Apartmány a ubytovanie v súkromí Vis - Vis

Vis je mesto a sídlo obce na ostrove Vis v Jadranskom mori v južnom Chorvátsku. Jeho populácia je takmer 2000 obyvateľov a administratívne patrí do Split-Dalmácia kraji. To sa nachádza v pomerne veľké a chránenej zátoke Sveti Juraj, na severovýchodnej strane ostrova s výhľadom na ostrov Hvar a dalmatínskej pevnine. Klíma ostrova Vis je veľmi priaznivá s dlhým zapáčiť horúce letá a veľmi miernymi zimami a je jedným z najteplejších...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Vis - Vis

Zoradiť podľa:

Apartmány Utrobičić

Vis - Vis

Od mora 40 m
Kapacita 9 osôb

od 70 €

Recenzie: 8 - 5/5

Apartmány Lac - House Rak - Vis

Vis - Vis

Od mora 80 m
Kapacita 16 osôb

od 70 €

Recenzie: 5 - 5/5

Apartmány Lac - House Riba - Vis

Vis - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 85 €

Recenzie: 4 - 5/5

Apartmány Lac - House More - Vis

Vis - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 85 €

Rekreačný dom Rest House Stiniva

Vis - Vis

Od mora 1 km
Kapacita 7 osôb

od 235 €

Apartmány Carmen

Vis - Vis

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

od 45 €

Apartmány Vila Ruža

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 100 €

Apartmány Dis

Vis - Vis

Od mora 50 m
Kapacita 13 osôb

od 38 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Bilinović

Vis - Vis

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kuljiš

Vis - Vis

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmán Romandic

Vis - Vis

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

od 55 €

Apartmány Diadora

Vis - Vis

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Karuza

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 17 osôb

od 40 €

Apartmány Maslina

Vis - Vis

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Roki

Vis - Vis

Od mora 40 m
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Apartmán Pisac

Vis - Vis

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Ana & Mia

Vis - Vis

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 65 €

Apartmán Selak

Vis - Vis

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 135 €

Apartmány Mirja

Vis - Vis

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 49 €

Apartmány Elena

Vis - Vis

Od mora 600 m
Kapacita 1 osôb

od 60 €

Apartmány Utrobičić ( Vis - Vis)

Vitajte na našom prekrásnom ostrove, kde je príroda takmer nedotknutá a more je krištáľovo čisté. Apartmány sa nachádzajú na južnej strane ostrova Vis, pri Milne, asi 8 km od mesta Vis. Miesto je skvelé pre dovolenku, bez hluku. More je 40 m od domu. Apartmány sú čisté a pekne usporiadané. Posteľná bielizeň a uteráky sú v byte. Apartmány majú vlastný vchod, parkovisko a gril ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Utrobičić

Od mora 40 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 70 €

Recenzie: 8 - 5/5
Apartmány Lac - House Rak - Vis ( Vis - Vis)

Dom Rak sa nachádza 80 metrov od mora a má 4 apartmány, každý so samostatným vchodom a stráženým parkovacím miestom. Pred domom je spoločná záhrada s grilom a veľkým jedálenským stolom a vonkajšou vyhrievanou sprchou. Všetky apartmány sú klimatizované, majú terasu a vlastnú práčku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lac - House Rak - Vis

Od mora 80 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 70 €

Recenzie: 5 - 5/5
Apartmány Lac - House Riba - Vis ( Vis - Vis)

Dom Riba sa nachádza 100 metrov od mora a má 4 apartmány, každý s vlastným vchodom a stráženým parkovacím miestom. Apartmány na prvom poschodí majú balkón s výhľadom na more a apartmány na prízemí majú priestranný súkromný dvor. Všetky apartmány sú klimatizované, majú práčku a umývačku riadu a spoločný gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lac - House Riba - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 85 €

Recenzie: 4 - 5/5
Apartmány Lac - House More - Vis ( Vis - Vis)

Dom More sa nachádza 120 metrov od mora a má 4 apartmány, každý s vlastným vchodom a parkovacím miestom. Apartmány na prvom poschodí majú terasu a balkón s výhľadom na more, zatiaľ čo apartmány na prízemí majú vlastný priestranný dvor. Všetky apartmány sú klimatizované, majú práčku a spoločný gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lac - House More - Vis

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 85 €

Rekreačný dom Rest House Stiniva ( Vis - Vis)

Tento krásny prázdninový dom sa nachádza na južnej strane ostrova Vis, v Marinje Zemlje, 8 km od mesta Vis a 12 km od mesta Komiža, priamo nad Stinivou, jednou z najkrajších pláží na svete, 15 minút chôdze. V blízkosti sú pláže Malá Travna, Smričevica, Srebrena. Parkovanie je súkromné a bezplatné, rovnako ako wi-fi. V dome je vonkajší vyhrievaný bazén a priestranný dvor so samostatným miestom na slnenie. Na prízemí je kuchyňa so všetkým vybavením, obývacia izba, kúpeľňa a spálňa a na prvom poschodí (podkrovie) sú 3 izby s kúpeľňou. Skvelá poloha pre vašu bezpečnú dovolenku v pokoji a pohode. Užite si relaxáciu a vonkajší vyhrievaný bazén, priestranný dvor so samostatným priestorom na opaľovanie. Dom je v rade troch, má samostatný vchod a oplotenú terasu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Rest House Stiniva

Od mora 1 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 235 €

Apartmány Carmen ( Vis - Vis)

Apartmány Carmen sa nachádzajú 30 m od mora a malého prístavu v dedine Rukavac na ostrove Vis a pozostávajú z 3 ubytovacích jednotiek rôznych veľkostí - pre 2 až 6 osôb (jednotlivo). Apartmány sú plne vybavené, každý so samostatným balkónom a terasou s výhľadom na more, samostatnými vchodmi, záhradou a stráženým parkoviskom. Najbližšie pláže sú len pár minút chôdze od apartmánov. Ak chcete stráviť svoju dovolenku na ostrove Vis a užiť si svoju dovolenku ďaleko od zhonu miest, Apartmány Carmen sú tým pravým miestom pre vás. Radi vás privítame pri výbere našich apartmánov na dovolenku na zelenom a modrom ostrove Vis na chorvátskom Jadrane. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Carmen

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vila Ruža ( Vis - Vis)

Dom sa nachádza na juhovýchodnej strane ostrova na pozemku 1200 m2. K dispozícii sú tri apartmány (každý s rozlohou 50 m2) so samostatnými vchodmi a terasami. Dom má prírodnú pláž, ktorá je len 15 m od domu s ležadlami a slnečníkmi. Dom je zaliaty slnkom a prostredím bylín. Okrem domu je parkovisko a gril, zdarma k použitiu hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Ruža

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Dis ( Vis - Vis)

Sme radi, aby zaviedli súkromné ??ubytovanie v našom rodinnom dome, ktorý sa nachádza v centre mesta Vis. V novo postavenom dome je vám k dispozícii byte nie. 3 a 4, číslo izby. 1 a no. 2. Všetky ubytovacie jednotky v tomto dome má svoj vlastný vchod, vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu a sú vybavené moderným a pohodlným (Wi-Fi, TV ...). Tieto apartmány sú umiestnené v centre mesta Vis, v blízkosti prístavu, a preto je naša ubytovanie vhodné pre hostí, ktorí prídu bez vozidla. Najbližšia verejná pláž je iba 200-metrov, a všetky mestské vybavenie, ako sú obchody, banka, pošta, reštaurácie, atď, sú na dosah ruky, a tak sa pobyt na ostrove Vis, pohodlnejšie a oveľa uvoľnenejšie , Všetky informácie možno nájsť na našich webových stránkach www.accommodation-dis.com

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dis

Od mora 50 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 38 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Bilinović ( Vis - Vis)

Krásne zdobené, komfortné trojizbový byt s výhľadom na more a veľkou terasou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bilinović

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kuljiš ( Vis - Vis)

Apartmány Kuljiš vám ponúkajú štyri štúdiové apartmány. Nachádza sa v pokojnej oblasti Vis, ktorá sa nazýva Kut. Kamenné domy a úzke uličky vytvárajú pokojnú a relaxačnú atmosféru malého mestečka. Všetky štyri apartmány majú výhľad na more. Dva menšie apartmány (30 m2) sa nachádzajú na druhom poschodí a majú samostatný balkón. Dva väčšie apartmány (35 m2) nachádzajúce sa na prvom poschodí so samostatnou terasou. Terasy a balkóny sú chránené pred slnkom viničom. Všetky apartmány majú vlastnú mini kuchynku a priestrannú kúpeľňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kuljiš

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Romandic ( Vis - Vis)

Vážení hostia, je nám potešením predstaviť vám rodinné ubytovanie v súkromí Romandic na ostrove Vis. Romandický apartmán sa nachádza v zrekonštruovanom kamennom dome v časti mesta Vis zvanej Kut. Táto časť mesta, známa svojimi reštauráciami a barmi, vás očarí malebnými, zúženými uličkami a typickými dalmátskymi kamennými domami. Rodinný rekreačný dom Romandic sa nachádza priamo pri krásnom nábreží a obchody sú tiež na dosah ruky. Pár minút od domu sa nachádza verejné parkovisko, kde, ak prídete autom, môžete zaparkovať svoje vozidlo. Najbližšia kamienková pláž je v pešej vzdialenosti a ľahko sa dostanete do centra mesta Vis, kde sa pešo dostanete za 15 minút pri mori. Nájdete tu všetky vymoženosti mesta a turistické zariadenia. Rodinný apartmán Romandic je pre štyri osoby pozostávajúci z dvoch spální, kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a terasy. Byt je priestranný a pohodlný, vybavený klimatizáciou a všetkým ostatným komfortom. Poloha domu a pohodlné ubytovanie Vám zaručia príjemnú a pohodovú dovolenku na krásnom ostrove Vis. Parkovacie miesto je vzdialené cca 100 metrov od domu. Vzdialenosť od reštaurácií – 10 m Vzdialenosť od mora – 20 m Vzdialenosť od obchodu – 10 m Vzdialenosť od pláže – 500 m Je nám potešením privítať vás v našom dome, rodina Romandic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Romandic

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Diadora ( Vis - Vis)

Vážení hostia, Sme radi, predstaviť vám Diadora bytov, ktorý sa nachádza v strede ostrova a mesta Vis, zo stredu dosť ďaleko, takže môžete počuť len cvrlikanie cvrčkov, ale dosť blízko na všetky turistické atrakcie ( reštaurácie, obchody, pošta, banka, nemocnica), ktoré sú na dosah, iba 200 metrov od prístavu. Tieto staré kamenné domy Interiér bol kompletne zrekonštruovaný. Pre vašu dovolenku ponúkame na vás dvoch apartmánoch. Apartmány sú novo vybavené, s klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, a to aj uteráky pre sprchu, tekuté mydlo, toaletný papier, sušič vlasov. Skladajú sa z kuchyne, jedáleň s pohovkou, spálňa, kúpeľňa a balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Diadora

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Karuza ( Vis - Vis)

Karuzi Apartmány sa nachádzajú v krásnom kamennom dome v Rukavac. Dom sa nachádza priamo pri mori, na malom polostrove len pár krokov. Táto nehnuteľnosť má vlastné parkovisko a ohnisko, ktoré je k dispozícii pre hostí. K dispozícii sú štyri byty, dva štúdio apartmány a dve veľké dve spálne a tri spálne. Sú tu k dispozícii dve reštaurácie, supermarket 2 km ďaleko a Vis 10 km. Celkom blízko k ostrovčeku Ravnik kde slávny zelenej jaskyne a ostrov Budihovac a veľa krásnych nedotknutých pláží, kde môžete nájsť pokoj v tieni borovíc. Hostitelia majú svoje vlastné vinice a olivové háje, takže si môžete vyskúšať víno, brandy, olivový olej, solené sardely, nakladané kapary a veľa miestnych a domorodých produktov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Karuza

Od mora 10 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Maslina ( Vis - Vis)

Novo vybudované apartmány Maslina sú umiestnené v zátoke Rukavac, 10 km od mesta Vis, v rodinnom dome na prvom poschodí. Jeho veľkosť je 60 m2 a jej vybavená moderná kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, ktorý je tiež spálňa pre 2 osoby a kúpeľňu, ktorá obsahuje WC, sprchovací kút a práčku. Byty zahŕňa krytá terasa (20 m2). parkovanie je zabezpečené mimo byt.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maslina

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Roki ( Vis - Vis)

Apartmán Roki sa nachádza len sto metrov od prístavu trajektov a mesta a 5 minút chôdze od najbližšej pláže. Klimatizovaná izba s terasou a balkónom s výhľadom na more. Organizujeme všetky druhy výletov (auto, loď ...) do najatraktívnejších lokalít na ostrove. Ponúkame možnosť zapožičania áut, skútrov, bicyklov, člnov, kajakov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Roki

Od mora 40 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Pisac ( Vis - Vis)

Máme radosť predstaviť vám rodinné apartmány Pisac nachádzajúce sa v ich rodinnom dome na ostrove Vis. Dom sa nachádza v časti mesta Vis nazývanej Kut, ktorá je známa svojimi reštauráciami a tavernami. Táto časť mesta vás očarí svojimi malebnými, úzkymi uličkami, starými kamennými domami a krásnou nábreží, z ktorej si môžete vychutnať jedinečnú panorámu mesta Vis. Ubytovanie v apartmánoch Pisac je ideálne pre tých, ktorí majú pokoj a sú dosť vzdialení od hluku a davu, ale napriek tomu s mestskou vybavenosťou. Najbližšia kamienková pláž je v pešej vzdialenosti, asi 200 metrov od domu, čo prispieva k vášmu pohodlí a pohodlí. Rodina Pisac ponúka tri komfortné a priestranné apartmány. Dva apartmány rovnakej veľkosti a kapacity sa nachádzajú v hornom poschodí rodinného domu a tretí byt je v novopostavenom samostatnom dome. Všetky apartmány pozostávajú z kuchyne, obývacej časti s rozkladacou pohovkou, dvojlôžkovej izby a kúpeľne. Prvé dva apartmány majú balkón s výhľadom na Kut a tretí apartmán má terasu s terasou. Každý apartmán má vlastný vchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pisac

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić ( Vis - Vis)

Ponúkame na prenájom garsónku pre štyri osoby v centre Visu. Máte tu kuchyňu (sklokeramická doska, rúra, chladnička...), dve postele 160x200 (manželská posteľ, rozkladacia pohovka), klimatizáciu, televíziu... Štúdio sa nachádza pri mori, pár schodov hore a môžete už plávať. Večer cez okno štúdia si môžete pozrieť film v letnom kine. Všetko ostatné je v blízkosti (bar, zmrzlina, obchod,...) Vitajte.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Studio M&N Baržić

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Ana & Mia ( Vis - Vis)

Štúdiové apartmány Ana & Mia sa nachádzajú v centre Visu, len cez park a na začiatku hlavnej ulice. Dostupnosť všetkých zariadení a blízkosť trajektu je najväčšou výhodou našich ubytovacích jednotiek. Na vrchole sezóny je možný zvýšený hluk, keďže ubytovanie sa nachádza v centre, no naši súčasní hostia hodnotia ubytovanie ako príjemné a dobre odhlučnené. Na hlavnú mestskú pláž sa pešo dostanete asi za 10 minút. Parkovanie je možné v blízkosti bytu. Ponúkame 2 štúdiové apartmány, každý prispôsobený na ubytovanie 2 osôb. Naši hostia zvyčajne trávia aktívnu dovolenku a často sú konzultovaní ohľadom výletov na ostrove, čo je možné vzhľadom na blízkosť a dostupnosť všetkých ponúkaných zariadení (cestovné kancelárie, bankomat, pošta, WiFi zdarma). Na recepcii pred vstupom do apartmánov je k dispozícii cenník služieb, domový poriadok a sú prijaté všetky ochranné opatrenia proti COVID. Štúdiá ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie a bezplatným Wi-Fi. Každý štúdiový apartmán má klimatizáciu, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Hostia môžu využívať mikrovlnnú rúru, chladničku, varnú dosku, hriankovač a rýchlovarnú kanvicu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana & Mia

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Selak ( Vis - Vis)

Apartmán pre 4 osoby: dve spálne, kuchyňa, veľká obývačka, kúpeľňa s WC, gril. Tiež veľká a krásna terasa (60 m2, orientovaná na juh). Byt má krásny výhľad na more a ostrov Hvar, prvý rad k moru, pokoj s tichom a relaxáciou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Selak

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 135 €

Apartmány Mirja ( Vis - Vis)

Ubytovanie sa nachádza pri mori; pozostáva z dvoch apartmánov (A4=47m2 a A2+1=45m2 vnútorného priestoru) v Rukavac a jedného samostatného rodinného domu (A4+1) 5m od mora (50m2 vnútorného priestoru) v Milna. Každý apartmán má oplotené a kryté terasy (2x18m2) s výhľadom na more a súkromnú záhradu (2x45m2) vedľa každého apartmánu a samostatné/súkromné vchody. Samostatne stojaci dom A4+1, 5 m od mora, má terasu 60 m2, záhradu 140 m2 okolo domu: priamo pod domom, 5 metrov od terasy, môžete plávať, potápať sa alebo skákať do mora. Keď vyjdete z mora, je tu vonkajšia sprcha. Na terase sú dve ležadlá, murovaný gril, betónový stôl na sedenie alebo stolovanie s výhľadom na modré more, ktorý si môžete užívať celý deň. Časť terasy nad stolovým a murovaným grilom je krytá a poskytuje tieň po celý deň. Každá ubytovacia jednotka je vybavená: klimatizáciou, neobmedzeným Wi-Fi internetom, LCD TV a dvomi ležadlami na každej terase. Ubytovanie sa nachádza na južnej strane ostrova Vis, kde je more najteplejšie; Vis je ostrov s najväčším počtom slnečných dní na Jadrane. V blízkosti ubytovania sú aj známe pláže/zátoky: Srebrena, Dimond Beach/Tepluš (teplé more), Zaglav, Zelena špilja, a dlhé skalnaté pobrežie na otvorenom mori (nudizmus/Bili bok, súkromie). K dispozícii je súkromné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mirja

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 49 €

Apartmány Elena ( Vis - Vis)

Podstražje je miestom ubytovania. Nachádza sa na južnom pobreží ostrova, 10 km od mesta Vis, ľahko dostupné po asfaltovej ceste. Podstražje je malá rybárska dedinka obklopená zeleňou a dobre udržiavanými záhradami. Z terás budete mať nádherný výhľad a zelené kopce okolo tohto nádherného miesta. Obklopujú ho nádherné zátoky, piesočnaté a kamienkové pláže a krištáľovo čisté more. V blízkosti sa nachádza Srebrena (Strieborná pláž), jedna z najkrajších pláží na Jadrane. Pri zátoke Rukavac sú dva pekné zelené ostrovy, jeden z nich (Ravnik) je známa Zelená jaskyňa. Turisti môžu podnikať organizované výlety taxíkmi alebo navštíviť rôzne zaujímavé miesta na pobreží alebo vo vnútrozemí. Nájdu tu množstvo reštaurácií preslávených svojimi dalmátskymi špecialitami, obzvlášť lahodným grilovaním z čerstvých rýb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Elena

Od mora 600 m
Kapacita 1 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Vis - Vis

Vis - Vis  - Erb Vis je mesto a sídlo obce na ostrove Vis v Jadranskom mori v južnom Chorvátsku. Jeho populácia je takmer 2000 obyvateľov a administratívne patrí do Split-Dalmácia kraji. To sa nachádza v pomerne veľké a chránenej zátoke Sveti Juraj, na severovýchodnej strane ostrova s výhľadom na ostrov Hvar a dalmatínskej pevnine. Klíma ostrova Vis je veľmi priaznivá s dlhým zapáčiť horúce letá a veľmi miernymi zimami a je jedným z najteplejších častí celej Chorvátskej republiky. Takéto priaznivé podnebie podporuje bujný rast tropických a stredomorské rastliny, vrátane paliem, rohovník, olivy, hrozno a citróny. Vzhľadom na svoju veľmi zachovalé prírode, celý ostrov Vis je určený ako jedna z desiatich najviac ekologicky zachovalou stredozemné ostrov Svetová organizácia pre ochranu životného prostredia. Do polovice dvadsiateho storočia, hlavnými zdrojmi príjmov obyvateľov mesta Vis boli vinice a výroba vína. V posledných rokoch, cestovného ruchu a turistické ubytovanie v súkromných domoch rodinných berú vedúcu úlohu v príjmoch miestnych obyvateľov. V meste si hostia môžu zapojiť do rôznych športových aktivít alebo si odpočinúť na jednej z mnohých pláží. Prirovo je najobľúbenejší pláž v mestečku Vis, a rozprestiera pozdĺž promenády na severnom pobreží polostrova, ktorý je tiež nazývaný Prirovo. To je dôležité najmä športové a rekreačné centrum so štyrmi tenisovými kurty, basketbal a futbal. K dispozícii je tiež plachtenie, kriket a paragliding klubu. Mimo mesto je možné sa potápať v sprievode profesionálnych potápačov v dvoch potápačských centier, pešej turistike alebo jazdiť na bicykli. Odporúčame tiež návštevu kvalitných miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať gastronomické špeciality: domáci chlieb alebo sardinky na ražni. Návšteva mesta Vis a zažiť prvotného krásy jednej z najviac autentické a najlepšie zachovaných ostrovov na Jadrane. Súkromné ubytovanie v mestečku Vis na ostrove Vis. Skvelá ponuka rozpočtových apartmány a izby v súkromných rodinných domoch. Vitajte v meste Vis na ostrove Vis!

Vis - Vis Predpoveď počasia