Apartmány a ubytovanie v súkromí Brodarica

Brodarica je malé turistické mesto nachádzajúce sa na Jadrane ceste, 5 km južne od mesta Šibenik. Rozkladá sa pozdĺž päť kilometrov od krásne pobrežie Jadranského mora a je orientovaný na západ. V prednej časti Brodarica je niekoľko ostrovov, ktoré dohromady tvoria veľkú lagúnu. Takmer po celej dĺžke pobrežia je pokrytá okruhliakmi a skalnaté pláže vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých hostí, ktorí ocenia pokoj...

Zoradiť podľa:

Apartmány Katarina

Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Horvat

Brodarica

Od mora 250 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Jurišić

Brodarica

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Zorica

Brodarica

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Brodarica

Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Andrea

Brodarica

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány Villa Korina

Brodarica

Od mora 150 m
Kapacita 18 osôb

od 40 €

Apartmány Petar

Brodarica

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Milka

Brodarica

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €

Apartmány Danica

Brodarica

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Apartmány Javor

Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Daniela

Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 21 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Onix

Brodarica

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sara&Kike

Brodarica

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

od 80 €

Apartmány Katarina ( Brodarica)

Vitajte na byty Katarina, ktorý sa nachádza na krásnom riviére Šibenik v Brodarici, 7 km od Šibeniku. Dom sa nachádza v pokojnej časti mesta s žiadnym veľkým hluku a dopravy. Apartmány sa nachádzajú 100 m od mora. K dispozícii sú 3 krásne zariadené klimatizované apartmány (apartmán 8 a 2 apartmány 2 + 2), a nájdete gril a parkovisko pre vaše auto. Byt 8 sa nachádza na prvom poschodí a skladá sa z: 3 spálne, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, kuchyňa a 2 kúpeľne. Všetky izby majú terasu. 2 + 2 Apartmány sa nachádzajú v najvyššom poschodí, vybavené spálňa, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkónom. Majiteľ vlastnú loď (8 m) s ktorými ste podľa vášho želania môže vziať na výlet do navštíviť krásne ostrovy a aby Váš pobyt v komfortné, ako je to možné v apartmánoch Katarina.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Katarina

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Horvat ( Brodarica)

Apartmány na pokojnom mieste Brodarica ideálne pre rodiny s krásnym výhľadom na more. Vzdialenosť od pláže - 250 m. Mesto Šibenik 4 km, Vodice a Primošten 20 km, obchodné centrum Dalmare 2 km a komplexu Solaris 2 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Horvat

Od mora 250 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Jurišić ( Brodarica)

Jurisic Byt sa nachádza v krásnej riviére Šibenik v mestečku Brodarica len 7 km od mesta Šibenik. Brodarica sa nachádza oproti ostrovu Krapanj najnižšie ostrova v Stredozemnom mori s dlhou tradíciou hubou. Brodarica má krásne piesočnaté pláže a čistej vody. Neďaleko sú národné parky Krka a Kornati a krásne ostrovy súostrovia Šibenik, citys pevnosť a staré mesto. Byt sa nachádza na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou a spálňa s dvojlôžkom a dvomi samostatnými lôžkami. Táto izba má vlastnú terasu s veľkým stolom a stoličkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jurišić

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Zorica ( Brodarica)

Apartmány Zorica Brodarica, 300 metrov od mora. V tesnej blízkosti hotelového komplexu Solaris. V byte je televízia, klimatizácia, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more, parkovanie, grilovanie ... Cena je veľmi dobrá!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zorica

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Brodarica ( Brodarica)

Požičiavame plne zariadené, klimatizované trojizbový byt na prvom poschodí sa nachádza asi 250 m od mora. Byt sa skladá z obývacej izby, spálne, kuchyňa, kúpeľňa a balkón. Parkovanie vo dvore. V blízkosti obchodov, a iba 5 minút jazdy autom sa ocitnete v centre mesta, nákupného centra Dalmare alebo v hotelovom komplexe Solaris.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Brodarica

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Andrea ( Brodarica)

Apartmán Andrea s Wiev na more a ostrov Zlarin ponúka dovolenku až pre 7 osôb, 3 spálne, dve kúpeľne, klimatizácia, kuchyňa, obývacia izba a krásna terasa Hostia majú tiež prístup do záhrady s grilom a parkovisko pre dve autá ,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Andrea

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Villa Korina ( Brodarica)

Vitajte v modernej a novo zariadené vily Korina, ktorý sa nachádza v malom mestečku Brodarica, na dalmatínskom pobreží, len pár kilometrov južne od mesta Šibenik. Villa Korina ponúka 6 priestranné a pohodlné apartmány s tromi hviezdami, z ktorých každá obsahuje dobre vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, pohodlné a vzdušné izby, klimatizácia, parkovanie a grilovanie. Každý apartmán má priestrannú a zariadenú terasu, a po dlhom dni sa teší slnko a more, poskytuje ideálnu príležitosť pre relaxáciu. Vďaka krásnej Beachside mieste 100 m od hotela, vhodný pre hranie pre malé deti, dobrodruhovia nájdete ponuku rôznych vodných športov a ďalších aktivít na promenáde pozdĺž pobrežia, Lungo Mare. Milovníci histórie a kultúry budú mať záujem v blízkosti Šibeniku s početnými pamiatkami a bohatou históriou a národných parkov Krka a Kornati, ktoré svojou prírodnou krásou priťahujú veľa turistov. Úprimne dúfam, že si vyberiete naše byty na prenájom, a tešíme sa na Vašu návštevu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Korina

Od mora 150 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Petar ( Brodarica)

Kapacita: 6 osôb. Druhé poschodie. Obytná plocha: 75 m2. More: 130 m. Terasa: 20 m2. Zvieratá: Zvieratá len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (za poplatok zaplatený hostiť). zásobovanie vodou: miestny vodovod. Fajčenie BBQ. Výhľad: na more. Prístup autom: dobrý. Parkovacie miesto. Najbližšia pláž: 200 m

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petar

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Milka ( Brodarica)

Štúdio pre 2 osoby sa nachádza na pobreží Jadranského mora, v pokojnom mieste, 300 metrov od pláže Brodarica. Ponúka klimatizované izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet (Wi-Fi). Byt má vlastnú kúpeľňu a plne vybavenú kuchyňu, vrátane kuchynského riadu, varičom, chladničkou a posedením. Ako súčasť bytov 19 m2 balkón 5 m2. Byt sa nachádza v 2. poschodí. Vybavená zahraničných i domácich programov v televízii. Hostia si môžu oddýchnuť na nádvorí s grilom. Historické mesto Šibenik je vzdialené 8 km. Národný park Krka je 17 km ďaleko. V byte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Neexistuje žiadny limit, koľko si zákazník môže prenajať. Typ 2 Apartmán: 3 hviezdičky 4 osoby (manželská posteľ s prístelkou na gauč), ktorý sa nachádza na pobreží Jadranského mora, v pokojnom mieste, 300 metrov od pláže Brodarica. Ponúka klimatizované izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet (Wi-Fi). Byt má vlastnú kúpeľňu s práčkou a plne vybavenú kuchyňu, vrátane kuchynský riad, taniere, mikrovlnnou rúrou, chladničkou. V časti bytov o 30 m2 terasa 25 m2. Byt sa nachádza v 2. poschodí. Vybavená zahraničných i tuzemských programov na moderné televízii. Hostia si môžu oddýchnuť na nádvorí s grilom. Historické mesto Šibenik je vzdialené 8 km. Národný park Krka je 17 km ďaleko. Menšie obchody sa nachádzajú v okruhu 200 m a nákupného centra 3 km. V byte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Neexistuje žiadny limit, koľko si zákazník môže prenajať. Byt 3 Typ: 3 star 5 osôb (dvojposteľ s prístelkou posteľou a lôžkom pre 1 osobu), ktorý sa nachádza na pobreží Jadranského mora, v pokojnom mieste, 300 metrov od pláže Brodarica. Ponúka klimatizované izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet (Wi-Fi). Byt má vlastnú kúpeľňu a plne vybavenú kuchyňu, vrátane kuchynského riadu, sporák, rúra, chladnička a posedenie. Byt o 40 m2 terasa 15 m2 a balkónu 6 m2. Byt sa nachádza na 2 KATU. Vybavená zahraničných i tuzemských programov na moderné televízii. Hostia si môžu oddýchnuť na nádvorí s grilom. Historické mesto Šibenik je vzdialené 8 km. Národný park Krka je 17 km ďaleko. Menšie obchody sa nachádzajú v okruhu 200 m a nákupného centra 3 km. V byte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Neexistuje žiadny limit, koľko si zákazník môže prenajať.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Milka

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Danica ( Brodarica)

Byt v rodinnom dome, novej výstavby a moderne vybavenom priestore s priamym prístupom autom a parkovacie miesto v tieni, v tesnej blízkosti mesta, nákupných centier, reštaurácií a pláže

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Danica

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Javor ( Brodarica)

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti obce Brodarica. Sú umiestnené na druhom poschodí domu a majú samostatný vchod. Umiestnenie bytu, výhľad na more a všetko vybavenie poskytujú ideálne letnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Javor

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Daniela ( Brodarica)

Vďaka bezplatné Wi-Fi, gril a terasu, Penzión Villa Daniela ponúka ubytovanie v Brodarica. Hostia si môžu vychutnať v reštaurácii na mieste. Bezplatné parkovanie je k dispozícii na mieste. Každá izba v tomto penzióne sú klimatizované a sú vybavené TV so satelitným príjmom. Niektoré jednotky sú vybavené posedenie, kde si môžete oddýchnuť. Terasu alebo balkón sú obsiahnuté v niektorých izbách. TV s plochou obrazovkou sú predstavovaní. K dispozícii je obchod s darčekovým tovarom na majetku. Hostia môžu využívať rôzne aktivity v okolí, vrátane jazdy na koni, šnorchlovanie a windsurfing. Split je 46 km od Guest House Villa Daniela, zatiaľ čo Trogir je 32 km ďaleko. Najbližšie letisko je letisko Split, 34 km od Guest House Villa Daniela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Daniela

Od mora 100 m
Kapacita 21 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Onix ( Brodarica)

Byt má dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu a terasu. V byte sa nachádza 30 metrov od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Onix

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sara&Kike ( Brodarica)

• Spálňa 1: 1 veľká manželská posteľ • Spálňa 2: 1 veľká manželská posteľ, 1 samostatné lôžko a detská kabína • Obývacia izba: 1 rozkladacia pohovka • Kúpeľne: 2 Apartmány Sara & Kike sa nachádzajú v obci Brodarica, len 150 metrov od pláže a 6 km od historického centra mesta Šibenik s katedrálou sv. Jakova, ktorá je pod ochranou UNESCO. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je moderne zariadený apartmán so zariadeným balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Apartmán má plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, rozkladacou pohovkou a TV so satelitným príjmom, terasu, posedenie, súkromný vchod, dlažbu, šatník, stojan na oblečenie, rozkladaciu pohovku, sušič vlasov, kúpeľňu, chladničku, kuchyňu, jedáleň, varnú kanvicu, kuchynský riad , varná doska, gril, posedenie, vonkajší jedálenský kút, uteráky / posteľná bielizeň, celá jednotka sa nachádza na prízemí. Gril je k dispozícii zdarma, ale na vyžiadanie. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko. Najbližšia pekáreň sa nachádza len 200 metrov od apartmánu a najbližší obchod s potravinami je vzdialený 200 metrov. Reštaurácia - pizzeria je vzdialená 500 metrov a reštaurácia s rybami 800 metrov. Miestna autobusová stanica sa nachádza 100 metrov od apartmánu Sara & Kike. Hlavná autobusová stanica a trajektový prístav sa nachádzajú v Šibeniku. Národný park Krka je vzdialený 15 km a letisko Split 51 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sara&Kike

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Brodarica

Brodarica  - Erb Brodarica je malé turistické mesto nachádzajúce sa na Jadrane ceste, 5 km južne od mesta Šibenik. Rozkladá sa pozdĺž päť kilometrov od krásne pobrežie Jadranského mora a je orientovaný na západ. V prednej časti Brodarica je niekoľko ostrovov, ktoré dohromady tvoria veľkú lagúnu. Takmer po celej dĺžke pobrežia je pokrytá okruhliakmi a skalnaté pláže vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých hostí, ktorí ocenia pokoj a pohodu. Pokojný a pokojnej obci víl a domov v Brodarica neustále priťahuje nových návštevníkov a turistov s rozmanitou turistickou ponuku, ktorá zahŕňa reštaurácie, kaviarne, vinárne, nočný klub, športové zariadenia (tenis, mini golf, stolný tenis), vodné športy a škola potápania , Tu je jeden z najobľúbenejších rybích reštaurácií v Dalmácii a stojí za to ju navštíviť a ochutnať čerstvé ryby a dalmatínske špeciality. Miestni obyvatelia sú poľnohospodári a rybári zaoberajúca sa hlavne v oblasti cestovného ruchu. Celá oblasť ponúka takmer 2000 lôžok v apartmánoch a izbách v súkromnom rodinnom ubytovanie. Jeden z must-pozri atrakcie nielen v Brodarica, ale aj v celom súostroví Šibenik je ostrov Krapanj. Je to len 300 metrov od brehu Brodarica. Krapanj je najmenším a najnižším obývaným ostrovom v Jadranskom mori, ktorý pokrýva iba 0,36 km2 a priemernej nadmorskej výške 1,5 metra. Je známy pre svoju tradíciu zber a spracovanie húb. Pozývame vás na návštevu Brodarica a priamo kontaktovať vlastníkmi bytov a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Apartmány, izby a súkromné ubytovanie v Brodarica. Vitajte na Brodarica!

Brodarica Predpoveď počasia