Apartmány a ubytovanie v súkromí Brodarica

Brodarica je malé turistické mesto nachádzajúce sa na Jadrane ceste, 5 km južne od mesta Šibenik. Rozkladá sa pozdĺž päť kilometrov od krásne pobrežie Jadranského mora a je orientovaný na západ. V prednej časti Brodarica je niekoľko ostrovov, ktoré dohromady tvoria veľkú lagúnu. Takmer po celej dĺžke pobrežia je pokrytá okruhliakmi a skalnaté pláže vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých hostí, ktorí ocenia pokoj...

Zoradiť podľa:

Apartmány Katarina

Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Baković

Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Maria

Brodarica

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmány Horvat

Brodarica

Od mora 250 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmán Jurišić

Brodarica

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmán Zorica

Brodarica

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Korina

Brodarica

Od mora 150 m
Kapacita 18 osôb

od 40 €

Apartmán Petar

Brodarica

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Milka

Brodarica

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Villa Daniela

Brodarica

Od mora 200 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Onix

Brodarica

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sara&Kike

Brodarica

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

od 45 €

Apartmány Brodarica

Brodarica

Od mora 350 m
Kapacita 14 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Magnolija

Brodarica

Od mora 300 m
Kapacita 15 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Belak

Brodarica

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €

Apartmány Katarina ( Brodarica)

Vitajte na byty Katarina, ktorý sa nachádza na krásnom riviére Šibenik v Brodarici, 7 km od Šibeniku. Dom sa nachádza v pokojnej časti mesta s žiadnym veľkým hluku a dopravy. Apartmány sa nachádzajú 100 m od mora. K dispozícii sú 3 krásne zariadené klimatizované apartmány (apartmán 8 a 2 apartmány 2 + 2), a nájdete gril a parkovisko pre vaše auto. Byt 8 sa nachádza na prvom poschodí a skladá sa z: 3 spálne, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, kuchyňa a 2 kúpeľne. Všetky izby majú terasu. 2 + 2 Apartmány sa nachádzajú v najvyššom poschodí, vybavené spálňa, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkónom. Majiteľ vlastnú loď (8 m) s ktorými ste podľa vášho želania môže vziať na výlet do navštíviť krásne ostrovy a aby Váš pobyt v komfortné, ako je to možné v apartmánoch Katarina.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Katarina

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Baković ( Brodarica)

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome. Novo postavená budova sa nachádza v treťom rade od mora. Apartmány sa nachádzajú na malom kopci, odkiaľ sa tiahnu krásnym výhľadom na pláž a okolité ostrovy. Apartmány sa nachádzajú v prvom poschodí domu, kde bývajú hostitelia a sú vám vždy k dispozícii. V objekte sa nachádzajú dva apartmány pre 6-10 osôb. Táto nehnuteľnosť je 2 minúty chôdze od mora a 5 minút od reštaurácií, pizzerií, kaviarní ponúkajúcich chutné jedlo a pitie. V okruhu 2 až 5 km sa nachádzajú početné nákupné strediská; Dalmare, Lidl, Kaufland, Plodine atď. V blízkosti sa nachádzajú dve z najpopulárnejších diskoték. Mesto Šibenik je vzdialené 5 km od starého mesta a je veľmi príjemné na prehliadku pamiatok. Sme obklopení prírodnými krásami ako Národný park Krka a Kornati, ktoré sú vzdialené asi 15 km. Miesto pre pokojnú a romantickú dovolenku vašej rodiny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Baković

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Villa Maria ( Brodarica)

Villa Maria je apartmánový dom v Brodarici, s priestranným dvorom, ktorý sa nachádza v prvom rade pri mori a je ideálny pre pokojnú dovolenku. Hostia majú k dispozícii súkromnú pláž pred domom (s možnosťou parkovania lode), zostávajú na dvore a využívajú gril. Parkovanie je priamo pri objekte a je bezplatné. Všetky apartmány majú balkón / terasu a sú vybavené kuchyňou so všetkými potrebami a spotrebičmi, TV, klimatizáciou, bezdrôtovým internetom a uterákmi a posteľnou bielizňou. Apartmány majú výhľad na more a okolité ostrovy, medzi ktorými je Krapanj, najmenší obývaný ostrov v Chorvátsku, ktorý je známy svojou špongiovitou tradíciou. V okruhu 500 metrov od budovy sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, obchody, autobusová stanica, prístavné mólo pre Krapanj a lekár. Najbližšie mesto je 6 km vzdialené Šibenik a 16 km od ubytovacieho zariadenia sa tiež nachádza Národný park Krka, ktorý je známy svojimi prírodnými krásami a je chránený UNESCO. Najbližšie letisko je v Kaštele, vzdialené 40 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Maria

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Horvat ( Brodarica)

Apartmány na pokojnom mieste Brodarica ideálne pre rodiny s krásnym výhľadom na more. Vzdialenosť od pláže - 250 m. Mesto Šibenik 4 km, Vodice a Primošten 20 km, obchodné centrum Dalmare 2 km a komplexu Solaris 2 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Horvat

Od mora 250 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Jurišić ( Brodarica)

Jurisic Byt sa nachádza v krásnej riviére Šibenik v mestečku Brodarica len 7 km od mesta Šibenik. Brodarica sa nachádza oproti ostrovu Krapanj najnižšie ostrova v Stredozemnom mori s dlhou tradíciou hubou. Brodarica má krásne piesočnaté pláže a čistej vody. Neďaleko sú národné parky Krka a Kornati a krásne ostrovy súostrovia Šibenik, citys pevnosť a staré mesto. Byt sa nachádza na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou a spálňa s dvojlôžkom a dvomi samostatnými lôžkami. Táto izba má vlastnú terasu s veľkým stolom a stoličkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jurišić

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Zorica ( Brodarica)

Apartmány Zorica Brodarica, 300 metrov od mora. V tesnej blízkosti hotelového komplexu Solaris. V byte je televízia, klimatizácia, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more, parkovanie, grilovanie ... Cena je veľmi dobrá!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Zorica

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Korina ( Brodarica)

Vitajte v modernej a novo zariadené vily Korina, ktorý sa nachádza v malom mestečku Brodarica, na dalmatínskom pobreží, len pár kilometrov južne od mesta Šibenik. Villa Korina ponúka 6 priestranné a pohodlné apartmány s tromi hviezdami, z ktorých každá obsahuje dobre vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, pohodlné a vzdušné izby, klimatizácia, parkovanie a grilovanie. Každý apartmán má priestrannú a zariadenú terasu, a po dlhom dni sa teší slnko a more, poskytuje ideálnu príležitosť pre relaxáciu. Vďaka krásnej Beachside mieste 100 m od hotela, vhodný pre hranie pre malé deti, dobrodruhovia nájdete ponuku rôznych vodných športov a ďalších aktivít na promenáde pozdĺž pobrežia, Lungo Mare. Milovníci histórie a kultúry budú mať záujem v blízkosti Šibeniku s početnými pamiatkami a bohatou históriou a národných parkov Krka a Kornati, ktoré svojou prírodnou krásou priťahujú veľa turistov. Úprimne dúfam, že si vyberiete naše byty na prenájom, a tešíme sa na Vašu návštevu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Korina

Od mora 150 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Petar ( Brodarica)

Kapacita: 6 osôb. Druhé poschodie. Obytná plocha: 75 m2. More: 130 m. Terasa: 20 m2. Zvieratá: Zvieratá len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (za poplatok zaplatený hostiť). zásobovanie vodou: miestny vodovod. Fajčenie BBQ. Výhľad: na more. Prístup autom: dobrý. Parkovacie miesto. Najbližšia pláž: 200 m

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Petar

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Milka ( Brodarica)

Štúdio pre 2 osoby sa nachádza na pobreží Jadranského mora, v pokojnom mieste, 300 metrov od pláže Brodarica. Ponúka klimatizované izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet (Wi-Fi). Byt má vlastnú kúpeľňu a plne vybavenú kuchyňu, vrátane kuchynského riadu, varičom, chladničkou a posedením. Ako súčasť bytov 19 m2 balkón 5 m2. Byt sa nachádza v 2. poschodí. Vybavená zahraničných i domácich programov v televízii. Hostia si môžu oddýchnuť na nádvorí s grilom. Historické mesto Šibenik je vzdialené 8 km. Národný park Krka je 17 km ďaleko. V byte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Neexistuje žiadny limit, koľko si zákazník môže prenajať. Typ 2 Apartmán: 3 hviezdičky 4 osoby (manželská posteľ s prístelkou na gauč), ktorý sa nachádza na pobreží Jadranského mora, v pokojnom mieste, 300 metrov od pláže Brodarica. Ponúka klimatizované izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet (Wi-Fi). Byt má vlastnú kúpeľňu s práčkou a plne vybavenú kuchyňu, vrátane kuchynský riad, taniere, mikrovlnnou rúrou, chladničkou. V časti bytov o 30 m2 terasa 25 m2. Byt sa nachádza v 2. poschodí. Vybavená zahraničných i tuzemských programov na moderné televízii. Hostia si môžu oddýchnuť na nádvorí s grilom. Historické mesto Šibenik je vzdialené 8 km. Národný park Krka je 17 km ďaleko. Menšie obchody sa nachádzajú v okruhu 200 m a nákupného centra 3 km. V byte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Neexistuje žiadny limit, koľko si zákazník môže prenajať. Byt 3 Typ: 3 star 5 osôb (dvojposteľ s prístelkou posteľou a lôžkom pre 1 osobu), ktorý sa nachádza na pobreží Jadranského mora, v pokojnom mieste, 300 metrov od pláže Brodarica. Ponúka klimatizované izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet (Wi-Fi). Byt má vlastnú kúpeľňu a plne vybavenú kuchyňu, vrátane kuchynského riadu, sporák, rúra, chladnička a posedenie. Byt o 40 m2 terasa 15 m2 a balkónu 6 m2. Byt sa nachádza na 2 KATU. Vybavená zahraničných i tuzemských programov na moderné televízii. Hostia si môžu oddýchnuť na nádvorí s grilom. Historické mesto Šibenik je vzdialené 8 km. Národný park Krka je 17 km ďaleko. Menšie obchody sa nachádzajú v okruhu 200 m a nákupného centra 3 km. V byte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Neexistuje žiadny limit, koľko si zákazník môže prenajať.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Milka

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 30 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Villa Daniela ( Brodarica)

Vďaka bezplatné Wi-Fi, gril a terasu, Penzión Villa Daniela ponúka ubytovanie v Brodarica. Hostia si môžu vychutnať v reštaurácii na mieste. Bezplatné parkovanie je k dispozícii na mieste. Každá izba v tomto penzióne sú klimatizované a sú vybavené TV so satelitným príjmom. Niektoré jednotky sú vybavené posedenie, kde si môžete oddýchnuť. Terasu alebo balkón sú obsiahnuté v niektorých izbách. TV s plochou obrazovkou sú predstavovaní. K dispozícii je obchod s darčekovým tovarom na majetku. Hostia môžu využívať rôzne aktivity v okolí, vrátane jazdy na koni, šnorchlovanie a windsurfing. Split je 46 km od Guest House Villa Daniela, zatiaľ čo Trogir je 32 km ďaleko. Najbližšie letisko je letisko Split, 34 km od Guest House Villa Daniela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Daniela

Od mora 200 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Onix ( Brodarica)

Byt má dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu a terasu. V byte sa nachádza 30 metrov od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Onix

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sara&Kike ( Brodarica)

• objekt majú 3 apartmány, 4+4, 2+2, 2+3 Apartmány Sara & Kike sa nachádzajú v meste Brodarica, iba 150 metrov od pláže a 6 km od historického centra Šibeniku s katedrálou sv. Jakova, ktorá je pod ochranou UNESCO. Nájdete tu moderne zariadený apartmán so zariadeným balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Apartmány majú kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, rozkladacou pohovkou a satelitnou TV, terasu, priestor na posedenie, súkromný vchod, dláždenú podlahu, šatník, stojan na oblečenie, rozkladaciu pohovku, sušič vlasov, kúpeľňu, chladničku, kuchyňu, jedáleň, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský riad , varné dosky, gril, vonkajší nábytok, vonkajšia jedálenská časť, uteráky / posteľná bielizeň, celá jednotka sa nachádza na prízemí. Gril je k dispozícii zadarmo, ale na požiadanie. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko. Najbližšia pekáreň sa nachádza len 200 metrov od apartmánu a najbližší obchod s potravinami je vzdialený 200 metrov. Reštaurácia-pizzeria je vzdialená 500 metrov a rybia reštaurácia 800 metrov. Miestna autobusová stanica sa nachádza 100 metrov od apartmánu Sara & Kike. Hlavná autobusová stanica a trajektový prístav sa nachádzajú v Šibeniku. Národný park Krka je vzdialený 15 km a letisko Split 51 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sara&Kike

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Brodarica ( Brodarica)

Novo zrekonštruované apartmány so všetkým, čo potrebujete, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší a relaxačný. Pláž je vzdialená iba 350 m alebo 4 minúty pešo. Mimoriadne tiché miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Brodarica

Od mora 350 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Magnolija ( Brodarica)

Vitajte vo vile Magnolia! Ponúkame vám ubytovanie vo vile Magnolia, v rámci ktorej vám môžeme ponúknuť 3 samostatné apartmány. Počas dovolenky navštívte našu reštauráciu a pizzeriu Riva a vychutnajte si bohatú ponuku jedál a nápojov. Ponúkame vám možnosť dopravy našim vozidlom na/z letísk, okolitých miest alebo atraktívnych miest, ktoré by ste chceli navštíviť. Ak sa chcete vydať na výlet, neváhajte kontaktovať alebo navštívte našu cestovnú kanceláriu a zorganizujte si výlet podľa vlastného výberu. Ako súčasť vily ponúkame gril a priestrannú terasu. Apartmány sa nachádzajú v meste Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, 47,1 km od Splitu a 33,4 km od Trogiru. WiFi internet zdarma. Je možné zostať s domácimi zvieratami, klimatizácia zahŕňa satelitnú TV. Kuchyňa je vybavená mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, kávovarom, chladničkou a plynovým sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene. Majiteľ vlastní aj reštauráciu a pizzeriu Riva vzdialenú iba 200 m od domu. Šibenik je vzdialený asi 5,5 km a Vodice 13,4 km. Najbližšie letisko Split je od vily Magnolia vzdialené 54 km. K vile patrí aj parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Magnolija

Od mora 300 m
Kapacita 15 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Belak ( Brodarica)

Apartmány Belak Brodarica sa nachádzajú pri mori (prvý rad pri mori) pri krásnej kamienkovej pláži v Brodarici neďaleko Šibeniku. Ponúkame 3 apartmány: A2 + 1, A6 a A7. Na prízemí sa nachádza garsónka s veľkou obývacou izbou s krbom. Veľký byt na strednom poschodí a veľký byt vo vysokom podkroví. Kamienková pláž sa nachádza priamo pred domom. Súkromné parkovisko, záhrada s borovicami a stredomorskými rastlinami, dláždený dvor s kamenným stolom, kotvisko pre čln, gril, bezplatné Wi-Fi, satelitná anténa, klimatizácia. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Belak

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 55 €

Turistický sprievodca - Brodarica

Brodarica  - Erb Brodarica je malé turistické mesto nachádzajúce sa na Jadrane ceste, 5 km južne od mesta Šibenik. Rozkladá sa pozdĺž päť kilometrov od krásne pobrežie Jadranského mora a je orientovaný na západ. V prednej časti Brodarica je niekoľko ostrovov, ktoré dohromady tvoria veľkú lagúnu. Takmer po celej dĺžke pobrežia je pokrytá okruhliakmi a skalnaté pláže vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých hostí, ktorí ocenia pokoj a pohodu. Pokojný a pokojnej obci víl a domov v Brodarica neustále priťahuje nových návštevníkov a turistov s rozmanitou turistickou ponuku, ktorá zahŕňa reštaurácie, kaviarne, vinárne, nočný klub, športové zariadenia (tenis, mini golf, stolný tenis), vodné športy a škola potápania , Tu je jeden z najobľúbenejších rybích reštaurácií v Dalmácii a stojí za to ju navštíviť a ochutnať čerstvé ryby a dalmatínske špeciality. Miestni obyvatelia sú poľnohospodári a rybári zaoberajúca sa hlavne v oblasti cestovného ruchu. Celá oblasť ponúka takmer 2000 lôžok v apartmánoch a izbách v súkromnom rodinnom ubytovanie. Jeden z must-pozri atrakcie nielen v Brodarica, ale aj v celom súostroví Šibenik je ostrov Krapanj. Je to len 300 metrov od brehu Brodarica. Krapanj je najmenším a najnižším obývaným ostrovom v Jadranskom mori, ktorý pokrýva iba 0,36 km2 a priemernej nadmorskej výške 1,5 metra. Je známy pre svoju tradíciu zber a spracovanie húb. Pozývame vás na návštevu Brodarica a priamo kontaktovať vlastníkmi bytov a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Apartmány, izby a súkromné ubytovanie v Brodarica. Vitajte na Brodarica!

Brodarica Predpoveď počasia