Apartmány a ubytovanie v súkromí Drniš

Drniš je malé mestečko v centrálnej časti okresu Šibenik-Knin. Bol postavený v 15. storočí na úpätí pohoria Promina a nad kaňonom rieky Čikola ako pevnosti na obranu od Osmanskej ríše. Je vzdialený len 30 km od mesta Šibenik, alebo asi 25 minút jazdy autom. Drniš má okolo 3300 obyvateľov a ponúka návštevníkom množstvo turistických atrakcií. Drniš je pravdepodobne najznámejší pre prosciutto, čo je vynikajúca pochúťka...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Villa Stone Medal

Drniš

Od mora 15 km
Kapacita 7 osôb

od 149 €

Apartmány Drniš Dream House

Drniš

Od mora 10 km
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Villa Stone Medal ( Drniš)

Táto krásna budova vám poskytne 5 000 m² nádhernej prírody, vidiecke idyly a dostatok komfortu. Na vonkajšom krbe vyskúšajte tradičné a chutné špeciality z rýb a mäsa. Je obklopený väčšinou zelene a prírody a je tým pravým miestom na oddych a relaxáciu. , vírivka, biliard, šípky alebo odpočívanie na čerstvom vzduchu s TV a minibarom vo vonkajšom bare.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Stone Medal

Od mora 15 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 149 €

Apartmány Drniš Dream House ( Drniš)

Starý kamenný dom, kompletne zrekonštruovaný.To má 3 izby, obývacie izby, kuchyňu, 2 kúpeľne, 2 toalety a veľkú terasu ... Celkom je vybavený wi fi. Parkovacie miesto je v blízkosti záhrady. Dom sa nachádza v meste Drniš, na hranici národného parku Krka, v rumunskom tábore Burnum. Je to 3 km od hory Promina a 20 minút od pobrežia (Solaris, Šibenik ...) Môžete cítiť dušu starého spôsobu života v Dalmácii a Mediterran.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Drniš Dream House

Od mora 10 km
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Drniš

Drniš  - Erb Drniš je malé mestečko v centrálnej časti okresu Šibenik-Knin. Bol postavený v 15. storočí na úpätí pohoria Promina a nad kaňonom rieky Čikola ako pevnosti na obranu od Osmanskej ríše. Je vzdialený len 30 km od mesta Šibenik, alebo asi 25 minút jazdy autom. Drniš má okolo 3300 obyvateľov a ponúka návštevníkom množstvo turistických atrakcií. Drniš je pravdepodobne najznámejší pre prosciutto, čo je vynikajúca pochúťka vďaka ideálnemu podnebiu. V meste Drniš sú pozostatky niekoľkých nádherných pevností, z ktorých najznámejšia je Gradina, ktorá sa nachádza na nadmorskej výške 344 m nad kaňonom rieky Čikola. Neďaleko sa nachádza aj veľmi zaujímavé mestské mestské múzeum Drniš, ktoré má pôsobivú zbierku diel Ivana Meštrovića, najznámejšieho chorvátskeho sochára tu narodeného. Tu nájdete aj archeologickú a kultúrno-historickú zbierku. Neďaleko hotela Drnis leží svetoznámy národný park Krka a jeho početné prírodné pamiatky, ako je vodopád Roški alebo ostrov Visovac na rovnakom jazere. Pre všetkých milovníkov prírody a turistov odporúčame ľahké stúpanie na horu Promina, ktoré ponúka nezabudnuteľný výhľad na väčšinu Dalmácie. Na ceste do Šibeniku sa nachádza jedinečný tematický park Etnoland, kde môžete spoznať tradičný život obyvateľov oblasti Drnis, ale aj vyskúšať všetky jeho chutné špeciality. Veľmi cenovo dostupné ubytovanie nájdete v súkromných apartmánoch, izbách alebo tradičných kamenných domoch na dovolenku. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania a ušetrite až 40% z poplatkov za vysoké agentúry. Vitajte v Drniši!

Drniš Predpoveď počasia