Apartmány a ubytovanie v súkromí Žirje

Žirje je najvzdialenejším a najväčším ostrovom súostrovia Šibenik. Nachádza sa 22 km juhozápadne od mesta Šibenik v blízkosti Národného parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije tu len sto obyvateľov. Ostrov bol pravdepodobne pomenovaný po kedysi husté lesy Stredomoria duba, a jeho ovocie žaluď, ktoré kedysi pokrývali väčšinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, ktorý bol použitý na pasenie početné stáda oviec a kôz....

Zoradiť podľa:

Apartmán Žirje

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmán Skroza

Žirje

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmán Bilan

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Živković

Žirje

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány More

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 45 €

Apartmány Žirje

Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmán Baba Marija

Žirje

Od mora 1 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Baba Marija

Žirje

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Skorić Žirje

Žirje

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmán Konforta

Žirje

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

od 35 €

Apartmán Žirje ( Žirje)

Rodinný dom sa nachádza priamo pri mori v zátoke Koromasna na ostrove Žirje. Prenájom bytu na prízemí, dve spálne, kuchyňa, WC kúpeľňa a terasa. Navštívte nás s dôverou!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Skroza ( Žirje)

Rodinný dom sa nachádza 70 metrov od mora v zátoke Koromašna na ostrove Žirje. Ponúkame krásne zariadený jeden byt s kuchyňou, obývacia izba, WC, kúpeľňa a balkón. Navštívte nás s dôverou!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Skroza

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Bilan ( Žirje)

Rodinný dom sa nachádza 10 metrov od mora v zátoke na ostrove Žirje Muna. Ponúkame krásne zariadený jeden byt s kuchyňou, obývacia izba, WC, kúpeľňa a balkón. Navštívte nás s dôverou!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bilan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Živković ( Žirje)

Tento dom na oddych v leží vo vnútrozemí Ostrovný Žirje, na okraji poľa Žirje je. Je v blízkosti miestnej pošte a záchrannej stanice. Dom má rozlohu 66 metrov štvorcových, na troch úrovniach. Bola postavená okolo roku 1880. a bol nedávno zrekonštruovaný v staromódnym štýlom: ale nechýba moderný komfort: Plyn, elektrina a voda. Je vybavená 4 lôžkami (2 + 1 + 1) v dvoch oddelených miestnostiach. Izby sú umiestnené na prvom poschodí av podkroví. Kúpeľňa a kuchyňa na prízemí. Nádvorie sa tiene z vína stromu vám dáva skutočný pocit ostrova. Chladných zimných dňoch, môžete zostať v teple pomocou krbové kachle alebo elektrické radiátory (Hlavne pre tých, ktorí chcú loviť). V horúcich letných dňoch môžete využiť klimatizačné jednotky. Dom je tri hviezdy hodnotené (***). Žirje je malý Jadranského lsland (15,5 kilometrov štvorcových). To prispieva k jeho krásu a šarm. Je vynikajúcim miestom pre relaxačnú dovolenku v každom ročnom období. Ostrov je plný krásnych historických ruín, kúzelné prírody a krásnych pláží. To je tým pravým miestom, kde si môžete, ďaleko od mestského davu, cítiť atmosféru pokojné a tradičné ostrovné život!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Živković

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány More ( Žirje)

Rekreačný dom sa nachádza na jednom z najdivokejších a najkrajších ostrovov v strednom dalmatínskom súostroví. Žirje sa nachádza 22 km južne od Šibeniku na hranici národného parku Kornati. Zirje s rozlohou viac ako 15 km je v posledných rokoch potešená, pretože majitelia lodí a milovníci prírody hľadajú pokoj a ticho. Byt nemá klimatizáciu. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo na pláži (10 metrov). Pláž je ľahko prístupná a priateľská k deťom. V zátoke sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka morské a mäsové pokrmy. K miestnemu obchodu sa dostanete pešo za 15 minút, pošta a sanitka sú vzdialené 20 minút chôdze. Veľké týždenné nakupovanie je možné v Šibeniku. Niekoľko námorných liniek spája Žirje so Šibenikom a pevninou. Cesta trvá asi 2 hodiny, parkovacie miesto pred domom. Je tu asi 12 kilometrov ciest, čiastočne štrkových. Zátoka je Koromasna hervoragend pokojnú dovolenku na ostrove, ďaleko od mestského stresu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány More

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Príďte do novo zrekonštruované apartmány Žirje miesto sa nachádza v zátoke Muna na ostrove Žirje a vziať si zaplávať v krištáľovo čistej vody. Stráviť svoju dovolenku bez nadmerných letných davov a hluku s vôňou mora a borovíc a zvuk cvrčkov. V byte a štúdio apartmán je obklopený stredomorskou záhradou s borovicami, ktorá poskytuje tieň v horúcich letných dňoch a jedinečným výhľadom na more. Apartmán 2 + 2 sa skladá z spálňa, obývacia izba, kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa. V byte priamy prístup na terasu. V byte je TV, klimatizáciu a práčku. Štúdio apartmán sa skladá zo spoločnej spanie s kuchyňou a jedálňou a kúpeľňou. Štúdio apartmán je vybavený TV. Je tu možnosť prenájmu celého domu vo voľnej obdobiach so zľavou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žirje

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 metrov štvorcových. To sa nachádza v treťom poschodí domu. V kuchyni je lepenie s obývacou izbou a vstup na terasu. 3 spálne, z toho dve s dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Byt má klimatizáciu, TV, bezplatné Wi-Fi a parkovacie miesto. Kuchyňa je vybavená sporákom a digestorom, rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu. Ruka mixér, varná kanvica, kávovar a všetky potrebné riad. WC je sprchovanie kabínu. Vzdialenosť od lode terminálu do bytu je menej ako 10 minút chôdze alebo pár minút jazdy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Baba Marija

Od mora 1 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 m2 vrátane balkóna. Kuchyňa a obývacia izba sú prepojené, a musí ukončiť na balkóna. Dve spálne s manželskou posteľou. WC so sprchovacím kútom. V byte jeho nachádza na prvom poschodí domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Baba Marija

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Skorić Žirje ( Žirje)

Apartmány Skorić sa nachádzajú na ostrove Žirje v zátoke Muna, trajektom od Šibeniku od trajektov 1:40. V oboch apartmánoch sú k dispozícii spoločné kryté grily so stolom a lavicami a vonkajšia sprcha. Za domom sú dve parkovacie miesta. K dispozícii je aj kotvenie kotvenia. Fajčenie nie je povolené v apartmánoch a nie je prístupné pre ľudí so zdravotným postihnutím. Pláž je skalnatá, len 30 m od apartmánov. Obchod a reštaurácia sú vzdialené 150 m od apartmánov a pošta a ambulancia sú vzdialené 1500 m od apartmánov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Skorić Žirje

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Konforta ( Žirje)

Dom rodiny Konforta sa nachádza na ostrove Žirje. Je určený pre hostí, ktorí chcú odísť z mestského davu a vychutnať si pokoj, ticho a nezvyčajnú farebnú modrú zátoku Koromašna. Je určená aj pre milovníkov rybolovu a potápania, pretože námorná zóna Žirje oplýva rybami. Na prízemí domu sa nachádza jednoizbový apartmán s terasou v tieni a viničným plotom. "Je tu kotvisko pre hostí, ktorí majú vlastnú loď. Za zmienku stojí aj to, že záliv Koromašna je chránený pred vetrom, čo je navyše atraktívne," hovorí pán Konforta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Konforta

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Žirje

Žirje  - Erb Žirje je najvzdialenejším a najväčším ostrovom súostrovia Šibenik. Nachádza sa 22 km juhozápadne od mesta Šibenik v blízkosti Národného parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije tu len sto obyvateľov. Ostrov bol pravdepodobne pomenovaný po kedysi husté lesy Stredomoria duba, a jeho ovocie žaluď, ktoré kedysi pokrývali väčšinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, ktorý bol použitý na pasenie početné stáda oviec a kôz. Vedľa maquis tu sú dôležitými borovicové lesy a malé voľne žijúce zvieratá. Hlavné poľnohospodárske plodiny sú olivy, hrozno, figy, slivky a mandle, a to najmä v plochom úrodnej oblasti nachádzajúce sa vo vnútrozemí ostrova. S pevninou a mesta Šibenik je spojená trajektom a expresných linkách, ktoré jazdia niekoľkokrát denne. Na ostrove sú cesty a cesty, ktoré tvoria rozsiahlu sieť viac ako tridsať kilometrov. Žirje je známy ako rybárske dediny a bohaté rybolovnej oblasti. To vyniká svojou prirodzenú krásu, divokou a nedotknutou prírodou, jasné a modré more, divoké, skalnaté pláže, ako sú tie v zálivoch Velika, Malá Stupice a Koromačno, ktoré sú častým terčom jachtárov. Zo športových aktivít môžete tešiť na turistiku a cykloturistiku, ale ak chcete stráviť pokojnú dovolenku a využívať výhody teplom letnom období odporúčame celý deň relaxáciu v súkromí mnohých skrytých zátok a pláží. Rovnako ako akýkoľvek iný obývaného dalmatínskeho ostrova Zirje má festival svojho rybára a vedľa neho sa nachádza športové a zábavné podujatia Islanders hry, a vidiecke slávnosti na sviatok Nanebovzatia Panny Márie. Návšteva čo najväčší ostrov súostrovia Šibenik, nájsť ideálne byt alebo izbu a krátko únik z hektického všedného života. Súkromné ubytovanie na ostrove Žirje. Vitajte na Žirje!

Žirje Predpoveď počasia