Apartmány a ubytovanie v súkromí Vis - Vis

Vis je mesto a sídlo obce na ostrove Vis v Jadranskom mori v južnom Chorvátsku. Jeho populácia je takmer 2000 obyvateľov a administratívne patrí do Split-Dalmácia kraji. To sa nachádza v pomerne veľké a chránenej zátoke Sveti Juraj, na severovýchodnej strane ostrova s výhľadom na ostrov Hvar a dalmatínskej pevnine. Klíma ostrova Vis je veľmi priaznivá s dlhým zapáčiť horúce letá a veľmi miernymi zimami a je jedným z najteplejších...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Vis - Vis

Zoradiť podľa:

Apartmány Utrobičić

Vis - Vis

Od mora 40 m
Kapacita 9 osôb

od 75 €

Recenzie: 8 - 5/5

Apartmány Lac - House Rak - Vis

Vis - Vis

Od mora 80 m
Kapacita 16 osôb

od 70 €

Recenzie: 5 - 5/5

Apartmány Lac - House Riba - Vis

Vis - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 85 €

Recenzie: 4 - 5/5

Apartmány Lac - House More - Vis

Vis - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 85 €

Rekreačný dom Rest House Stiniva

Vis - Vis

Od mora 1 km
Kapacita 7 osôb

od 200 €

Apartmány Damir

Vis - Vis

Od mora 700 m
Kapacita 14 osôb

od 80 €

Apartmány Dis

Vis - Vis

Od mora 50 m
Kapacita 13 osôb

od 38 €

Apartmány Carmen

Vis - Vis

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

od 45 €

Apartmány Vila Ruža

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 100 €

Apartmány Karuza

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 17 osôb

od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Bilinović

Vis - Vis

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kuljiš

Vis - Vis

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Kut

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmán Romandic

Vis - Vis

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

od 55 €

Apartmány Diadora

Vis - Vis

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Maslina

Vis - Vis

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Roki

Vis - Vis

Od mora 20 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Apartmán Pisac

Vis - Vis

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Ana & Mia

Vis - Vis

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 68 €

Apartmán Selak

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 100 €

Apartmány Mirja

Vis - Vis

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 49 €

Apartmány Utrobičić ( Vis - Vis)

Vitajte na našom prekrásnom ostrove, kde je príroda takmer nedotknutá a more je krištáľovo čisté. Apartmány sa nachádzajú na južnej strane ostrova Vis, pri Milne, asi 8 km od mesta Vis. Miesto je skvelé pre dovolenku, bez hluku. More je 40 m od domu. Apartmány sú čisté a pekne usporiadané. Posteľná bielizeň a uteráky sú v byte. Apartmány majú vlastný vchod, parkovisko a gril ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Utrobičić

Od mora 40 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 75 €

Recenzie: 8 - 5/5
Apartmány Lac - House Rak - Vis ( Vis - Vis)

Dom Rak sa nachádza 80 metrov od mora a má 4 apartmány, každý so samostatným vchodom a stráženým parkovacím miestom. Pred domom je spoločná záhrada s grilom a veľkým jedálenským stolom a vonkajšou vyhrievanou sprchou. Všetky apartmány sú klimatizované, majú terasu a vlastnú práčku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lac - House Rak - Vis

Od mora 80 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 70 €

Recenzie: 5 - 5/5
Apartmány Lac - House Riba - Vis ( Vis - Vis)

Dom Riba sa nachádza 100 metrov od mora a má 4 apartmány, každý s vlastným vchodom a stráženým parkovacím miestom. Apartmány na prvom poschodí majú balkón s výhľadom na more a apartmány na prízemí majú priestranný súkromný dvor. Všetky apartmány sú klimatizované, majú práčku a umývačku riadu a spoločný gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lac - House Riba - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 85 €

Recenzie: 4 - 5/5
Apartmány Lac - House More - Vis ( Vis - Vis)

Dom More sa nachádza 120 metrov od mora a má 4 apartmány, každý s vlastným vchodom a parkovacím miestom. Apartmány na prvom poschodí majú terasu a balkón s výhľadom na more, zatiaľ čo apartmány na prízemí majú vlastný priestranný dvor. Všetky apartmány sú klimatizované, majú práčku a spoločný gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lac - House More - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 85 €

Rekreačný dom Rest House Stiniva ( Vis - Vis)

Tento krásny prázdninový dom sa nachádza na južnej strane ostrova Vis, v Marinje Zemlje, 8 km od mesta Vis a 12 km od mesta Komiža, priamo nad Stinivou, jednou z najkrajších pláží na svete, 15 minút chôdze. V blízkosti sú pláže Malá Travna, Smričevica, Srebrena. Parkovanie je súkromné a bezplatné, rovnako ako wi-fi. V dome je vonkajší vyhrievaný bazén a priestranný dvor so samostatným miestom na slnenie. Na prízemí je kuchyňa so všetkým vybavením, obývacia izba, kúpeľňa a spálňa a na prvom poschodí (podkrovie) sú 3 izby s kúpeľňou. Skvelá poloha pre vašu bezpečnú dovolenku v pokoji a pohode. Užite si relaxáciu a vonkajší vyhrievaný bazén, priestranný dvor so samostatným priestorom na opaľovanie. Dom je v rade troch, má samostatný vchod a oplotenú terasu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Rest House Stiniva

Od mora 1 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 200 €

Apartmány Damir ( Vis - Vis)

Dom sa nachádza v krásnej záhrade obklopenej borovicami, so stráženým parkoviskom. Dom pozostáva z 3 apartmánov. Je to časť ostrova s najkrajšími plážami: piesočné a kamenisté. Príroda je takmer nedotknutá, čo je jedna z najväčších atrakcií ostrova. Na okolitých kopcoch je množstvo chodníkov na prechádzky s nezabudnuteľným výhľadom, ktoré siahajú až na ostrov Palagruža, Hvar, Lastovo atď.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Damir

Od mora 700 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Dis ( Vis - Vis)

Sme radi, aby zaviedli súkromné ??ubytovanie v našom rodinnom dome, ktorý sa nachádza v centre mesta Vis. V novo postavenom dome je vám k dispozícii byte nie. 3 a 4, číslo izby. 1 a no. 2. Všetky ubytovacie jednotky v tomto dome má svoj vlastný vchod, vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu a sú vybavené moderným a pohodlným (Wi-Fi, TV ...). Tieto apartmány sú umiestnené v centre mesta Vis, v blízkosti prístavu, a preto je naša ubytovanie vhodné pre hostí, ktorí prídu bez vozidla. Najbližšia verejná pláž je iba 200-metrov, a všetky mestské vybavenie, ako sú obchody, banka, pošta, reštaurácie, atď, sú na dosah ruky, a tak sa pobyt na ostrove Vis, pohodlnejšie a oveľa uvoľnenejšie , Všetky informácie možno nájsť na našich webových stránkach www.accommodation-dis.com

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dis

Od mora 50 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 38 €

Apartmány Carmen ( Vis - Vis)

Apartmány Carmen sa nachádzajú 30 m od mora a malého prístavu v dedine Rukavac na ostrove Vis a pozostávajú z 3 ubytovacích jednotiek rôznych veľkostí - pre 2 až 6 osôb (jednotlivo). Apartmány sú plne vybavené, každý so samostatným balkónom a terasou s výhľadom na more, samostatnými vchodmi, záhradou a stráženým parkoviskom. Najbližšie pláže sú len pár minút chôdze od apartmánov. Ak chcete stráviť svoju dovolenku na ostrove Vis a užiť si svoju dovolenku ďaleko od zhonu miest, Apartmány Carmen sú tým pravým miestom pre vás. Radi vás privítame pri výbere našich apartmánov na dovolenku na zelenom a modrom ostrove Vis na chorvátskom Jadrane. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Carmen

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vila Ruža ( Vis - Vis)

Dom sa nachádza na juhovýchodnej strane ostrova na pozemku 1200 m2. K dispozícii sú tri apartmány (každý s rozlohou 50 m2) so samostatnými vchodmi a terasami. Dom má prírodnú pláž, ktorá je len 15 m od domu s ležadlami a slnečníkmi. Dom je zaliaty slnkom a prostredím bylín. Okrem domu je parkovisko a gril, zdarma k použitiu hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Ruža

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Karuza ( Vis - Vis)

Karuzi Apartmány sa nachádzajú v krásnom kamennom dome v Rukavac. Dom sa nachádza priamo pri mori, na malom polostrove len pár krokov. Táto nehnuteľnosť má vlastné parkovisko a ohnisko, ktoré je k dispozícii pre hostí. K dispozícii sú štyri byty, dva štúdio apartmány a dve veľké dve spálne a tri spálne. Sú tu k dispozícii dve reštaurácie, supermarket 2 km ďaleko a Vis 10 km. Celkom blízko k ostrovčeku Ravnik kde slávny zelenej jaskyne a ostrov Budihovac a veľa krásnych nedotknutých pláží, kde môžete nájsť pokoj v tieni borovíc. Hostitelia majú svoje vlastné vinice a olivové háje, takže si môžete vyskúšať víno, brandy, olivový olej, solené sardely, nakladané kapary a veľa miestnych a domorodých produktov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Karuza

Od mora 10 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Bilinović ( Vis - Vis)

Krásne zdobené, komfortné trojizbový byt s výhľadom na more a veľkou terasou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bilinović

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kuljiš ( Vis - Vis)

Apartmány Kuljiš vám ponúkajú štyri štúdiové apartmány. Nachádza sa v pokojnej oblasti Vis, ktorá sa nazýva Kut. Kamenné domy a úzke uličky vytvárajú pokojnú a relaxačnú atmosféru malého mestečka. Všetky štyri apartmány majú výhľad na more. Dva menšie apartmány (30 m2) sa nachádzajú na druhom poschodí a majú samostatný balkón. Dva väčšie apartmány (35 m2) nachádzajúce sa na prvom poschodí so samostatnou terasou. Terasy a balkóny sú chránené pred slnkom viničom. Všetky apartmány majú vlastnú mini kuchynku a priestrannú kúpeľňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kuljiš

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Kut ( Vis - Vis)

Užite si krásny výhľad na celú zátoku Vis v nábrežnej byt sa nachádza v krásnej starej časti mesta Vis! Byt sa nachádza len pár metrov od mora, v krásnom starom kamennom dome, postavený v tradičnom dalmatínskom štýle, v starej časti mesta Vis s názvom Kut. V byte o veľkosti cca 54 m2 a nachádza sa v prvom rade k moru. Byt je určený pre maximálne 6 osôb, sa nachádza na prvom poschodí domu. To má 2 spálne, 1 jedáleň / obývacia izba, 1 kuchyňa a 1 kúpeľňa. Jedna spálňa je jedna manželská posteľ a ďalšie spálne s dvomi samostatnými lôžkami. V obývacej izbe je gauč na spanie pre 2 osoby. Klimatizácia pre celý byt je v obývacej izbe, kúrenie rovnako. Obývacia izba / jedáleň je prepojená s kuchyňou. Kuchyňa je vybavená chladničkou, mrazničky, plynový sporák, rúra, kávovar, sendvičovač a všetky potrebné kuchynské náčinie. V kúpeľni je sprchovací kút a práčku. Sat-TV v obývacej izbe. K dispozícii je tiež jeden veľký stôl pre 6 osôb v jedálni. Všetky izby v byte majú okná s výhľadom na more a celý záliv Vis! Priestranný zadarmo (verejné) parkovisko sa nachádza 300 metrov od bytu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kut

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Romandic ( Vis - Vis)

Vážení hostia, je nám potešením predstaviť vám rodinné ubytovanie v súkromí Romandic na ostrove Vis. Romandický apartmán sa nachádza v zrekonštruovanom kamennom dome v časti mesta Vis zvanej Kut. Táto časť mesta, známa svojimi reštauráciami a barmi, vás očarí malebnými, zúženými uličkami a typickými dalmátskymi kamennými domami. Rodinný rekreačný dom Romandic sa nachádza priamo pri krásnom nábreží a obchody sú tiež na dosah ruky. Pár minút od domu sa nachádza verejné parkovisko, kde, ak prídete autom, môžete zaparkovať svoje vozidlo. Najbližšia kamienková pláž je v pešej vzdialenosti a ľahko sa dostanete do centra mesta Vis, kde sa pešo dostanete za 15 minút pri mori. Nájdete tu všetky vymoženosti mesta a turistické zariadenia. Rodinný apartmán Romandic je pre štyri osoby pozostávajúci z dvoch spální, kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a terasy. Byt je priestranný a pohodlný, vybavený klimatizáciou a všetkým ostatným komfortom. Poloha domu a pohodlné ubytovanie Vám zaručia príjemnú a pohodovú dovolenku na krásnom ostrove Vis. Parkovacie miesto je vzdialené cca 100 metrov od domu. Vzdialenosť od reštaurácií – 10 m Vzdialenosť od mora – 20 m Vzdialenosť od obchodu – 10 m Vzdialenosť od pláže – 500 m Je nám potešením privítať vás v našom dome, rodina Romandic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Romandic

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Diadora ( Vis - Vis)

Vážení hostia, Sme radi, predstaviť vám Diadora bytov, ktorý sa nachádza v strede ostrova a mesta Vis, zo stredu dosť ďaleko, takže môžete počuť len cvrlikanie cvrčkov, ale dosť blízko na všetky turistické atrakcie ( reštaurácie, obchody, pošta, banka, nemocnica), ktoré sú na dosah, iba 200 metrov od prístavu. Tieto staré kamenné domy Interiér bol kompletne zrekonštruovaný. Pre vašu dovolenku ponúkame na vás dvoch apartmánoch. Apartmány sú novo vybavené, s klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, a to aj uteráky pre sprchu, tekuté mydlo, toaletný papier, sušič vlasov. Skladajú sa z kuchyne, jedáleň s pohovkou, spálňa, kúpeľňa a balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Diadora

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Maslina ( Vis - Vis)

Novo vybudované apartmány Maslina sú umiestnené v zátoke Rukavac, 10 km od mesta Vis, v rodinnom dome na prvom poschodí. Jeho veľkosť je 60 m2 a jej vybavená moderná kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, ktorý je tiež spálňa pre 2 osoby a kúpeľňu, ktorá obsahuje WC, sprchovací kút a práčku. Byty zahŕňa krytá terasa (20 m2). parkovanie je zabezpečené mimo byt.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maslina

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Roki ( Vis - Vis)

Byt Roki sa nachádza len sto metrov od trajektového prístavu a mesta a 5 minút chôdze od najbližšej pláže. Klimatizované, s terasou a balkónom s výhľadom na more. Organizujeme všetky druhy ciest (auto, loď ...) najatraktívnejších lokalitách na ostrove. Ponúkame možnosť prenájmu auta, kolobežky, bicykle, člny, kajaky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Roki

Od mora 20 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Pisac ( Vis - Vis)

Máme radosť predstaviť vám rodinné apartmány Pisac nachádzajúce sa v ich rodinnom dome na ostrove Vis. Dom sa nachádza v časti mesta Vis nazývanej Kut, ktorá je známa svojimi reštauráciami a tavernami. Táto časť mesta vás očarí svojimi malebnými, úzkymi uličkami, starými kamennými domami a krásnou nábreží, z ktorej si môžete vychutnať jedinečnú panorámu mesta Vis. Ubytovanie v apartmánoch Pisac je ideálne pre tých, ktorí majú pokoj a sú dosť vzdialení od hluku a davu, ale napriek tomu s mestskou vybavenosťou. Najbližšia kamienková pláž je v pešej vzdialenosti, asi 200 metrov od domu, čo prispieva k vášmu pohodlí a pohodlí. Rodina Pisac ponúka tri komfortné a priestranné apartmány. Dva apartmány rovnakej veľkosti a kapacity sa nachádzajú v hornom poschodí rodinného domu a tretí byt je v novopostavenom samostatnom dome. Všetky apartmány pozostávajú z kuchyne, obývacej časti s rozkladacou pohovkou, dvojlôžkovej izby a kúpeľne. Prvé dva apartmány majú balkón s výhľadom na Kut a tretí apartmán má terasu s terasou. Každý apartmán má vlastný vchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pisac

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić ( Vis - Vis)

Ponúkame na prenájom garsónku pre štyri osoby v centre Visu. Máte tu kuchyňu (sklokeramická doska, rúra, chladnička...), dve postele 160x200 (manželská posteľ, rozkladacia pohovka), klimatizáciu, televíziu... Štúdio sa nachádza pri mori, pár schodov hore a môžete už plávať. Večer cez okno štúdia si môžete pozrieť film v letnom kine. Všetko ostatné je v blízkosti (bar, zmrzlina, obchod,...) Vitajte.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Studio M&N Baržić

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Ana & Mia ( Vis - Vis)

Štúdiové apartmány Ana & Mia sa nachádzajú v centre Visu, len cez park a na začiatku hlavnej ulice. Dostupnosť všetkých zariadení a blízkosť trajektu je najväčšou výhodou našich ubytovacích jednotiek. Na vrchole sezóny je možný zvýšený hluk, keďže ubytovanie sa nachádza v centre, no naši súčasní hostia hodnotia ubytovanie ako príjemné a dobre odhlučnené. Na hlavnú mestskú pláž sa pešo dostanete asi za 10 minút. Parkovanie je možné v blízkosti bytu. Ponúkame 2 štúdiové apartmány, každý prispôsobený na ubytovanie 2 osôb. Naši hostia zvyčajne trávia aktívnu dovolenku a často sú konzultovaní ohľadom výletov na ostrove, čo je možné vzhľadom na blízkosť a dostupnosť všetkých ponúkaných zariadení (cestovné kancelárie, bankomat, pošta, WiFi zdarma). Na recepcii pred vstupom do apartmánov je k dispozícii cenník služieb, domový poriadok a sú prijaté všetky ochranné opatrenia proti COVID. Štúdiá ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie a bezplatným Wi-Fi. Každý štúdiový apartmán má klimatizáciu, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Hostia môžu využívať mikrovlnnú rúru, chladničku, varnú dosku, hriankovač a rýchlovarnú kanvicu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana & Mia

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 68 €

Apartmán Selak ( Vis - Vis)

Apartmán pre 4 osoby: dve spálne, kuchyňa, veľká obývačka, kúpeľňa s WC, terasa (60 m2, orientácia na juh). Byt má krásny výhľad na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Selak

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Mirja ( Vis - Vis)

Ubytovanie sa nachádza pri mori; pozostáva z dvoch apartmánov (47 m2 a 45 m2 vnútorného priestoru) s protiľahlými/samostatnými súkromnými vchodmi a jedného samostatného samostatného domu 5 m od mora (50 m2 vnútorného priestoru). Apartmány majú oplotené a kryté terasy (2x18m2) s výhľadom na more a súkromné záhrady (2x45m2) vedľa každého apartmánu a vchodov. Samostatne stojaci dom (50 m2), 5 m od mora, má terasu 60 m2, záhradu 140 m2, vonkajšiu sprchu, gril. Každá ubytovacia jednotka je vybavená: klimatizáciou, neobmedzeným Wi-Fi internetom, LCD TV a dvomi ležadlami na každej terase. Ubytovanie sa nachádza na južnej strane ostrova Vis, kde je more najteplejšie; Vis je ostrov s najväčším počtom slnečných dní na Jadrane. V blízkosti ubytovania sú aj známe pláže/zátoky: Srebrena, Dimond Beach/Tepluš (teplé more), Zaglav, Zelena špilja, a dlhé skalnaté pobrežie na otvorenom mori (nudizmus/Bili bok, súkromie). K dispozícii je súkromné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mirja

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 49 €

Turistický sprievodca - Vis - Vis

Vis - Vis  - Erb Vis je mesto a sídlo obce na ostrove Vis v Jadranskom mori v južnom Chorvátsku. Jeho populácia je takmer 2000 obyvateľov a administratívne patrí do Split-Dalmácia kraji. To sa nachádza v pomerne veľké a chránenej zátoke Sveti Juraj, na severovýchodnej strane ostrova s výhľadom na ostrov Hvar a dalmatínskej pevnine. Klíma ostrova Vis je veľmi priaznivá s dlhým zapáčiť horúce letá a veľmi miernymi zimami a je jedným z najteplejších častí celej Chorvátskej republiky. Takéto priaznivé podnebie podporuje bujný rast tropických a stredomorské rastliny, vrátane paliem, rohovník, olivy, hrozno a citróny. Vzhľadom na svoju veľmi zachovalé prírode, celý ostrov Vis je určený ako jedna z desiatich najviac ekologicky zachovalou stredozemné ostrov Svetová organizácia pre ochranu životného prostredia. Do polovice dvadsiateho storočia, hlavnými zdrojmi príjmov obyvateľov mesta Vis boli vinice a výroba vína. V posledných rokoch, cestovného ruchu a turistické ubytovanie v súkromných domoch rodinných berú vedúcu úlohu v príjmoch miestnych obyvateľov. V meste si hostia môžu zapojiť do rôznych športových aktivít alebo si odpočinúť na jednej z mnohých pláží. Prirovo je najobľúbenejší pláž v mestečku Vis, a rozprestiera pozdĺž promenády na severnom pobreží polostrova, ktorý je tiež nazývaný Prirovo. To je dôležité najmä športové a rekreačné centrum so štyrmi tenisovými kurty, basketbal a futbal. K dispozícii je tiež plachtenie, kriket a paragliding klubu. Mimo mesto je možné sa potápať v sprievode profesionálnych potápačov v dvoch potápačských centier, pešej turistike alebo jazdiť na bicykli. Odporúčame tiež návštevu kvalitných miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať gastronomické špeciality: domáci chlieb alebo sardinky na ražni. Návšteva mesta Vis a zažiť prvotného krásy jednej z najviac autentické a najlepšie zachovaných ostrovov na Jadrane. Súkromné ubytovanie v mestečku Vis na ostrove Vis. Skvelá ponuka rozpočtových apartmány a izby v súkromných rodinných domoch. Vitajte v meste Vis na ostrove Vis!

Vis - Vis Predpoveď počasia