Apartmány a ubytovanie v súkromí Zablaće

Zablaće je malá dedina ležiaca pozdĺž pobrežia 8 km od mesta Šibenik, v blízkosti známeho rekreačného strediska Solaris. Miestom sám bol prvýkrát spomenutý v stredovekých dokumentoch od 1432 ako miesto, kde Sibenik postavený a použitý na soľné panvy. Vzhľadom k častým tureckého nebezpečenstva soľné panvy v roku 1646 úplne prestal fungovať. A dnes tam sú mená bývalých starých soľných panvíc: Veliko Jazero, Mala...

Zoradiť podľa:

Apartmány Šibenik

Zablaće

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmán Marijana

Zablaće

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmány Šupe

Zablaće

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Vlasta

Zablaće

Od mora 60 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Galešić

Zablaće

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Šibenik ( Zablaće)

Naše apartmány sa nachádzajú v obci Zablače, 6 km od Šibeniku. Apartmány sú bungalov typu, a každý z nich má samostatný vchod a oddelenou terasu. Apartmány sú určené pre páry alebo rodiny až štyroch členov. Sú vybavené klimatizáciou a TV. Pre hostí sú k dispozícii parkovisko, gril na záhrade a letné sprchou. Courtyard je zariadený v stredomorskom štýle. Kamenný gril, Peka, záhradná sprcha, početné ovocné stromy a palmy sú len súčasťou bohatstva, ktoré sme boli schopní dýchať ducha Stredomoria.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Šibenik

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Marijana ( Zablaće)

Moderné apartmány s veľkou záhradou a terasou. Dve priestranné spálne, veľká kúpeľňa, plne vybavená kuchyňa a obývacia izba. Pokoj a súkromie zaručené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marijana

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Šupe ( Zablaće)

Supe apartmány sa nachádzajú v Zablače, malé osady 8 km južne od Šibeniku, Chorvátsko. Sú hodnotené ako trojhviezdičkovom a plne vybavené. To trvá menej ako 2 minúty na dosiahnutie prvého pláž pešo. Toto je vaše miesto pre perfektnú dovolenku!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Šupe

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Vlasta ( Zablaće)

Apartmány Vlasta sa nachádza v pokojnej časti obce Zablače, 7 km od Šibeniku. Luxusne zariadené apartmány, ktoré vás a vaša rodina bude dávať perfektný, odpočinkovú dovolenku. Hostia môžu využiť bezplatné Wi-Fi a súkromné ??parkovisko, a na najbližšiu pláž je 60 metrov. Všetky jednotky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, posedenie a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Klimatizovaný apartmán má vlastnú terasu s výhľadom na more, jedálenský stôl a kuchyňu s varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Autobusová zastávka, z ktorej sa odchyľujú riadky do Šibeniku, je vzdialená 300 metrov. Hlavné autobusovej a vlakovej stanice sa nachádza 5 km a letisko Split 40 km od bytu. Kyvadlová doprava je k dispozícii za príplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vlasta

Od mora 60 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Galešić ( Zablaće)

Novo zrekonštruovaný byt v tichej obci Zablače neďaleko Šibeniku. Zariadenie sa nachádza 300 metrov od mora a centra. V centre sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne a obchody. Pekáreň je vzdialená 1 minútu chôdze. Autobusová stanica je cez ulicu bytu, miestny autobus premáva každú hodinu v centre mesta Šibenik. V okruhu 20 km nájdete množstvo atrakcií, ako sú: NP Krka, Staré mesto, pevnosť, promenády, cyklistické chodníky a turistické stredisko Solaris. Apartmán (1) pozostáva z obývacej miestnosti s kuchyňou a jedálňou, kúpeľne a spálne. V obývacej izbe je možnosť prístelky pre dve osoby (160x200). Vonku je krásne upravené nádvorie pod prirodzeným tieňom viniča a možnosť grilovania. Apartmán (2) obsahuje všetko a apartmán (1).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galešić

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Zablaće

Zablaće  - Erb Zablaće je malá dedina ležiaca pozdĺž pobrežia 8 km od mesta Šibenik, v blízkosti známeho rekreačného strediska Solaris. Miestom sám bol prvýkrát spomenutý v stredovekých dokumentoch od 1432 ako miesto, kde Sibenik postavený a použitý na soľné panvy. Vzhľadom k častým tureckého nebezpečenstva soľné panvy v roku 1646 úplne prestal fungovať. A dnes tam sú mená bývalých starých soľných panvíc: Veliko Jazero, Mala Solina (Blato) a Malé Solanom, ktorá je s kanálom pripojeným k moru. Celá oblasť je veľmi bohatá na liečivé bahno, užitočné pri liečbe reumatických a rôznych ďalších chorôb. Hlavnou činnosťou obyvateľov, bola výroba soli, však, po uzavretí Solnice obyvatelia Zablace začnú vykonávať rybolov, chov dobytka a poľnohospodárstva. Dnes je však cestovný ruch sa stáva novým a dôležitým priemyselným odvetvím, a obyvatelia všeobecne ponúkajú komfortné ubytovanie v apartmánoch a izbách vo svojich súkromných domoch. Táto pokojná dedina s výnimkou ubytovanie v súkromných domoch, ponúka možnosť kempovanie v borovicovom lese. Zdobené betónová pláž láka mnoho návštevníkov a je veľmi populárny medzi obyvateľmi mesta Šibenik. Pre všetkých milovníkov športu a aktívnej dovolenky, odporúčame navštíviť hotelového komplexu Solaris, ktorý ponúka celý rad zábavných a športových zariadení. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Zablaće. Vitajte na Zablaće!

Zablaće Predpoveď počasia