Apartmány a ubytovanie v súkromí Vis - Komiža

Komiža je typické malé rybárske mestečko ležiace na západnom pobreží ostrova Vis, na úpätí takmer 600 metrov vysoké hory Hum. Je situovaný v zálive, ktorý ho chráni pred severnými vetrami a pobrežia má mnoho krásnych pláží okruhliaky (Kamenica, Gusarica, Nova Posta, Velo Zalo). Komiža ponúka vynikajúce možnosti pre hostí a návštevníkov: kvalitné ubytovanie v hoteli alebo súkromnom ubytovanie v súkromných apartmánoch...

Zoradiť podľa:

Apartmány Andy

Vis - Komiža

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Picasso

Vis - Komiža

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Manjarema

Vis - Komiža

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

od 29 €

Apartmány Lula

Vis - Komiža

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 37 €

Apartmány Šime

Vis - Komiža

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmány Bainca i Eneo

Vis - Komiža

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 45 €

Apartmány Fylomena

Vis - Komiža

Od mora 30 m
Kapacita 7 osôb

od 30 €

Apartmány Antica

Vis - Komiža

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmány Andy ( Vis - Komiža)

Byt sa nachádza v malej budove, so samostatným vchodom. V byte sa vstupuje z ulice cez terasu. V byte je kuchyňa, obývacia izba, spálňa a kúpeľňa s vaňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Andy

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Picasso ( Vis - Komiža)

V srdci Jadranu, v intimite tisícročnej svätojánskeho chleba, tradície a pohodlie, nezabudnuteľnú dovolenku. Dalmatínsky kamenný komplex ukpne plocha 650 m2, len tri minúty od centra, v rovnakej vzdialenosti od pláže, ktorá zaručuje súkromie a skutočne zážitok ostrov. Ľahký prístup autom a parkovacích miest v tieni stromov. Vzhľadom k jedinečnej polohe domu ponúka úchvatný výhľad na súostrovie Vis (Biševo, Holy, Palagruža), so všetkými jeho terasy skryté z pohľadu pozorovateľa. Dom s osobným podpisom umelca, ručné drevený interiér, umenia, umelcovej obrazmi a kamenné fasády, ponúka komfortné záhradu, ktorá splýva s nedotknutej prostredie. Masívne drevené stoly s tridsiatimi miest na sedenie, ale aj intímne kútik s vnútorným aj vonkajším krbom, umožňuje jednotlivcom, pary a veľké skupiny zostať, socializovať a užiť dalmatínske špeciality, s dôrazom ponuky morských plodov, na základe príkazu a usporiadanie. Popis: Samostatné vchody, klimatizácia, TV, Wi Fi internet. - Apartmán Atelier. Poschodie, obývacia izba s kuchynským kútom, manželskou posteľou, plus podliezať posteľ s možnosťou dvoch prísteliek, s celkovou plochou 56 m2 plus terasy na južnej strane povrchu 24 m2. - Apartmán Miniatúrne. Poschodie, kuchyňa, manželská posteľ a prístelka (v prípade potreby) o celkovej ploche 28 m2 plus terasa na juh - východ plocha 14 m2. - Apartmán Akvarel. Prízemie, kuchyňa, manželská posteľ a prístelka (v prípade potreby) o celkovej ploche 26 m2 plus terasa na juh -east ploche 15 m2. Vitajte, váš hostiteľ

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Picasso

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Manjarema ( Vis - Komiža)

Samostatnou dom obklopený grapefruitu s troch strán. Na severnej strane nádvoria a bezplatné parkovisko pre hostí. Na južnej strane krbu uprostred citróna je krb a veľký stôl v tieni domu. Celý objekt je pokrytý bezdrôtovým pripojením na internet. Každý apartmán má samostatný vchod a balkón alebo terasu v prírodnom odtieni. Dom je situovaný v kľudnej časti mesta Komiža, ale napriek tomu v centre mesta. Všetky potrebné zariadenia sú k dispozícii v okruhu 150 metrov od centra a mora 100 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Manjarema

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 29 €

Apartmány Lula ( Vis - Komiža)

Pokojné a pohodovej atmosfére po byte, ktorý sa nachádza medzi prírodnom odtieni zelenej stredomorských plodov. Na jednej strane v strede a blízko pláže, ale s pokojné a súkromné ??okolia

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lula

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 37 €

Apartmány Šime ( Vis - Komiža)

Apartmán Sime - tento byt 35 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, kuchyňa - tam, kde je rozkladacia pohovka pre jednu osobu a kúpeľňu. V kuchyni je plne vybavený. Byt sa nachádza v pokojnej oblasti, Komiža s ním nie sú na ceste, a je obklopený súkromnú kamenných domov. Je to len dve minúty chôdze od centra mesta a 4-5 minút chôdze od pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Šime

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Bainca i Eneo ( Vis - Komiža)

Byt Bianca sa usadil na dvore domu (povrchová plocha 50 m?). Tu nájdete jednu spálňu s manželskou posteľou, jedáleň s poschodovou posteľou a kuchynským dodávok. V hornej časti sa nachádza terasa s grilom a záhradou v chrbte. Byt má klimatizáciu a TV. Byt Eneois usadil na druhom poschodí starého ukameňovaný rodinného domu (povrchová plocha 30 m?). Môžete vyšplhať sa tam cez spoločné schodisko vo vnútri domu. Je tu jedna spálňa s manželskou posteľou. Z dvoch okien máte krásny výhľad na prístav, ktorý je tvrdá mesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bainca i Eneo

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Fylomena ( Vis - Komiža)

Naše apartmány sú situované v Fylomena kameň rodinného domu, v pokojnom mieste, v centre Komiža, jednu minútu chôdze od pláže, len pár krokov od najbližšej reštaurácii, caffe bary, obchody. Na prvom poschodí je apartmán, 28 m2 s balkónom 3 m2, na druhom poschodí je byt 45 m2 s balkónom 10 m2 s výhľadom na krásne zelené záhrade. Oba apartmány sú novo zariadené, klimatizácia, práčka, TV, samostatné entrences, sprchy, uteráky, mikrovlnná rúra, bezplatné parkovanie v blízkosti apartmánu (bez rezervácie).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fylomena

Od mora 30 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Antica ( Vis - Komiža)

Apartmány majú 2 bezplatné parkovacie miesta a zadarmo wi fi

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antica

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Vis - Komiža

Vis - Komiža  - Erb Komiža je typické malé rybárske mestečko ležiace na západnom pobreží ostrova Vis, na úpätí takmer 600 metrov vysoké hory Hum. Je situovaný v zálive, ktorý ho chráni pred severnými vetrami a pobrežia má mnoho krásnych pláží okruhliaky (Kamenica, Gusarica, Nova Posta, Velo Zalo). Komiža ponúka vynikajúce možnosti pre hostí a návštevníkov: kvalitné ubytovanie v hoteli alebo súkromnom ubytovanie v súkromných apartmánoch a radom kultúrnych a historických pamiatok, ako sú kostoly, kláštory a pevnosťou. Od mesta Vis je len 10 km od hotela, ktorý je len trajekt spojenie s pevninou a mesta Split. Obyvatelia Komiža sú tradične pracujúcich v poľnohospodárstve, výrobe vína, rybolov a spracovanie rýb, dopravou, a viac nedávno samozrejme v cestovnom ruchu. Komiža je známy pre svoje vynikajúce rybárov a ich tradičné drevené plachetnice - Falkuša. Okrem slnenie na jednej z mála piesočných pláží, Komiža ponúka veľa príležitostí pre šport a rekreáciu, a hostia majú prístup k trom boccia, basketbal, hádzanú a futbalové ihriská. Zvlášť obľúbená je potápanie, pretože veľmi bohatý morský život, čisté a teplé more a mnoho druhov rýb. Môžete tiež výlet do neďalekého Hum, ktorá je najvyšším vrcholom celého ostrova Vis a odkiaľ budete mať najlepší výhľad na celý centrálnej Jadranského súostrovia. Môžete tiež cyklus do jednej z osamelých zátok na južnej strane ostrova. Kúsok od Komiža sa nachádza na ostrove Biševo, ktorý ukrýva jedinečnú atrakciu - podvodná morské jaskyne - Modrá jaskyňa. Ak navštívite ostrov Vis a Komiža, ste povinní sa do seba zamilovali na prvý pohľad v tomto krásnom mestečku, ktoré vám vyhrá nad svojím šarmom a krásne ostrovné prostredie. Súkromné ubytovanie v Komiža na ostrove Vis. Priamy kontakt s majiteľmi bytov a miestností a ušetriť až 40%. Vitajte na Komiža a ostrov Vis!

Vis - Komiža Predpoveď počasia