Apartmány a ubytovanie v súkromí Zablaće

Zablaće je malá dedina ležiaca pozdĺž pobrežia 8 km od mesta Šibenik, v blízkosti známeho rekreačného strediska Solaris. Miestom sám bol prvýkrát spomenutý v stredovekých dokumentoch od 1432 ako miesto, kde Sibenik postavený a použitý na soľné panvy. Vzhľadom k častým tureckého nebezpečenstva soľné panvy v roku 1646 úplne prestal fungovať. A dnes tam sú mená bývalých starých soľných panvíc: Veliko Jazero, Mala...

Zoradiť podľa:

Apartmány Ivana - Zablaće Šibenik

Zablaće

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Šupe

Zablaće

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Apartmány Vila Moj San

Zablaće

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Rossini

Zablaće

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 55 €

Apartmány Vlasta

Zablaće

Od mora 60 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Galešić

Zablaće

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ivana - Zablaće Šibenik ( Zablaće)

Naše apartmány sa nachádzajú v Zablaće, 6 km od Šibeniku. Apartmány sú bungalovového typu a každý má samostatný vchod a samostatnú terasu. Apartmány sú určené pre páry alebo rodiny až so štyrmi členmi. Sú vybavené klimatizáciou a TV. Pre hostí je k dispozícii parkovisko, záhradný gril a letná sprcha. Nádvorie je zariadené v stredomorskom štýle. Kamenný gril (Peka), záhradná sprcha, početné ovocné stromy a palmy sú len časťou bohatstva, ktorému sme mohli vdýchnuť ducha Stredomoria. Súkromná cesta na pláž vydláždená dalmatínskym kameňom bude trvať menej ako jednu minútu. Naše apartmány sa nachádzajú 300 m od obchodov a reštaurácií a od pošty je vzdialená 650 m. Naše apartmány sa nachádzajú v pokojnom prostredí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivana - Zablaće Šibenik

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Šupe ( Zablaće)

Apartmány Šupe sa nachádzajú v Zablače, malej osade 8 km južne od Šibeniku v Chorvátsku. Sú hodnotené ako trojhviezdičkové a plne vybavené. Na prvú pláž sa dostanete pešo za menej ako 2 minúty. Toto je vaše miesto pre perfektnú dovolenku!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Šupe

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Vila Moj San ( Zablaće)

Vitajte vo vile Moj san, ponúkame Vám komfortné ubytovanie za prijateľné ceny. Nachádzame sa v Zablaće, neďaleko Šibeniku a miesto je ideálne pre odpočinok, pokoj a ticho a neďaleko je mesto pre všetkých, ktorí chcú zábavu. Všetky naše apartmány sú malé štúdiové apartmány ideálne pre dvoch so všetkým, čo potrebujete pre príjemnú dovolenku. Vila sa nachádza v prvom rade pri mori, pláž je 5 metrov od apartmánov. Pred domom je veľký dvor, takže pre všetkých našich hostí je zabezpečené bezplatné parkovanie. Hostia môžu využívať gril a vonkajšiu sprchu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Moj San

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Rossini ( Zablaće)

Apartmány sa nachádzajú v novopostavenom rodinnom dome v malom mestečku Zablače, neďaleko Šibeniku. Zariadenie sa nachádza 200 m od pláže a centra mesta, kde sú obchody, reštaurácie, kaviarne,… Nachádzame sa 2 km od parku Amadria, kde sú priestranné pláže a Aqua Park - vodné radovánky pre všetky generácie. Promenáda cez kanál sv. Ante je vzdialená 1 km. Nákupné centrum Dalmare, Lidl, Plodine a Kaufland sú vo vzdialenosti 3-5 km. Centrum Šibeniku je vzdialené 6 km, kde môžete vidieť bohaté kultúrne dedičstvo jedného z najstarších chorvátskych miest na Jadrane. Dva národné parky: Krka (20 km) a Kornati (50 kn), hory, jazerá 1-1,5 hodiny autom… Funpark Mirnovec perfektná zábava pre deti a rodičov 50 km od nás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rossini

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Vlasta ( Zablaće)

Apartmány Vlasta sa nachádza v pokojnej časti obce Zablače, 7 km od Šibeniku. Luxusne zariadené apartmány, ktoré vás a vaša rodina bude dávať perfektný, odpočinkovú dovolenku. Hostia môžu využiť bezplatné Wi-Fi a súkromné ??parkovisko, a na najbližšiu pláž je 60 metrov. Všetky jednotky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, posedenie a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Klimatizovaný apartmán má vlastnú terasu s výhľadom na more, jedálenský stôl a kuchyňu s varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Autobusová zastávka, z ktorej sa odchyľujú riadky do Šibeniku, je vzdialená 300 metrov. Hlavné autobusovej a vlakovej stanice sa nachádza 5 km a letisko Split 40 km od bytu. Kyvadlová doprava je k dispozícii za príplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vlasta

Od mora 60 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Galešić ( Zablaće)

Novo zrekonštruovaný byt v tichej obci Zablače neďaleko Šibeniku. Zariadenie sa nachádza 300 metrov od mora a centra. V centre sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne a obchody. Pekáreň je vzdialená 1 minútu chôdze. Autobusová stanica je cez ulicu bytu, miestny autobus premáva každú hodinu v centre mesta Šibenik. V okruhu 20 km nájdete množstvo atrakcií, ako sú: NP Krka, Staré mesto, pevnosť, promenády, cyklistické chodníky a turistické stredisko Solaris. Apartmán (1) pozostáva z obývacej miestnosti s kuchyňou a jedálňou, kúpeľne a spálne. V obývacej izbe je možnosť prístelky pre dve osoby (160x200). Vonku je krásne upravené nádvorie pod prirodzeným tieňom viniča a možnosť grilovania. Apartmán (2) obsahuje všetko a apartmán (1).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galešić

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Zablaće

Zablaće  - Erb Zablaće je malá dedina ležiaca pozdĺž pobrežia 8 km od mesta Šibenik, v blízkosti známeho rekreačného strediska Solaris. Miestom sám bol prvýkrát spomenutý v stredovekých dokumentoch od 1432 ako miesto, kde Sibenik postavený a použitý na soľné panvy. Vzhľadom k častým tureckého nebezpečenstva soľné panvy v roku 1646 úplne prestal fungovať. A dnes tam sú mená bývalých starých soľných panvíc: Veliko Jazero, Mala Solina (Blato) a Malé Solanom, ktorá je s kanálom pripojeným k moru. Celá oblasť je veľmi bohatá na liečivé bahno, užitočné pri liečbe reumatických a rôznych ďalších chorôb. Hlavnou činnosťou obyvateľov, bola výroba soli, však, po uzavretí Solnice obyvatelia Zablace začnú vykonávať rybolov, chov dobytka a poľnohospodárstva. Dnes je však cestovný ruch sa stáva novým a dôležitým priemyselným odvetvím, a obyvatelia všeobecne ponúkajú komfortné ubytovanie v apartmánoch a izbách vo svojich súkromných domoch. Táto pokojná dedina s výnimkou ubytovanie v súkromných domoch, ponúka možnosť kempovanie v borovicovom lese. Zdobené betónová pláž láka mnoho návštevníkov a je veľmi populárny medzi obyvateľmi mesta Šibenik. Pre všetkých milovníkov športu a aktívnej dovolenky, odporúčame navštíviť hotelového komplexu Solaris, ktorý ponúka celý rad zábavných a športových zariadení. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Zablaće. Vitajte na Zablaće!

Zablaće Predpoveď počasia