvlášť 5 EUR / deň. Rezort Podsolarsko sa nachádza v blízkosti veľmi atraktívneho hotelového komplexu "Solaris", kde si môžete vychutnať krásne pláže bohaté na vodné aktivity pre deti aj dospelých. Ak potrebujete informácie o cenách a voľných termínoch, kontaktujte nás na telefónnom čísle e-mailom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gverić Podsolarsko

Od mora 850 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 60 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán ROKOKO ( Šibenik)

Apartmán Rokoko sa nachádza vo vzdialenosti 5 km od centra mesta Šibenik. Je to rovnaká vzdialenosť k moru (5 km). Byt je plne vybavený, má veľkú terasu, ako aj krásnu záhradu a veľký bazén. Bazén je len pre vás a v celom areáli záhrady ste sami. Prístup na diaľnicu je veľmi blízko. Vzdialenosť do Zadaru je 75 km, Split 80 km, Trogir 45 km. Najbližší obchod je vzdialený 100 m. V blízkosti sa nachádzajú aj dva národné parky: Národný park Krka (9 km) a Národný park Kornati. V prednej časti bytu sa nachádza voľná .

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán ROKOKO

Od mora 5 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 130 €

Rekreačný dom Baco ( Šibenik)

Byt sa nachádza v pokojnej lokalite v meste Šibenik, v tesnej blízkosti pamätníka a domova Dražena Petroviča (známeho ako basketbalový Mozzart) a od tohto roku je na trhu s prenájmom. Nedávno postavený a moderne vybavený úplne novým nábytkom. Kombinácia rustikálneho a moderného komplexu vo vnútri apartmánu urobí váš pobyt ešte príjemnejším. Byt sa nachádza hneď vedľa hlavnej cesty, kde sa ľahko dostanete verejnou dopravou a v prípade potreby sa dostanete tam, kam chcete. Na druhej strane máte 10 - 15 minút chôdze do starej časti mesta, neďaleko ktorej je mestská pláž. 9 min autom na pláž Solaris (veľká piesková pláž, aquapark a iné), pláž Brodarica s viac ako 100 parkovacími miestami a iné. Obchod s potravinami je vzdialený 2 minúty chôdze, rovnako ako lekáreň. Parkovanie nie je pevné, ale je bezplatné a nachádza sa na ulici. Pevnosť sv. Michala je vzdialená 2 km, pevnosť Barone 1,9 km a turistický chodník v Kanál sv. Antona, ktorý je pod ochranou UNESCO, 7 km. 15 minút jazdy k hlavnému vchodu do Národného parku Krka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Baco

Od mora 1 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Apartmán Megi-city center Šibenik ( Šibenik)

Apartmán MEGI - centrum mesta ŠIBENIK sa nachádza v Šibeniku, 1,3 km od pláže Banj a 700 metrov od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Katedrála sv. Jakova je vzdialená 700 metrov a pevnosť sv. Mihovila 1,1 km. Tento apartmán má spálňu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, práčku a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Byt sa nachádza v blízkosti populárnych atrakcií, ako je pevnosť Barone, kostol sv. Barbory a múzeum mesta Šibenik. Letisko Split sa nachádza 60 km od apartmánu MEGI - centrum mesta. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Megi-city center Šibenik

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Grubišić - Šibenik ( Šibenik)

Apartmán Grubisic - Sibenik sa nachádza v meste Šibenik. Táto nehnuteľnosť je kúsok od atrakcií, ako sú pevnosť Barone, radnica v Šibeniku a kostol sv. Barbory Šibenik. Mestské múzeum v Šibeniku je vzdialené 1,6 km. Izba v apartmáne je vybavená šatníkom a nočnými lampami. Kuchyňa je kompletne vybavená rúrou, plochým sporákom, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Priestranná obývacia izba má rozkladaciu pohovku s možnosťou rozkladacej pohovky. V obývacej izbe je káblová TV s plochou obrazovkou. Súkromná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Katedrála sv. Jakova je vzdialená 1,6 km od apartmánov Grubišić Atlas - Šibenik. Letisko Split je vzdialené 50 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Grubišić - Šibenik

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Rider ( Šibenik)

Pre tých, ktorí sa chcú dostať preč od davov mesta, je tento útulný dovolenkový dom s bazénom ideálnym miestom. Je ideálny pre relaxáciu a pokojný odpočinok. Dom sa nachádza v blízkosti mesta Šibenik a národného parku Krka, v historickej obci Danilo, známej jednou z najstarších kultúr v Chorvátsku. Na dvore sa nachádza súkromný bazén, kde sa hostia môžu osviežiť v horúcich letných dňoch, opaľovať sa a relaxovať. Bazén je obklopený krásnou kamennou terasou vybavenou ležadlami, slnečníkmi, záhradným nábytkom a snovou pergolou, pod ktorou si môžete vychutnať jedlo. V blízkosti bazéna nájdete zariadenia pre deti, takže aj tí najmenší môžu tráviť prázdniny zábavne. Dom pozostáva z 2 spální, 1 kúpeľne s WC, plne vybavenej kuchyne, zariadenej obývacej izby s TV s plochou obrazovkou a jedálenského kúta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Rider

Od mora 10 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 220 €

Recenzie: 6 - 5/5
Apartmány Tin & Tin ( Šibenik)

Apartmány Tin&Tin sa nachádzajú v Zablaće (5 km od centra Šibeniku), len 30 metrov od mora a pláže. Starostlivo upravená záhrada s fontánou a grilom ponúka našim hosťom príjemnú atmosféru vo dne aj v noci už od roku 2001. Okolie luxusného hotelového rezortu “Solaris”, novovybudovaná promenáda a cyklotrasa cez Kanál sv. Antona a Pevnosť sv. Mikuláša sú príležitosťou na oddych a rekreáciu. V okruhu 300 metrov od bytu sa nachádza obchod, pekáreň, kaviarne, reštaurácie, pizzeria, detské ihrisko...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tin & Tin

Od mora 30 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Luxury Tisa ( Šibenik)

Tento 3-spálňový apartmán len 150 m od pláže je vybavený Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou. Kuchyňa je vybavená sporákom, rúrou, kuchynským riadom, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, umývačkou riadu, chladničkou a jedálenským kútom. Obývacia izba má rozkladaciu pohovku pre 2 osoby a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii sú dve spálne s veľkými manželskými posteľami a jedna s manželskou posteľou. V kúpeľni je sprchovací kút, WC, sušič vlasov a toaletné potreby. K dispozícii je ďalšie WC. K dispozícii je tiež terasa s vonkajším nábytkom. Parkovanie je bezplatné a k dispozícii na mieste. Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizácia sú k dispozícii zdarma. Domáce zvieratá nie sú povolené. Fajčenie je povolené len vonku. Na mieste je k dispozícii gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Luxury Tisa

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 225 €

Apartmány Top Of The City ( Šibenik)

Welcome milí hostia! Krásne apartmány s výhľadom na more kanál a ostrovy sa nachádzajú na okraji mesta Šibenik, a tiež v blízkosti samého centra, iba 15 minút chôdze od hotela. Každý hosť pri príchode ponúka s welcome drink a pre hostí zdržiavajú dlhšie ako 5 dní v pre-sezóny / po sezóne jednu noc zadarmo. Mesto Šibenik sa nachádza v blízkosti dvoch národných parkov Krka a katedrály sv .. James, Medzinárodný detské festival ... mestská pláž je len 5 minút jazdy, a pre milovníkov wellness a zábavný komplex Solaris sa nachádza na 10 km. Početné reštaurácie a bary mesta Šibenik sú súčasťou ponuky. K dispozícii sú tri apartmány na prenájom a bytu, kde hostitelia. Apartmán 1 sa nachádza na prízemí a má krásny výhľad na more. K dispozícii sú kuchyne a jedáleň, kúpeľňa, spálňa s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou a veľkú terasu a záhradu. K bytu patrí parkovacie státie. V záhrade sa nachádza gril, ktorý je k dispozícii všetkým hosťom. Byt je kompletne moderne zariadené a vybavené a má klimatizáciu, bezdrôtové pripojenie k internetu, TV, kávovar, sušič vlasov, .. Byt sa nachádza na prvom poschodí a plocha je 17 m2. Je orientovaný na severnú stranu a skladá sa z kuchyne s jedálňou, ktorý je tiež používaný ako spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa. K bytu patrí parkovacie státie. Je vybavený internet, TV, ventilátor, kávovar ... V prvom poschodí s výhľadom na krásne more sa nachádza apartmán sa skladá z dvoch spální, kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, kde je rozkladacia pohovka pre jednu osobu, balkón. Byt je vybavený poptupno / chladnička s mrazničkou, sporák, rúra, klimatizácia, TV, mikrovlnná rúra, kávovar, umývačka riadu, uteráky, parkovacie miesto ... /. V samostatnej miestnosti je práčka, ktorá je k dispozícii všetkým hosťom, rovnako ako gril v záhrade budovy. Na vyžiadanie a za príplatok zabezpečujeme prípravu raňajok, žehlenie, dopravu hostí z letiska .. V cene služby je zahrnuté parkovanie, prístup na internet, pobytovú taxu, využitie záhradného grilu, použitie klimatizácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Top Of The City

Od mora 2 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Šibenik Stars ( Šibenik)

Tieto apartmány sa nachádza v centre starého mesta Šibenik v pokojnej ulici, neďaleko od katedrály, divadla sa nachádza pár metrov od hotela, alebo majú dobrý čas v početných kaviarňach, ktoré sa rýchlo chodiť na pláži alebo sa prejsť do mesta Riva a užiť si deň. Otváranie: 365 dní od 07 hod - 11 hod. Check-in 2 pm-11 hodín / check-out 7 hod - 11 hodín. Rodina vlastnila firma ponúka dom sa štýlovo zariadených apartmánoch vhodných pre 1 až 6 osôb, ktoré v centre mesta. V našich komfortných apartmánoch nájdete moderné a starostlivo vybraným nábytkom. Všetky apartmány sú vybavené vlastným stravovaním kuchyne. Káva a čaj sú k dispozícii pre poskytovanie prvej pomoci. Naše pripojenie k internetu (WIFI) a parkovisko sú k dispozícii zadarmo. Ponúkame plne vybavené apartmány.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Šibenik Stars

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Lavanda Mala ( Šibenik)

Žijeme v kľudnej časti obce na predmestí Šibeniku. Apartmán, ktorý je k dispozícii pre našich hostí má dve veľké spálne, kúpeľňa. Obývacia izba s kuchyňou a jedálňou majú terasu pre príjemné posedenie pod holým nebom. V lete kuchyňa (v záhrade) je k dispozícii gril, kde si hostia v autentickom prostredí si môžu pripraviť jedlo. Páči sa mi na prípravu jedál na grile, a ja som vám k službám po predchádzajúcej dohode. Ak nás navštíviť v priebehu zberu olív, môžete sa pripojiť k rodine pri vychystávaní, a potom spoločne sme teraz jedlo a mladú olivový olej. V súlade s našimi možnosťami, budeme si službu a poskytnúť pohostinstvá. Náš dom sa nachádza na severozápadnej strane mesta Šibenik v pokojnom a bezpečnom mieste Bilice, ktorý sa nachádza na brehu jazera Prokljanské. Sme 6 míľ od centra mesta a iba 50 minút jazdy od letiska.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lavanda Mala

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán LuMi ( Šibenik)

Byt v centre s parkovaním Apartmán Lumi je nový apartmán pre dve až štyri osoby. To sa nachádza asi 350 metrov od hlavného námestia a starého mesta. V starom meste je katedrála svätého Jakuba, ktorý v roku 2000 bola zaradená do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva. Fort St. Ivana a Barone sú 7-8 minút chôdze, a rovnaké potreby a na trhu s 4 jamiek, radnica, Dukes palác a pevnosť sv. Na pláži Banj je nutné chodiť asi 20 minút, kým sa loď do inej mestskej pláže Jadriji sa nachádza len pár minút chôdze od bytu. Cesta loďou do Jadrije odhaľuje krásu Sibenik kanála, a tiež môžete vychutnať výhľad na súostrovie Šibenik a impozantné pevnosti sv. Byt Lumia sa skladá z kuchyne, obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre posteľ, kúpeľňa, spálňa a veľkou záhradou. Parkovanie je súkromný a nachádza sa vedľa bytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán LuMi

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 44 €

Recenzie: 5 - 5/5
Apartmán Romana ( Šibenik)

Novo zrekonštruovaný apartmán Romana sa nachádza v samom srdci krásneho dalmátskeho mesta Šibenik. Skladá sa z kuchyne, obývacej izby s rozkladacou pohovkou, kúpeľne a jednolôžkových a dvojlôžkových izieb. Parkovanie je súkromné a nachádza sa vedľa bytu. Od starého mesta a najznámejších pamiatok - Katedrály svätého Jakuba je vzdialený 100 m a 300 m od mestskej pláže. Byt sa nachádza v blízkosti historických a kultúrnych pamiatok (pevnosť St. Michael, pevnosť st. Ivana a Barone, námestie so 4 studňami, radnica, Dukesov palác ...), autobusová stanica a trajektový prístav. V blízkosti sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a obchodov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Romana

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Heli ( Šibenik)

Heli Byt sa nachádza v blízkosti starého mesta s krásnym výhľadom na more a ostrovy: 5 minút chôdze od pláže Banj a najstaršie časti mesta Doc a 10 minút chôdze od katedrály a Saint Michael pevnosti (Sv. Mihovil). V byte Heli je otvorený po celý rok: Kapacita 2 + 2 lôžka: 3. kategórie. Špeciálna ponuka: 7 dní, ktoré zahŕňajú jeden deň výlet Boath, návšteva katedrály a starého mesta, návšteva pevnosti CITY všetko za 400 euro

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Heli

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ivan ( Šibenik)

Nové moderne zariadené apartmány v Sibenik, v blízkosti katedrály svätého Jakuba. Skladá z kuchyne, obývacia izba, spálňu a kúpeľňu. Apartmány sa nachádzajú v tesnej blízkosti obchodov, reštaurácií, bánk, pošty. Banj pláž je 500 metrov. Verejné parkovanie je možné v okolí a nepotreboval si

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivan

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Jelić ( Šibenik)

Apartmán Jelić sa nachádza v pokojnom prostredí, 5 km od mora, 10 km od Šibeniku a 35 km od letiska Split. Je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov prírody. Táto nehnuteľnosť s rozlohou 2 500 m² zaručuje hosťom súkromie, úchvatný výhľad na les a hostia sú vítaní, keď v záhrade a na grile použijú prirodzene vypestované potraviny. Toto miesto sa nachádza v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice a ponúka parkovacie miesto pre tých, ktorí majú auto. Plne vybavený apartmán sa skladá z obývacej izby (pohovka, plochá obrazovka, klimatizácia), kuchyne (umývačka riadu, rúra, chladnička, rýchlovarná kanvica), dvoch spální, WC, klimatizácie, wi-fi a terasy s grilom. Táto oblasť je mimoriadne obľúbená medzi nadšencami pešej turistiky, cyklistiky a motokrosu. Mestá v blízkosti: Vodice (25 km), Primošten (25 km), Trogir (30 km) Národné parky: Vodopády Krka (25 km) a ostrovy Kornati.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jelić

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 120 €

Apartmán Pearl of Šibenik ( Šibenik)

Dám do prenájmu byt pre dve osoby (izba s manželskou posteľou a LED TV, kuchyňa so všetkým potrebným riadom a klimatizáciou, WC a kúpeľňa s práčkou, fénom, chodba a balkón). Vzdialenosť od centra mesta 0,5 km vo veľmi tichej a príjemnej lokalite na pobyt. Pláž Banj je vzdialená 1,2 km, neďaleko Šibenickej katedrály, pevnosti Barone a hotela Solaris. 3-hviezdičkový apartmán prevádzkuje fyzická osoba, ktorá je vám vždy k dispozícii. Dobrá cena.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pearl of Šibenik

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 60 €

Apartmány San Lorenzo ( Šibenik)

Očarujúci novo zrekonštruovaný apartmán v tichej ulici v starom meste Šibenik, medzi pevnosťou sv. Michala a kláštornou záhradou sv. Vavrinca. Zariadenia starého mesta (pamiatky, reštaurácie, obchody) sú vzdialené 5 minút chôdze. Mestské parkovisko je vzdialené 3 minúty chôdze (250 m). Pláž Banj je vzdialená 13 minút chôdze (1 km). Autobusová stanica je vzdialená 8 minút chôdze (700 m).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány San Lorenzo

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 39 €

Apartmán Matija ( Šibenik)

Novo zrekonštruovaný byt v Šibeniku. Nachádza sa v pokojnej časti mesta, 700 m od mestskej pláže Banj, z ktorej sa promenáda tiahne až do starej časti mesta. Byt má vlastný dvor s malým ihriskom pre deti a súkromné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Matija

Od mora 700 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Šibenik

Šibenik  - Erb Šibenik je historické mesto v strednej Dalmácii, Chorvátsko. Jedná sa o najstaršie natívny chorvátske mesto na pobreží Jadranského mora, a on bol na rozdiel od iných veľkých miest na pobreží založil Chorvátmi, keď prišli do tejto oblasti v 8. storočí. Na počiatku bol vytvorený ako starobylé chorvátske mesto - Fort blízkosti pevnosti sv Michael, ktorý stále dominuje na staré mesto. To sa nachádza v chránenej prírodnej prístav, kde sa rieka Krka vlieva do Jadranského mora. Dnes je Šibenik s 48 000 obyvateľmi je hlavným a kultúrne, administratívne a turistickom Šibenik-Knin kraj. Šibenik, vďaka svojej dlhou a bohatou históriou oplýva kultúrnych a historických pamiatok, ktoré priťahujú mnoho turistov a návštevníkov. Najväčším lákadlom je určite katedrála svätého Jakuba, postavený viac ako sto rokov a bola dokončená v polovici 16. storočia. Pretože jeho jedinečnosť a skutočnosť, že je postavená výhradne z kameňa bol umiestnený na UNESCO zozname svetového dedičstva UNESCO. Panorama dominujú štyri pevnosť Šibenik (svätého Michala, St. John, Sv. Mikuláša a Subicevac), z ktorých každá ponúka nádherný výhľad na mesto, more a okolité ostrovy. Opevnenie teraz slúži ako turistické atrakcie, ktoré možno navštíviť a každý z nich má jedinečnú ponuku pre turistov. Po dlhej prehliadke mesta a jeho starými kamennými uličkami, si môžete oddýchnuť v novootvorenom centre pláž Banj, ktorá ponúka jedinečný výhľad na staré mesto a ponúka celý rad zariadení je ideálny pre deti a milovníkov rôznych športových aktivít. Ak chcete milovníkov prírody odporúčame návštevu národných parkov Krka a Kornati, ku ktorému tam sú denne organizované zájazdy od mestského prístavu. Ak sa rozhodnete navštíviť toto starobylé chorvátske mesto, odporúčame vám ubytovanie v súkromných apartmánoch v starom kamennom dome v centre starého mesta, ktoré vám pomôžu zažiť skutočnú atmosféru. Vyhľadávať prostých súkromných apartmánoch a izbách v Šibeniku. Vitajte na Šibeniku!

Šibenik Predpoveď počasia