Apartmány a ubytovanie v súkromí Žirje

Žirje je najvzdialenejším a najväčším ostrovom súostrovia Šibenik. Nachádza sa 22 km juhozápadne od mesta Šibenik v blízkosti Národného parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije tu len sto obyvateľov. Ostrov bol pravdepodobne pomenovaný po kedysi husté lesy Stredomoria duba, a jeho ovocie žaluď, ktoré kedysi pokrývali väčšinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, ktorý bol použitý na pasenie početné stáda oviec a kôz....

Zoradiť podľa:

Apartmány Žirje

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Skroza

Žirje

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmány Bilan

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Živković

Žirje

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány More

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 45 €

Apartmány Žirje

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmány Baba Marija

Žirje

Od mora 1 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Baba Marija

Žirje

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Skorić Žirje

Žirje

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Rodinný dom sa nachádza priamo pri mori v zátoke Koromasna na ostrove Žirje. Prenájom bytu na prízemí, dve spálne, kuchyňa, WC kúpeľňa a terasa. Navštívte nás s dôverou!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Skroza ( Žirje)

Rodinný dom sa nachádza 70 metrov od mora v zátoke Koromašna na ostrove Žirje. Ponúkame krásne zariadený jeden byt s kuchyňou, obývacia izba, WC, kúpeľňa a balkón. Navštívte nás s dôverou!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Skroza

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Bilan ( Žirje)

Rodinný dom sa nachádza 10 metrov od mora v zátoke na ostrove Žirje Muna. Ponúkame krásne zariadený jeden byt s kuchyňou, obývacia izba, WC, kúpeľňa a balkón. Navštívte nás s dôverou!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bilan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Živković ( Žirje)

Tento dom na oddych v leží vo vnútrozemí Ostrovný Žirje, na okraji poľa Žirje je. Je v blízkosti miestnej pošte a záchrannej stanice. Dom má rozlohu 66 metrov štvorcových, na troch úrovniach. Bola postavená okolo roku 1880. a bol nedávno zrekonštruovaný v staromódnym štýlom: ale nechýba moderný komfort: Plyn, elektrina a voda. Je vybavená 4 lôžkami (2 + 1 + 1) v dvoch oddelených miestnostiach. Izby sú umiestnené na prvom poschodí av podkroví. Kúpeľňa a kuchyňa na prízemí. Nádvorie sa tiene z vína stromu vám dáva skutočný pocit ostrova. Chladných zimných dňoch, môžete zostať v teple pomocou krbové kachle alebo elektrické radiátory (Hlavne pre tých, ktorí chcú loviť). V horúcich letných dňoch môžete využiť klimatizačné jednotky. Dom je tri hviezdy hodnotené (***). Žirje je malý Jadranského lsland (15,5 kilometrov štvorcových). To prispieva k jeho krásu a šarm. Je vynikajúcim miestom pre relaxačnú dovolenku v každom ročnom období. Ostrov je plný krásnych historických ruín, kúzelné prírody a krásnych pláží. To je tým pravým miestom, kde si môžete, ďaleko od mestského davu, cítiť atmosféru pokojné a tradičné ostrovné život!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Živković

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány More ( Žirje)

Rekreačný dom sa nachádza na jednom z najdivokejších a najkrajších ostrovov v strednom dalmatínskom súostroví. Žirje sa nachádza 22 km južne od Šibeniku na hranici národného parku Kornati. Zirje s rozlohou viac ako 15 km je v posledných rokoch potešená, pretože majitelia lodí a milovníci prírody hľadajú pokoj a ticho. Byt nemá klimatizáciu. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo na pláži (10 metrov). Pláž je ľahko prístupná a priateľská k deťom. V zátoke sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka morské a mäsové pokrmy. K miestnemu obchodu sa dostanete pešo za 15 minút, pošta a sanitka sú vzdialené 20 minút chôdze. Veľké týždenné nakupovanie je možné v Šibeniku. Niekoľko námorných liniek spája Žirje so Šibenikom a pevninou. Cesta trvá asi 2 hodiny, parkovacie miesto pred domom. Je tu asi 12 kilometrov ciest, čiastočne štrkových. Zátoka je Koromasna hervoragend pokojnú dovolenku na ostrove, ďaleko od mestského stresu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány More

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Príďte do novo zrekonštruované apartmány Žirje miesto sa nachádza v zátoke Muna na ostrove Žirje a vziať si zaplávať v krištáľovo čistej vody. Stráviť svoju dovolenku bez nadmerných letných davov a hluku s vôňou mora a borovíc a zvuk cvrčkov. V byte a štúdio apartmán je obklopený stredomorskou záhradou s borovicami, ktorá poskytuje tieň v horúcich letných dňoch a jedinečným výhľadom na more. Apartmán 2 + 2 sa skladá z spálňa, obývacia izba, kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa. V byte priamy prístup na terasu. V byte je TV, klimatizáciu a práčku. Štúdio apartmán sa skladá zo spoločnej spanie s kuchyňou a jedálňou a kúpeľňou. Štúdio apartmán je vybavený TV. Je tu možnosť prenájmu celého domu vo voľnej obdobiach so zľavou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 metrov štvorcových. To sa nachádza v treťom poschodí domu. V kuchyni je lepenie s obývacou izbou a vstup na terasu. 3 spálne, z toho dve s dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Byt má klimatizáciu, TV, bezplatné Wi-Fi a parkovacie miesto. Kuchyňa je vybavená sporákom a digestorom, rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu. Ruka mixér, varná kanvica, kávovar a všetky potrebné riad. WC je sprchovanie kabínu. Vzdialenosť od lode terminálu do bytu je menej ako 10 minút chôdze alebo pár minút jazdy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Baba Marija

Od mora 1 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 m2 vrátane balkóna. Kuchyňa a obývacia izba sú prepojené, a musí ukončiť na balkóna. Dve spálne s manželskou posteľou. WC so sprchovacím kútom. V byte jeho nachádza na prvom poschodí domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Baba Marija

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Skorić Žirje ( Žirje)

Apartmány Skorić sa nachádzajú na ostrove Žirje v zátoke Muna, trajektom od Šibeniku od trajektov 1:40. V oboch apartmánoch sú k dispozícii spoločné kryté grily so stolom a lavicami a vonkajšia sprcha. Za domom sú dve parkovacie miesta. K dispozícii je aj kotvenie kotvenia. Fajčenie nie je povolené v apartmánoch a nie je prístupné pre ľudí so zdravotným postihnutím. Pláž je skalnatá, len 30 m od apartmánov. Obchod a reštaurácia sú vzdialené 150 m od apartmánov a pošta a ambulancia sú vzdialené 1500 m od apartmánov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Skorić Žirje

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Žirje

Žirje  - Erb Žirje je najvzdialenejším a najväčším ostrovom súostrovia Šibenik. Nachádza sa 22 km juhozápadne od mesta Šibenik v blízkosti Národného parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije tu len sto obyvateľov. Ostrov bol pravdepodobne pomenovaný po kedysi husté lesy Stredomoria duba, a jeho ovocie žaluď, ktoré kedysi pokrývali väčšinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, ktorý bol použitý na pasenie početné stáda oviec a kôz. Vedľa maquis tu sú dôležitými borovicové lesy a malé voľne žijúce zvieratá. Hlavné poľnohospodárske plodiny sú olivy, hrozno, figy, slivky a mandle, a to najmä v plochom úrodnej oblasti nachádzajúce sa vo vnútrozemí ostrova. S pevninou a mesta Šibenik je spojená trajektom a expresných linkách, ktoré jazdia niekoľkokrát denne. Na ostrove sú cesty a cesty, ktoré tvoria rozsiahlu sieť viac ako tridsať kilometrov. Žirje je známy ako rybárske dediny a bohaté rybolovnej oblasti. To vyniká svojou prirodzenú krásu, divokou a nedotknutou prírodou, jasné a modré more, divoké, skalnaté pláže, ako sú tie v zálivoch Velika, Malá Stupice a Koromačno, ktoré sú častým terčom jachtárov. Zo športových aktivít môžete tešiť na turistiku a cykloturistiku, ale ak chcete stráviť pokojnú dovolenku a využívať výhody teplom letnom období odporúčame celý deň relaxáciu v súkromí mnohých skrytých zátok a pláží. Rovnako ako akýkoľvek iný obývaného dalmatínskeho ostrova Zirje má festival svojho rybára a vedľa neho sa nachádza športové a zábavné podujatia Islanders hry, a vidiecke slávnosti na sviatok Nanebovzatia Panny Márie. Návšteva čo najväčší ostrov súostrovia Šibenik, nájsť ideálne byt alebo izbu a krátko únik z hektického všedného života. Súkromné ubytovanie na ostrove Žirje. Vitajte na Žirje!

Žirje Predpoveď počasia