Apartmány a ubytovanie v súkromí Srima

Srima je malebné mestečko v Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza len 3 km od mestečka Vodice, ktoré je administratívne patrí. Srima má asi 900 obyvateľov, ktorí sú väčšinou zaoberajú cestovnom ruchu a pohostinstvá. Veľké množstvo domácností ponúka ubytovacie služby v rámci svojich súkromných domoch. Srima bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí, keď z dôvodu častých tureckých inváziou a lúpeže, obyvatelia...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Srima

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Bilać

Srima

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Dimač

Srima

Od mora 40 m
Kapacita 38 osôb

od 45 €

Apartmány Vodice

Srima

Od mora 70 m
Kapacita 3 osôb

od 35 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Marina

Srima

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Bačić

Srima

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmány Mali Dvori

Srima

Od mora 80 m
Kapacita 13 osôb

od 40 €

Apartmány Tonimir

Srima

Od mora 200 m
Kapacita 40 osôb

od 20 €

Apartmány Moretti

Srima

Od mora 20 m
Kapacita 32 osôb

od 65 €

Apartmány Green Garden

Srima

Od mora 100 m
Kapacita 26 osôb

od 45 €

Rekreačný dom Zsa Zsa

Srima

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

od 220 €

Rekreačný dom House Srima Vodice-Dalmatia

Srima

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 180 €

Rekreačný dom San Antonio

Srima

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

od 85 €

Apartmán Bilać Srima

Srima

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Samodol

Srima

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Apartmány Sunara

Srima

Od mora 30 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Villa Genoveva

Srima

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmány Milena - Srima

Srima

Od mora 60 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Roko

Srima

Od mora 100 m
Kapacita 17 osôb

od 65 €

Apartmány Drmac

Srima

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Lušić

Srima

Od mora 10 m
Kapacita 27 osôb

od 25 €

Apartmány Villa Nina

Srima

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Purkovic

Srima

Od mora 100 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Anita

Srima

Od mora 40 m
Kapacita 19 osôb

od 50 €

Apartmány Nika

Srima

Od mora 10 m
Kapacita 34 osôb

od 30 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Bilać ( Srima)

Apartmán na pobreží s výhľadom na more ponúka skvelú dovolenku na pokojnom mieste Srima neďaleko Vodíc. Apartmán má dve postele a jednu manželskú posteľ, má klimatizáciu, každá izba má vlastnú LCD TV, vlastné súkromné parkovisko. Máme tiež gril pre všetkých našich hostí. Vlak, podľa cestovného poriadku, jazdí do Vodíc za priaznivé ceny. Ideálne miesto na odpočinok od každodenného zhonu. Kaviareň a reštaurácia len 50 metrov od apartmánu a do 100 m niekoľko pláží.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bilać

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Dimač ( Srima)

Apartmány vo Vodiciach (Srima) tri hviezdičky, prvý rad od mora (50 m od piesočnatej pláže), dvoj a trojizbové apartmány, plne zariadené (klimatizácia, TV, internet WiFi). Každý apartmán má kuchyňu, kúpeľňu a balkón s výhľadom na more. K dispozícii je aj vonkajší gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dimač

Od mora 40 m
Kapacita 38 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vodice ( Srima)

Klimatizovaný apartmán sa nachádza na druhom poschodí rodinného domu s extra vchodom. Z terasy je dobrý výhľad do vidieť a ostrovov. K dispozícii je krásna záhrada s grilom. Dom sa nachádza 60 m od pláže a 150 m od obchodu na veľmi pokojnom mieste. Kvalitné a lacné reštaurácie sa nachádza asi 130 m od domu. Hostia majú SAT TV a možnosť využitia Wi-Fi pripojenie k internetu. Parkovacie miesto je vyhradené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vodice

Od mora 70 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 35 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Marina ( Srima)

Marina Apartmány sú umiestnené v Srima, v tesnej blízkosti Vodice. Srima príjemné a kľudné miesto, ďaleko od letných davov, s krásnymi plážami a priezračnou vodou. Výhodou dobrého dychu je pokoj a odpočinok v mieste, a napriek tomu blízkosť Vodíc, ktorý je považovaný za jeden z najlepších miest na pobreží Jadranského mora pre dobrý čas. Ponúkame 2 nové byty, ktoré sú umiestnené na prízemí domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marina

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Bačić ( Srima)

Byty Bacic, rodinná Bacic, sa nachádza vo Vodiciach (Šibenik). Ubytovanie je ďaleko od prvej pláže 200 m, 200 m od centra mesta. Minimálny počet osôb prednosť jedna jednotka je 2 a maximálny 4. Hostia môžu využívať: balkón / terasa, záhrada, kuchynský riad, TV, internetové pripojenie, klimatizácia, posteľná bielizeň, uteráky, gril. Zvlášť usporiada víno, brandy. Adresa: Vodice a 77, Vodice 22211, tel: 385 22 442 108 (chorvátsky), 385 91 2254011 (chorvátsky), www.matanovi-dvori.com.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bačić

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Mali Dvori ( Srima)

Pekný dom s 3 apartmánmi. V okrese Srima 3 km od centra mesta Vodice, 10 km od centra mesta Šibenik. Pokojná, slnečná poloha, 80 m od mora, 80 metrov od pláže. Spoločné: gril, bicykle, internetové pripojenie wi-fi. Parkovanie pri objekte. Obchod 500 m, reštaurácia 80 m, piesočná pláž 80 m vhodné pre deti. Zaujímavosti v okolí: NP Kornati, Krka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mali Dvori

Od mora 80 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Tonimir ( Srima)

Novo postavená vila Tonimir nachádza v Srima-Vodice. Vila má 3 hviezdičky a skladá sa z bytov a ateliérov (miestnosti). Apartmány sa skladajú z kuchyne, kúpeľne, spálňa, obývacia izba a terasu alebo balkón, na ktoré sa vzťahuje alebo majú markízy. Štúdiové Apartmány sa skladajú z kuchyne, kúpeľne, spálne a balkón na ktoré sa vzťahuje. Tieto apartmány a štúdio apartmány sú vybavené všetkým vybavením, aby vaša dovolenka pohodlnejšie: televízia, satelitný TV, klimatizácia, wi-fi, posteľ-bielo-žehliť damašok, hotelové bielymi uteráky, rosfrei riadu. Pre malé deti, máme všetko potrebné vybavenie: detská postieľka, škôlky a stoličky pre kŕmenie. Každý apartmán má parkovacie miesto v oplotenom dvore. K dispozícii sú veľké grilovanie a pečenie a priestor pre spoločenské a detské hojdačky. Zvieratá vítaná sú extra 6 EUR za deň. Vila sa nachádza 200 metrov od pláže a 150 metrov od obchodov a pekární.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tonimir

Od mora 200 m
Kapacita 40 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Moretti ( Srima)

Villa Moretti má dlhú tradíciu rodinného cestovného ruchu. K dispozícii je mladý a vzdelaný tím pre všetky vaše informácie o Vašom ubytovaní, aby vaša dovolenka bola príjemná. Všetky apartmány majú vybavenú kuchyňu, kúpeľňu, TV satelitné programy, internet - wifi. Nehnuteľnosť má veľké parkovisko a gril na dvore. Vo dvore vily, vo vzdialenosti 30 metrov sa nachádza bufet, ktorý ponúka široký výber jedál, ako sú pizza, cestoviny, mäsové a rybie pokrmy Vila Moretti sa nachádza v Srima na piesočnatej pláži (5 m) a má osem klimatizovaných apartmánov, ktoré sú štandardne vybavené veľkými terasami s rozlohou 18/12 m2 s krásnym výhľadom na more. Villa Moretti sa nachádza 100 metrov od veľkého supermarketu, 2 km od centra mesta Vodice a autobusovej stanice, ktorá ponúka diaľkovú prepravu. Letisko Zadar vzdialené 55 km, s platbou Vám vieme zabezpečiť dopravu, ako aj výlety do okolitých národných parkov Krka a Kornati.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Moretti

Od mora 20 m
Kapacita 32 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Green Garden ( Srima)

Hotel Green Garden sa nachádza v meste Vodice, 2,8 km od prístavu ACI Marina Vodice a 4 km od klubu Hacienda Vodice. Ubytovacie jednotky majú patio alebo balkón s výhľadom do záhrady a na more a sú vybavené klimatizáciou, posedením, satelitnou TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. K dispozícii je aj chladnička a rýchlovarná kanvica. V areáli sa nachádza záhrada s grilom a hostia sa môžu venovať pešej turistike a cyklistike v okolí. Najbližšie letisko je Zadar, 67 km od apartmánu a hotel ponúka platenú kyvadlovú dopravu na letisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Green Garden

Od mora 100 m
Kapacita 26 osôb

Cena od 45 €

Rekreačný dom Zsa Zsa ( Srima)

4 izbový dovolenkový dom ideálny pre rodiny a skupiny priateľov, ktorý sa nachádza v malej rybárskej dedinke Srima neďaleko obľúbenej destinácie Vodice. Plne vybavené a pohodlné na dlhšiu dovolenku. Balkóny a terasy sú vybavené záhradnými súpravami a grilom. Klimatizované. Parkovanie je k dispozícii pre 2-3 autá. Priateľské susedstvo. Veľmi blízko pláže. Obklopujú ho 2 národné parky, NP Krka a Národný park Kornati, oba miesta, ktoré vyrážajú dych. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Zsa Zsa

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 220 €

Rekreačný dom House Srima Vodice-Dalmatia ( Srima)

(10Km) - PRENÁJOM DOMU (prenajíma sa len celý dom) 1,5 - 30,6 / 1,9 - 30,10 / 180Eu ubytovanie do 10 osôb. 1,7 - 15,7 / 15,8-1,9 / 240Eu ubytovanie až pre desať osôb. 15.7 - 15.8. / 260Eu ubytovanie až pre desať osôb. Záverečné upratovanie 50€ Krásny rodinný dom “Srima” s bazénom, vhodný pre 2 alebo 3 rodiny, je postavený na dvoch podlažiach a má 5 spální a 2 kúpeľne sa nachádza v krásnej turistickej oblasti strednej Dalmácie Srima, Vodice. Na najkrajšiu pláž a prvé kaviarne a reštaurácie je to cca 100m a do centra Srimy, kde je obchod, ihrisko a ostatný obsah je 350m. Pláž je kamienková a piesočnatá a vďaka svojej plytkej časti je vhodná pre deti všetkých vekových kategórií. Pred domom je vlastné parkovisko pre dve autá. Dom má 155m2 a je vhodný pre 8 + 2 osoby. Má pekný balkón s výhľadom na pláž a na prízemí sa nachádza terasa s grilom a záhradným nábytkom, kde si môžete vychutnať grilované jedlá a ležadlá pri súkromnom bazéne, ktorý je k dispozícii len vám. Na 155m2 je rozdelených na dve podlažia, 5 samostatných izieb, dve kúpeľne a obývačka s jedálňou a kuchyňou. Na každom poschodí je jedna klimatizácia. Kuchyňa je plne vybavená a zahŕňa umývačku riadu, rúru, štyri sklokeramické platne a chladničku s mraziacim boxom. Poschodie obsahuje: 1 x samostatná izba s manželskou posteľou 160x200 s východom na balkón 1 x samostatná izba s manželskou posteľou 160x200 s východom na balkón 1 x samostatná izba s manželskou posteľou 160x200 1 x samostatná izba s manželskou posteľou 160x200 Na prízemí poschodí sa nachádza ďalšia izba s rozkladacou pohovkou vhodnou pre dve osoby. Pamiatky v okolí: Národný park Krka-20 km Staré mesto Šibenik s krásnymi pevnosťami - 10 km Národný park Kornati Vodice 22211 Srima XVI 10A Telefón SLO: 00386 (0) 40 249 349 HR 00385 (0) 989208656 Mail Fb: https://www.facebook.com/apartma.vodice.dalmacija Web: http://apartmaji-kranjska-gora-smolej.si/sites/vodice_si.htm

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom House Srima Vodice-Dalmatia

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 180 €

Rekreačný dom San Antonio ( Srima)

Malý, útulný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Srima. Sme pár minút od prvej pláže. Dom je obklopený prírodou, ktorá vám poskytuje príjemnú a pokojnú dovolenku. Je ideálny pre rodiny s deťmi, rovnako ako pre všetkých, ktorí chcú mať súkromie. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom San Antonio

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 85 €

Apartmán Bilać Srima ( Srima)

Apartmán Bilać so záhradou sa nachádza v meste Vodice, 3,6 km od prístavu ACI a 5 km od klubu Hacienda. Okrem toho ponúka klimatizáciu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, spálňu, kúpeľňu, TV, jedálenský kút, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na more. Apartmán sa nachádza na pláži a ponúka možnosť vstupu do mora ihneď po raňajkách alebo káve a zároveň poskytuje všetok komfort a pohodlie moderného domu. Na jednej strane si môžete vychutnať pokoj a pohodu malého rodinného domu, ale ak chcete bláznivý nočný život, populárne Vodice sú vzdialené len pár minút. Okrem vyššie uvedeného nie je fajčenie v apartmáne povolené a domáce zvieratá sú v našom ubytovaní vítané a za ich pobyt si neúčtujeme žiadny ďalší poplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bilać Srima

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Samodol ( Srima)

Apartmány Samodol sa nachádzajú 200 m od pláže a 250 m od centra pokojného a príjemného miesta Srima (v blízkosti Vodíc). Apartmány sa nachádzajú neďaleko pláže, ktorá je novo zrekonštruovaná a má modrú vlajku. Nachádzajú sa v ideálnom, pokojnom a rodinnom prostredí. Turizmu sa venujeme dlhé roky a každý rok sa snažíme byť čo najlepší a najúspešnejší. Srima je malé miesto neďaleko Vodíc známe svojimi krásnymi plážami. Je ideálny pre rodiny, páry a priateľov, ktorí milujú pokojné a relaxačné prostredie. Apartmány sa nachádzajú na prízemí a na prvom poschodí. Byt je veľmi priestranný a svetlý. Byt (2 + 1) je na prízemí. Ponúka spálňu, kúpeľňu, kuchyňu s priestrannou obývacou izbou a vonkajšiu môžete využívať na terasu. V apartmáne je sprcha, klimatizácia, chladnička, rýchlovarná kanvica, varná doska, rúra, TV, Wi-Fi, riad a posteľná bielizeň. Apartmán (6 + 1) sa nachádza na prvom poschodí a pozostáva z 3 spální, kuchyne, kúpeľne a dvoch balkónov. V byte je klimatizácia, sporák, rúra, chladnička, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, práčka, riad a posteľná bielizeň. Ako hosť apartmánu máte zabezpečené parkovacie miesto vo dvore a možnosť použitia grilu. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Samodol

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Sunara ( Srima)

Apartmány sú zariadené a moderné a nachádzajú sa na malom a pokojnom mieste Srima. Apartmány majú výhľad na more a sú vzdialené 2 minúty chôdze od pláže a centra mesta. Apartmány sú na prvom a druhom poschodí rodinného domu. K dispozícii sú dve spálne s prístelkami, kuchyňa s obývacou izbou, kúpeľňa a balkóny s výhľadom na more. V apartmánoch nájdete klimatizáciu, Wi-Fi, SAT-TV, varnú dosku, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, riad a povlečenie. Vďaka svojej veľkosti a komfortu sú apartmány ideálne pre veľké rodiny, ktoré chcú pokoj, blízkosť pláže a nezabudnuteľný západ slnka!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sunara

Od mora 30 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Villa Genoveva ( Srima)

Moderne zariadený byt na prvom poschodí rodinného domu v malej morskej mieste Srima neďaleko mesta Vodice. Ubytovanie je situovaný 100 m od krásnej piesočnatej pláže a 200 m od centra mesta Srima. Tento 80 m2 apartmán má 2 spálne, obývacia izba, kuchyňa, dve kúpeľne, pôdne vstavby a 14 m2 terasa. Je kompletne zariadený novým a vysoko kvalitný nábytok a zariadenie (satelitný TV, internet, LCD TV, práčka, sušič vlasov, mikrovlnná rúra, ohrievač vody, dvoch klimatizačných jednotiek ...). Srima sa nachádza v blízkosti krásneho mesta Vodice (2 km), známeho letná destinácia so všetkým potrebným zariadením pre veľkú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Genoveva

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Milena - Srima ( Srima)

V rodinnom dome na prvom poschodí sú na prenájom dva byty. Každý apartmán má samostatný vchod a vlastnú terasu. Dom sa nachádza v srdci mesta Srima, 60 m od obchodu a 80 m od mora. Pláž ocenená modrou vlajkou je vzdialená 150 metrov. Reštaurácia je vzdialená 250 m. Apartmán 1, 2+ 2. Pozostáva zo: spálne, obývacej izby s rozkladacou pohovkou, kúpeľne s vaňou a práčkou, kuchyne s umývačkou riadu, terasy. Má klimatizáciu. Apartmán 2, 2+1. Pozostáva zo: spálne, kuchyne-obývacej izby, WC so sprchou a veľkej terasy. Možnosť dvoch prísteliek, prvé lôžko je rozkladacia pohovka v obývacej izbe a druhú prístelku je možné dať do spálne. Má klimatizáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Milena - Srima

Od mora 60 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Roko ( Srima)

Úplne nový dom so štyrmi bytmi, Vzdialenosť od mora 130 m. Všetky apartmány sú moderne a komfortne zariadené s terasou a vlastné parkovisko, klimatizácia, LCD TV, Wi-Fi zahrnuté, a je vhodný pre rodiny s deťmi vzhľadom k veľkým dvorom a detské ihrisko. Vzdialenosti 130 m je nový pláž a ihrisko pre deti, rovnako ako 4 reštaurácie a 3 bary.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Roko

Od mora 100 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Drmac ( Srima)

Byty Drmac, rodinný Drmac, sú umiestnené v Srima (Šibenik-Knin). Ubytovanie je ďaleko od prvej pláže a 100 m od stredového 100 m. Minimálny počet osôb prednosť jedna jednotka je 2 a maximálny piaty K dispozícii je tiež balkón / terasa, príbory a varenie, TV, internetové pripojenie, klimatizácia, posteľná bielizeň, uteráky. Zvláštne opatrenia zahŕňajú: rybárčenie, požičovňa skútrov, bicyklov (horské bicykle).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Drmac

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Lušić ( Srima)

Apartmány Lusic - prvý rad pri mori - 10 m od pláže. Pláž v tieni tamariškových stromov. V oplotenom dvore je veľké parkovisko v tieni kivi a vínnej révy, tiež sprcha s teplou vodou a gril. Apartmány Lusic ponúkajú príjemnú dovolenku a nočný pokoj a pohodu. More je veľmi čisté a priezračné a príjemné na kúpanie pre deti aj dospelých. Pláž je oplotená bójami pre plavcov. Srima je obývaná pobrežná apartmánová osada, ktorá je priamo spojená s Vodicami. Nachádza sa južne od Vodíc a predstavuje najbližšie útočisko pred mestským životom. Vzdialenosť medzi apartmánmi Lusic a centrom mesta Vodice je približne 2 kilometre. Okolie apartmánov Lusic vám ponúka množstvo barov, reštaurácií, cukrární, obchodov atď. Predávané výrobky nie sú príliš drahé, čo je ideálne na to, aby ste si užili dovolenku a ušetrili nejaké peniaze. Odporúčame rodinám s menšími deťmi, aby nás navštívili koncom júna až začiatkom júla, pretože neďaleký Šibenik každoročne organizuje Medzinárodný detský festival, kde sa môžete zabaviť. Väčšie dalmatické mestá organizujú v druhej polovici augusta večery so živou hudbou (a capella). Vyberte sa na relaxačnú prechádzku do centra mesta Vodice. Park môžete využiť na prechádzku alebo na dlhšiu prechádzku, nezabudnite si však plavky a uterák, pretože prídete o nezabudnuteľný zážitok v bazénoch rieky Krka. Sú tu trasy pre cyklistov. Domáce zvieratá nie sú povolené. Neakceptujeme ľudí s kožnými (psoriáza a pod.) a infekčnými chorobami a ľudí, ktorí majú problémy s inkontinenciou. Nemôžeme prijať ľudí na invalidnom vozíku. Fajčenie je povolené len na terase.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lušić

Od mora 10 m
Kapacita 27 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Villa Nina ( Srima)

Villa Nina sa nachádza pri mori na malom mieste Srima neďaleko Vodice. Vila ponúka 8 štúdiových apartmánov a 2 apartmány. Väčšina apartmánov má terasu a balkón s výhľadom na more s krásnym západom slnka a ostrov Prvič. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu a mini kuchynku. V rámci apartmánu sa nachádza kaviareň s barom a reštaurácia s vynikajúcimi dalmatínskymi špecialitami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Nina

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Purkovic ( Srima)

Apartmány Purkovic sa nachádzajú v meste Vodice v Šibenicko-kninskej župe, v blízkosti pláží Srima a Mulo Dvorine. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Všetky ubytovacie jednotky majú patio alebo balkón s výhľadom do záhrady a na mesto, klimatizáciu, priestor na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Hostia môžu využívať chladničku, varnú dosku a rýchlovarnú kanvicu. V apartmáne je k dispozícii terasa. Hostia apartmánov Purkovic môžu relaxovať v záhrade alebo sa venovať cyklistike v okolí. Južná pláž Srima je vzdialená 100 metrov a prístav ACI Vodice 3 km. Letisko Split je od apartmánov Purkovic vzdialené 69 km. Za príplatok je možné zabezpečiť kyvadlovú dopravu na letisko. Toto je obľúbená časť destinácie „Vodice“ pre našich hostí na základe nestranných hodnotení.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Purkovic

Od mora 100 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Anita ( Srima)

Apartmány Anita sú novo zrekonštruované moderné apartmány, ktoré hosťom poskytujú všetko, čo potrebujú pre dokonalú dovolenku. Špeciálna je blízkosť piesočnatej pláže a krásny výhľad.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anita

Od mora 40 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Nika ( Srima)

Apartmány Nika Srima, 10m od mora. Pozývame Vás stráviť s nami príjemnú dovolenku. Pobyt v našich apartmánoch vám poskytne špeciálnu stredomorskú atmosféru s kamienkovou plážou pred domom s čistým morom, záhradou bohatou na zeleň rôznych stredomorských rastlín a plodov a terasami s osviežujúcim morským vzduchom, z ktorých väčšina má veľmi krásnu výhľad na more a ostrovy. Novo zrekonštruovaná reštaurácia pri mori je od našich apartmánov vzdialená len 30 m. Pozdĺž promenády pri mori, ktorá vedie až do 2 km vzdialeného mesta Vodice, je množstvo reštaurácií: malé reštaurácie, kaviarne a koktejlové bary. Všetky apartmány majú TV, klimatizáciu, wi-fi internet a na dvore je sprcha a gril. Môžete tiež ochutnať a kúpiť naše domáce víno, brandy a olivový olej. Ku každému bytu je vo dvore jedno parkovacie miesto pre auto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nika

Od mora 10 m
Kapacita 34 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Srima

Srima  - Erb Srima je malebné mestečko v Šibenik-Knin v Chorvátsku. To sa nachádza len 3 km od mestečka Vodice, ktoré je administratívne patrí. Srima má asi 900 obyvateľov, ktorí sú väčšinou zaoberajú cestovnom ruchu a pohostinstvá. Veľké množstvo domácností ponúka ubytovacie služby v rámci svojich súkromných domoch. Srima bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí, keď z dôvodu častých tureckých inváziou a lúpeže, obyvatelia ušli na neďaleký ostrov Prvić a založil miesto Šepurine. Na konci 17. storočia nebezpečenstvo pominie, a časť populácie sa vrátil do Srima a potom sa pomaly začal vývoj tejto oblasti. Vďaka rozvoju cestovného ruchu v posledných dvadsiatich rokoch a postupným rozširovaním, že sa spojil s mestom Vodice, takže sa prakticky stal Vodice predmestí. Najväčším lákadlom v Srima sú kilometrov štrku a betónové pláže, ktoré sa tiahnu pozdĺž celého pobrežia. Jedna z mnohých pláží má Modrú vlajku, ako doklad o čisté pláže a more. Pozdĺž pobrežia sa tiahne promenáda s tamariškou, ktorá spája Srima a Vodice, takže s trochou dlhšiu prechádzku, môžete navštíviť Vodice a svoju bohatú kultúrne a zábavné život. Pamiatky stojí za návštevu v Srima sú cirkevné Alojzije Stepinac a Srimska Lokva, kde boli nájdené cenné archeologické nálezy z ranokresťanské dvoch Jednolodný baziliky zo 6. storočia. Tiež stojí za návštevu, je ostrov Prvić, ktorý môže byť dosiahnutá počas niekoľkých minút taxíkom loďou. Na ostrove Prvic si môžete oddýchnuť a vychutnať si pokoj a pohodu, a veľmi čistej morskej vody. Návšteva Srima, tento veľmi cenovo malom mestečku s dostatkom slnka, pláže a čisté more, čo z neho robí ideálne miesto pre perfektnú rodinnú dovolenku. Vyhľadávať lacné apartmány, izby a domy pre dovolenku na prenájom. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v Srima a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Srima!

Srima Predpoveď počasia