Apartmány a ubytovanie v súkromí Vis - Komiža

Komiža je typické malé rybárske mestečko ležiace na západnom pobreží ostrova Vis, na úpätí takmer 600 metrov vysoké hory Hum. Je situovaný v zálive, ktorý ho chráni pred severnými vetrami a pobrežia má mnoho krásnych pláží okruhliaky (Kamenica, Gusarica, Nova Posta, Velo Zalo). Komiža ponúka vynikajúce možnosti pre hostí a návštevníkov: kvalitné ubytovanie v hoteli alebo súkromnom ubytovanie v súkromných apartmánoch...

Zoradiť podľa:

Apartmán Andy

Vis - Komiža

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Picasso

Vis - Komiža

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Manjarema

Vis - Komiža

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

od 29 €

Apartmán Lula

Vis - Komiža

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 37 €

Apartmán Šime

Vis - Komiža

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmány Bainca i Eneo

Vis - Komiža

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 45 €

Apartmány Fylomena

Vis - Komiža

Od mora 30 m
Kapacita 7 osôb

od 30 €

Recenzie: 1 - 4.0/5

Apartmány Antica

Vis - Komiža

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmán Andy ( Vis - Komiža)

Byt sa nachádza v malej budove, so samostatným vchodom. V byte sa vstupuje z ulice cez terasu. V byte je kuchyňa, obývacia izba, spálňa a kúpeľňa s vaňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Andy

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Picasso ( Vis - Komiža)

V srdci Jadranu, v intimite tisícročnej svätojánskeho chleba, tradície a pohodlie, nezabudnuteľnú dovolenku. Dalmatínsky kamenný komplex ukpne plocha 650 m2, len tri minúty od centra, v rovnakej vzdialenosti od pláže, ktorá zaručuje súkromie a skutočne zážitok ostrov. Ľahký prístup autom a parkovacích miest v tieni stromov. Vzhľadom k jedinečnej polohe domu ponúka úchvatný výhľad na súostrovie Vis (Biševo, Holy, Palagruža), so všetkými jeho terasy skryté z pohľadu pozorovateľa. Dom s osobným podpisom umelca, ručné drevený interiér, umenia, umelcovej obrazmi a kamenné fasády, ponúka komfortné záhradu, ktorá splýva s nedotknutej prostredie. Masívne drevené stoly s tridsiatimi miest na sedenie, ale aj intímne kútik s vnútorným aj vonkajším krbom, umožňuje jednotlivcom, pary a veľké skupiny zostať, socializovať a užiť dalmatínske špeciality, s dôrazom ponuky morských plodov, na základe príkazu a usporiadanie. Popis: Samostatné vchody, klimatizácia, TV, Wi Fi internet. - Apartmán Atelier. Poschodie, obývacia izba s kuchynským kútom, manželskou posteľou, plus podliezať posteľ s možnosťou dvoch prísteliek, s celkovou plochou 56 m2 plus terasy na južnej strane povrchu 24 m2. - Apartmán Miniatúrne. Poschodie, kuchyňa, manželská posteľ a prístelka (v prípade potreby) o celkovej ploche 28 m2 plus terasa na juh - východ plocha 14 m2. - Apartmán Akvarel. Prízemie, kuchyňa, manželská posteľ a prístelka (v prípade potreby) o celkovej ploche 26 m2 plus terasa na juh -east ploche 15 m2. Vitajte, váš hostiteľ

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Picasso

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Manjarema ( Vis - Komiža)

Samostatnou dom obklopený grapefruitu s troch strán. Na severnej strane nádvoria a bezplatné parkovisko pre hostí. Na južnej strane krbu uprostred citróna je krb a veľký stôl v tieni domu. Celý objekt je pokrytý bezdrôtovým pripojením na internet. Každý apartmán má samostatný vchod a balkón alebo terasu v prírodnom odtieni. Dom je situovaný v kľudnej časti mesta Komiža, ale napriek tomu v centre mesta. Všetky potrebné zariadenia sú k dispozícii v okruhu 150 metrov od centra a mora 100 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Manjarema

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 29 €

Apartmán Lula ( Vis - Komiža)

Pokojné a pohodovej atmosfére po byte, ktorý sa nachádza medzi prírodnom odtieni zelenej stredomorských plodov. Na jednej strane v strede a blízko pláže, ale s pokojné a súkromné ??okolia

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lula

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 37 €

Apartmán Šime ( Vis - Komiža)

Apartmán Sime - tento byt 35 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, kuchyňa - tam, kde je rozkladacia pohovka pre jednu osobu a kúpeľňu. V kuchyni je plne vybavený. Byt sa nachádza v pokojnej oblasti, Komiža s ním nie sú na ceste, a je obklopený súkromnú kamenných domov. Je to len dve minúty chôdze od centra mesta a 4-5 minút chôdze od pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Šime

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Bainca i Eneo ( Vis - Komiža)

Byt Bianca sa usadil na dvore domu (povrchová plocha 50 m?). Tu nájdete jednu spálňu s manželskou posteľou, jedáleň s poschodovou posteľou a kuchynským dodávok. V hornej časti sa nachádza terasa s grilom a záhradou v chrbte. Byt má klimatizáciu a TV. Byt Eneois usadil na druhom poschodí starého ukameňovaný rodinného domu (povrchová plocha 30 m?). Môžete vyšplhať sa tam cez spoločné schodisko vo vnútri domu. Je tu jedna spálňa s manželskou posteľou. Z dvoch okien máte krásny výhľad na prístav, ktorý je tvrdá mesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bainca i Eneo

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Fylomena ( Vis - Komiža)

Naše apartmány sú situované v Fylomena kameň rodinného domu, v pokojnom mieste, v centre Komiža, jednu minútu chôdze od pláže, len pár krokov od najbližšej reštaurácii, caffe bary, obchody. Na prvom poschodí je apartmán, 28 m2 s balkónom 3 m2, na druhom poschodí je byt 45 m2 s balkónom 10 m2 s výhľadom na krásne zelené záhrade. Oba apartmány sú novo zariadené, klimatizácia, práčka, TV, samostatné entrences, sprchy, uteráky, mikrovlnná rúra, bezplatné parkovanie v blízkosti apartmánu (bez rezervácie).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fylomena

Od mora 30 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 30 €

Recenzie: 1 - 4.0/5
Apartmány Antica ( Vis - Komiža)

Apartmán Antica sa nachádza na ostrove vis (mesto Komiža) v starom rybárskom mestečku s historickou tradíciou lovu rýb a pôvodnou produkciou solených rýb. Návštevníci môžu vidieť modrú jaskyňu na ostrove biševo. Priama linka je z komiža s loďou (cena sa pohybuje okolo 5 alebo 6 euro) hostia môžu vidieť tito jaskyňu, ex jna vojenské bunkre, zelenú jaskyňu na vis. Apartmány sa nachádzajú neďaleko pobrežia 10 minút do centra máte resturanty pizzerie bankové trhy atm kaviarne bary autobusová stanica je vzdialená 5 min od domu Najobľúbenejšie pláže na pobrežie je jurkovica, kamenice, glavna plaza, lucica, mlin Komiža pozná s veľkou rybárskou zverou svoju súťaž o lov tuniakov v noci v prvú sobotu v auguste je oslavou vrcholu leta a sezóny v meste Komiža, kde sa nachádza živá hudba a bohaté jedlá solených sardiniek rybacie tuniaky víno biele alebo červené kamenné pláže Kamenice ponúkajú disco klub so skvelým zvukom a čerstvou vodou pri schodoch najobľúbenejším festivalom v komiži je gulášový festival v seminári wi veľa hostí a skvelá hudba Priama spojnica medzi komizou a vis je autobusom Z trajektu zo Splitu, ktorý príde do Visu, záleží na čase, ktorý sa tešíme na váš príchod a užijeme si Vašu dovolenku

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antica

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Vis - Komiža

Vis - Komiža  - Erb Komiža je typické malé rybárske mestečko ležiace na západnom pobreží ostrova Vis, na úpätí takmer 600 metrov vysoké hory Hum. Je situovaný v zálive, ktorý ho chráni pred severnými vetrami a pobrežia má mnoho krásnych pláží okruhliaky (Kamenica, Gusarica, Nova Posta, Velo Zalo). Komiža ponúka vynikajúce možnosti pre hostí a návštevníkov: kvalitné ubytovanie v hoteli alebo súkromnom ubytovanie v súkromných apartmánoch a radom kultúrnych a historických pamiatok, ako sú kostoly, kláštory a pevnosťou. Od mesta Vis je len 10 km od hotela, ktorý je len trajekt spojenie s pevninou a mesta Split. Obyvatelia Komiža sú tradične pracujúcich v poľnohospodárstve, výrobe vína, rybolov a spracovanie rýb, dopravou, a viac nedávno samozrejme v cestovnom ruchu. Komiža je známy pre svoje vynikajúce rybárov a ich tradičné drevené plachetnice - Falkuša. Okrem slnenie na jednej z mála piesočných pláží, Komiža ponúka veľa príležitostí pre šport a rekreáciu, a hostia majú prístup k trom boccia, basketbal, hádzanú a futbalové ihriská. Zvlášť obľúbená je potápanie, pretože veľmi bohatý morský život, čisté a teplé more a mnoho druhov rýb. Môžete tiež výlet do neďalekého Hum, ktorá je najvyšším vrcholom celého ostrova Vis a odkiaľ budete mať najlepší výhľad na celý centrálnej Jadranského súostrovia. Môžete tiež cyklus do jednej z osamelých zátok na južnej strane ostrova. Kúsok od Komiža sa nachádza na ostrove Biševo, ktorý ukrýva jedinečnú atrakciu - podvodná morské jaskyne - Modrá jaskyňa. Ak navštívite ostrov Vis a Komiža, ste povinní sa do seba zamilovali na prvý pohľad v tomto krásnom mestečku, ktoré vám vyhrá nad svojím šarmom a krásne ostrovné prostredie. Súkromné ubytovanie v Komiža na ostrove Vis. Priamy kontakt s majiteľmi bytov a miestností a ušetriť až 40%. Vitajte na Komiža a ostrov Vis!

Vis - Komiža Predpoveď počasia