Apartmány a ubytovanie v súkromí Kornati

Kornati sú veľmi členité skupina ostrovov v strednej Dalmácii, v Šibenik-Knin kraj v Chorvátsku. Skladá sa z toľko ako 89 ostrovov, ostrovčekov a útesov s celkovou rozlohou 220 km2. 1980, celá oblasť bola vyhlásená národným parkom vzhľadom k mimoriadnej prírodné krásy a bohatstvo podmorského sveta a rozmanitosti druhov rýb. Iba štvrtina parku je pôda, zatiaľ čo zostávajúce 3/4 parku činí hladiny mora, kde je zakázaný...

Zoradiť podľa:

Apartmán Kornati

Kornati

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Kornati ( Kornati)

Byt Kornati, ideálny pre príjemný oddych a relaxáciu od hektického životného štýlu. Je umiestnený v kľudnej zátoke na území národného parku Kornati. Možnosť zapožičania loďky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kornati

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Kornati

Kornati  - Erb Kornati sú veľmi členité skupina ostrovov v strednej Dalmácii, v Šibenik-Knin kraj v Chorvátsku. Skladá sa z toľko ako 89 ostrovov, ostrovčekov a útesov s celkovou rozlohou 220 km2. 1980, celá oblasť bola vyhlásená národným parkom vzhľadom k mimoriadnej prírodné krásy a bohatstvo podmorského sveta a rozmanitosti druhov rýb. Iba štvrtina parku je pôda, zatiaľ čo zostávajúce 3/4 parku činí hladiny mora, kde je zakázaný rybolov. Zvislé útesy najzápadnejší z ostrovov Kornati s výhľadom na otvorené more sú najobľúbenejšie javom tohto parku, pretože oni sa zdvihnú zvisle až 50 metrov. Národný park je s celoročnou prevádzkou a môžete si vychutnať pokoj a pohodu prírodného morského prostredia, čerstvý vzduch a krištáľovo čistého mora. Celá oblasť je skutočný raj pre jachtárov, ale aj pre turistov, ktorí prichádzajú na jednodňové výlety. Súostrovie je ideálny pre skutočné Robinson-ako dobrodružstvo a Robinson cestovného ruchu. Celá rozloha parku je v súkromnom vlastníctve, väčšinou obyvatelia Murtera, ktoré boli s využitím ostrovy v minulosti k pastve stáda oviec a kôz. Dnes sa však trvalo neobývané ostrovy Kornati ponúkajú zaujímavé ubytovanie pre Robinson cestovného ruchu, a je ich tam toľko ako 25 reštaurácií a taverien, ktoré ponúkajú miestnu kuchyňu, ktorá väčšinou zahŕňa pokrmy z morských plodov (ryby a kraby) a domáce jahňacie z ostrovov Kornati. Ostrovy sú ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na odľahlom mieste, ďaleko od ľudí v pravej stredomorskej raja, obklopené nedotknutou prírodou a čistým morom. Tu si môžete vyskúšať rôzne vodné športy (plachtenie, športové a rekreačné rybolov, potápanie ...). Návšteva Kornati, tento jedinečný súostrovia v Stredomorí, a zažiť skutočné dobrodružstvo, rovnako ako Robinson Crusoe. Súkromné ​​ubytovanie na Kornati. Apartmány, izby, rekreačné domy a Robinsonová turistika na Kornati. Vitajte v Národnom parku Kornati!

Kornati Predpoveď počasia