Apartmány a ubytovanie v súkromí Bilice - Šibenik

Bilice je malá obec a centrum obce len 5 km severne od mesta Šibenik. Nachádza sa na brehu jazera Prokljan (zaplavená rieka Krka) v blízkosti známeho národného parku Krka. Bilice má viac ako 2000 obyvateľov a patrí k menším obciam v Chorvátsku. Cestovný ruch sa v poslednom čase rozvíjal, a to najmä preto, že celá oblasť Bilice zostala zachovaná od ťažkého priemyslu a nadmerného budovania. Takisto sa plánuje vybudovanie prístavu...

Zoradiť podľa:

Apartmán Baza

Bilice - Šibenik

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Baza ( Bilice - Šibenik)

Tento klimatizovaný apartmán (35 m² + 18 m² terasy) je vybavený jednou spálňou pre dve osoby s oddelenými lôžkami, ktoré je možné spojiť do pohodlnej dvojlôžkovej postele, dobre vybavenej kuchyne s jedálenským stolom, umývačkou riadu, rúra a chladnička, obývačka s TV (satelit, inteligentná TV), kúpeľňa s práčkou a terasa s výhľadom do záhrady a gril. Byt je súkromný a má všetko, čo potrebujete na to, aby bol pobyt pohodlný, WIFI, KLIMATIZÁCIA PRE LETO A ZIMNU, PRÁČKY, MYČKY, TV, SMART TV. K dispozícii budete mať aj čisté uteráky, posteľ s čistou posteľnou bielizňou, toaletný papier, sprchový gél, šampón, sušič vlasov, plne vybavenú kuchyňu, žehliacu dosku a žehličku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Baza

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Bilice - Šibenik

Bilice - Šibenik  - Erb Bilice je malá obec a centrum obce len 5 km severne od mesta Šibenik. Nachádza sa na brehu jazera Prokljan (zaplavená rieka Krka) v blízkosti známeho národného parku Krka. Bilice má viac ako 2000 obyvateľov a patrí k menším obciam v Chorvátsku. Cestovný ruch sa v poslednom čase rozvíjal, a to najmä preto, že celá oblasť Bilice zostala zachovaná od ťažkého priemyslu a nadmerného budovania. Takisto sa plánuje vybudovanie prístavu pre jachtárov. Je to pokojná oblasť ideálna pre všetkých milovníkov prírody, pokoj a ticho. V blízkosti mesta Šibenik nájdete množstvo kultúrnych atrakcií a vzrušujúci nočný život. Skradin a vstup do národného parku Krka sú len pár kilometrov, takže môžete preskúmať všetky prírodné krásy tejto čisté krasovej rieky. Ubytovanie v Bilici je ponúkané výhradne v súkromných rodinných domoch v apartmánoch, izbách a prázdninových domoch. Navštívte Bilice a vychutnajte si pokojnú rodinnú dovolenku v čistom mori a čistom vzduchu. Vitajte v Bilice!

Bilice - Šibenik Predpoveď počasia